čtyřlístek myšpulín karaoke texty

Získej karaoke texty čtyřlístek myšpulín, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek čtyřlístek myšpulín. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


soundtrack Čtyřlístek - Myšpulín je profesor
Videoklip a text písně Myšpulín je profesor od soundtrack Čtyřlístek. Myšpulín je profesor a vynálezy zná a tak naše kapela má jedinečný styl, ..
1 Čtyřlístek - Myšpulín je profesor
Ráno,zapojil,Myšpulín cívky a zubatá kolesa,kolesa. Dráty,procesor,zásuvky,a metr strakatýý,kláves. Dál zní,zvuk naší,kapely z pokoje do políí,a do lesa.
soundtrack Čtyřlístek - Kytara na čarodějnice
Text písně Kytara na čarodějnice od soundtrack Čtyřlístek. (Dadá! ... s soundtrack Čtyřlístek Superkapela z třeskoprsk ... Myšpulín to netušil, jak Pinďu svírá tíseň
soundtrack Čtyřlístek - Hlasivky
Text písně Hlasivky od soundtrack Čtyřlístek. Kam jenom ... s · soundtrack Čtyřlístek · Superkapela z třeskoprsk ... Myšpulín mě pochválil jak mi to hezky křičelo.
soundtrack Čtyřlístek - Blaťák
Text písně Blaťák od soundtrack Čtyřlístek. Blablablablablablabla blablablablablablabla blablablablablablablabla Blaťák...
soundtrack Čtyřlístek - Kostým
Text písně Kostým od soundtrack Čtyřlístek. Poraďte mi, Lucko, Heleno i Aneto, máme si vzít na pódium to anebo to? poraďte mi, Lucko, Aneto i Helen..
soundtrack Čtyřlístek - Bobík hraje na bubny
Text písně Bobík hraje na bubny od soundtrack Čtyřlístek. Bum, tararatárára, bum , tararatárára, bum, bum, tararatárára, bum, tararatárára! (2x)..
soundtrack Čtyřlístek - Chromovaná kola
Text písně Chromovaná kola od soundtrack Čtyřlístek. U prasátka nečekáte nikdo tolik píle, že by stálo u zrcadla, trsalo tak čile. Bobík se dlou..
NikMati - Čtyřlístek 4lístek
Bobík silák veliký, Fifi vaří knedlíky Bobík sní je s velkou chutí Fifi ho pak strestá trestem nebudeš lézt týden pod deštěm. Myšpulín a Pinďa letí vynalezly super ...
Čtyřlístek: Superkapela z třeskoprsk
Čtyřlístek: Superkapela z třeskoprsk. 1 Čtyřlístek - Myšpulín je profesor. Interpret. Interpret Čtyřlístek. více o interpretovi. Diskografie. ALBUM Superkapela z ...
Superkapela z třeskoprsk
Album Superkapela z třeskoprsk od soundtrack Čtyřlístek. Texty písní, překlady a ... Myšpulín je profesor, video, karaoke. Bobík hraje na bubny · Kostým.
NikMati - 4 kamarádi
My jsme 4 kamarádi Myšpulín, Pinďa, Bobík a Fifi jó my jsme ta parta 4 kamarádů těch nejlepších jó my jsme ta známa parta z Třeskoprsk jsme jako oheň, voda, ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

ruské
hey
spíme
akb48
mez
ryu
zao
pain
2001
kuss
orcd
11:59
wilco
sanni
slint
andeo
l.b.p
vinil
romeo
seedy
rango
chiara
watsky
zas me
an old
kvaska