čechomor tady jsem doma akordy karaoke texty

Získej karaoke texty čechomor tady jsem doma akordy, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek čechomor tady jsem doma akordy. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Čechomor - Tady jsem doma
Videoklip a text písně Tady jsem doma od Čechomor. Stavení s lípou za plotem, tady jsme doma tady je má zem, louky, potok a políčka, z hospody hraje p..
Čechomor - Velické zvony
Videoklip a text písně Velické zvony od Čechomor. JEDNI POVÍDAJÚ PÚTNÍČKOVÉ IDÚ DRUZÍ POVÍDAJÚ POCHOVÁVAT BUDÚ POCHOVÁVAT BUDÚ..
Čechomor - Vondráši Matouši
Videoklip a text písně Vondráši Matouši od Čechomor. VONDRÁŠI, MATOUŠI, VÍŠ-LI, CO SE STALO? V BETLÉMĚ NA SENĚ NARODIL SE NÁHLO. EJ, EJ, EJ  ...
Tady jsem doma
Hudba, texty písní s akordy a trasnpozicí akordů českých a zahraničních interpretů.
Čechomor - Putovali hudci
Videoklip a text písně Putovali hudci od Čechomor. *Tu du da, ....*.. ... Č · Čechomor · Místečko · playlist ... já jsem krev a tělo. ... Tady jsem doma; 8. Místečko; 9.
Čechomor - Brodil Janko koně
Videoklip a text písně Brodil Janko koně od Čechomor. Koníčky obrodil A sám se utopil.. ... Tisíc andělů; 5. Hruška; 6. Velické zvony; 7. Tady jsem doma; 8.
Čechomor - Proměny
Videoklip a text písně Proměny od Čechomor. Copak ... A ty musíš býti má, lebo mi tě pán Bůh dá. ... A já chovám doma takú sekerečku, ... Tady jsem doma; 8.
Čechomor - Koníčky
Videoklip a text písně Koníčky od Čechomor. HVĚZDIČKY UŽ NEBYLY A JÁ SEM ŘEK SVÝ MILÝ POĎ MÁ MILÁ VYPROVOĎ MĚ VYPROVOĎ MĚ NA CHVÍLI POĎ M.. ... KDYŽ JSEM KOVAL KONÍČKY BYL JSEM U SVÝ ... Tady jsem doma; 8.
Čechomor - Byla cesta byla ušlapaná
Videoklip a text písně Byla cesta byla ušlapaná od Čechomor. POSTŘETLA JU TAM SVATÁ ALŽBĚTA: KAMPAK KRÁČÍŠ, SESTŘIČKO MÁ MILÁ?..
Čechomor - Čas radosti veselosti
Videoklip a text písně Čas radosti veselosti od Čechomor. TO JSME VŠICHNI LIDÉ HŘÍŠNÍ RADOSTNĚ ČEKALI, CO ANDĚLÉ DNES VESELE NÁM JSOU ...
Čechomor - Dej pan Bog
Videoklip a text písně Dej pan Bog od Čechomor. A potym także gospodyni I czeladce wszechjego miłej.. ... Velické zvony; 7. Tady jsem doma; 8. Místečko; 9.
Čechomor - Místečko
Videoklip a text písně Místečko od Čechomor. Starala se máti má, ... Č · Čechomor · Místečko ... a mě tady zahrabou. Zahrabou ... Tady jsem doma; 8. Místečko; 9 ...
Čechomor - Keď ta jasná hviezda
cechomor-524239.jpg · cechomor-558050.jpg. Texty písní a překlady, které se zde náchází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně k  ...
Texty a překlady písní od uživatele zuzu
Skladba, Zobrazení, Jazyk, Videoklip, Akordy. Everybody needs ... Skladba, Zobrazení, Jazyk, Videoklip, Akordy. Doma. 65, cz. Folk Song Of Our Land. 47, cz . Hradecká .... Ráno jsem vstal. 36, cz, videoklip ...... Čechomor ..... Teď a tady. 67, cz.
Divokej Bill - Tsunami
nenechám tě tady, sny se boří bez vody, jídla, nemáme křídla, slunce pálí a někde v dáli. Ref: Letí za námi, nikoho nešetří jako vlna tsunami se žene povětřím
Texty a překlady písní od uživatele zuzu
Skladba, Zobrazení, Jazyk, Videoklip, Akordy ... Zobrazení, Jazyk, Videoklip, Akordy. Doma. 65, cz. Folk Song Of Our Land ...... Čechomor ...... Jsem Tady Já.
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - O dvanácti měsíčkách
Videoklip a text písně O dvanácti měsíčkách - operetka od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Do pohádky vedou vrátka, vejdeme a je tu matka, která.. ... že má doma dcery dvě. Že má doma ... Přišla jsem si poplakat, ... Nebydlí tady náhodou
Texty a překlady písní od uživatele pavel
Skladba, Zobrazení, Jazyk, Videoklip, Akordy. All I Want Is You This ... 46, cz. It's A Long Way To The Top Cz. 107, cz, videoklip .... I Think I'm Paranoid - Myslím, že jsem paranoidní. 168, cz ..... Čechomor ..... Doma Najlepší ...... Ach Tady Jsi.
Vlasta Redl - Husličky
A kdo tu trávu tak zválal. Aj modré fialy. Že ste husličky samé. Že ste husličky samé. Na světě zostaly. Který tu muzikant usnul. A co sa mu přišlo zdát. Který tu ...
Vlasta Redl - Sbohem, galánečko
Videoklip a text písně Sbohem, galánečko od Vlasta Redl. 2. [:Sbohem, galánečko, rozlučme sa v pánu, :] [:kyselé vínečko, kyselé vínečko ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

inside
driven
r.p.g
d.i.d
lilo
the..
n.w.a
dma
..
r.e.m


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.