šanov karaoke texty

Získej karaoke texty šanov, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek šanov. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Šanov 1 - Kámen na kameni
Videoklip a text písně Kámen na kameni od Šanov 1. Ref.: Hej jupí jou letní den, všechno tu voní senem Nebe je bez mraku louky plný čmeláků Hej ju..
Šanov 1 - Nebudem
Videoklip a text písně Nebudem od Šanov 1. Už je to jasný už je to hotový Nebudem krásný nebudem jako vy Nebudem ze zlata nebudem z mramoru Nebudem ...
Šanov 1 - Prasata
Videoklip a text písně Prasata od Šanov 1. Kluci a devcata pestujte prasata zeme je kulatá a svinstva je tu dost Prase je dobytek, lidi nejsou lepší. Ta..
Šanov 1 - Nikdy neříkej nikdy
Já nikdy nechtěl, aby to takhle skončilo. A teď se bojím, aby to nebolelo. Žiletkou ostrou, si kreslím čáry na čelo. Až mě tu najdou, zůstane prázdný tělo. Ref.:
Šanov 1 - Dokonalá Kráva
Padnout do kolen, každej kdo tě zná. Na to zapomeň, nejseš jediná. Holka pitomá, až jde z toho strach. Žiješ v Bravogirl, žiješ v reklamách. Vlasy senzační, kozy ...
Šanov 1 - Otčenáš
Videoklip a text písně Otčenáš od Šanov 1. Ref. Dneska se zas dobře bavím..
Šanov 1 - Konec světa
Odhodili mozky, aby byli lehcí, aby mohli jít vejš k vláde nad svetem. Zrzavá holcicka mámy se nedocká, máma se nedocká zrzavý holcicky. Ty její rucicky.
Šanov 1 - Voják ve vězení
Videoklip a text písně Voják ve vězení od Šanov 1. Hubu ti zavírá, když chceš říct, že se ti nelíbí Máš rád to svý a to tě stojí_okovy na..
Šanov 1 - Moskva slzám nevěří
Videoklip a text písně Moskva slzám nevěří od Šanov 1. My jsme ješte mladý a brzo budem starý. My nechceme válku, my chceme mír. Máme rádi Lenin..
Šanov 1 - Prohlídka
Videoklip a text písně Prohlídka od Šanov 1. Moskva slzám neverí..
Šanov 1 - Anička
Videoklip a text písně Anička od Šanov 1. Sedela Anicka na vetvicce, hovínko jako tašticka. Drápala se v prdelicce a volala Vašícka. Vašku!..
Šanov 1 - Nahnáno
Videoklip a text písně Nahnáno od Šanov 1. Nahnáno!..
Šanov 1 - Narušenej
Videoklip a text písně Narušenej od Šanov 1. 'Nemilovanej Odsouzenej Nevyrovnanej Narušenej' 2x..
Šanov 1 - Děti ráje
Videoklip a text písně Děti ráje od Šanov 1. Ref.: Stíny jdou za tebou Ty jsi ze všech nej, nedotknutelnej Andělů stíny jdou za tebou Ty jsi ze vše..
Šanov 1 - Balada o šestnáctileté
Videoklip a text písně Balada o šestnáctileté od Šanov 1. Že jsi mámě říkala že s každym nepudeš když cizinci jsou tak pěkní a ty jsi pěkná..
Šanov 1 - Kudlanky
Videoklip a text písně Kudlanky od Šanov 1. Ref.: Všechno je sen a stíny tancujou Holky si po rtech růží malujou Život je hra a my ho žijem hrou A v..
Šanov 1 - Svět na prodej
Videoklip a text písně Svět na prodej od Šanov 1. Ref.: Drogy, děvky, smrad Všechno co máš rád V regálu čeká Svět obchoďák..
Šanov 1 - Se těšíme
Videoklip a text písně Se těšíme od Šanov 1. Ref.: Okamžik překvapení – a pak nás děti sežerou Počátek zapomnění – a pak nás děti sežer..
Šanov 1 - No jasně!
Videoklip a text písně No jasně! od Šanov 1. Stejně jako život blbý jsou i rána, když se probudíš a čumíš jako vrána Do prdele poslat prostě v..
Šanov 1 - Romance
Videoklip a text písně Romance od Šanov 1. Proč jsem tady, proč jsem sám? Co já tady dělat mám! Na nádražích samá špína a v ulicích strach a v..
Šanov 1 - Prohlídka
Zvonek zazvoní a drápy škrábou na dvere. Vzápetí vcházejí dva obleky, prohledávají skríne a šuplíky. Každej den prudký zabrždení!!! Fízlové v tvym byte.
Voják ve vězení od Šanov 1
Hubu ti zavírá, když chceš říct, že se ti nelíbí. Máš rád to svý a to tě stojí_okovy na zápěstí. Už je tam máš. Zaklapnutý rukama, co budou pořád volný
Šanov 1 - Voják ve vězení
Hubu Ti zavírá když chceš ríct, že se ti nelíbí. Máš rád to svý a to te stojí okovy na zápestích. Už je tam máš! Zaklapnutý! Rukama! Co budou porád volný.
Děti ráje od Šanov 1
Ležíme, nespíme, jakej je den nevíme. Nikomu nevěříme, nevšímej si nás. Beznaděj křičíme, základy rozbíjíme. Nikomu nesloužíme, nevšímej si nás. Ref.:
Barvy od Šanov 1
Ten kdo lítá chodit zapomněl. Velikej pes čeká na povel. Bílej sníh v plastiku spinká. Za co sny koupíš malinká? Nebude to nikdy takový. Všechno čistý, všechno ...
Kudlanky od Šanov 1
Proč každej den, tak dobře. Všechny vypadaj… Děsne chytrý jsou. Proto všechno znaj… Děvky kudlanky. Ty na nic nečekaj… Chytnou tě za koule
Prohlídka od Šanov 1
Zvonek zazvoní a drápy škrábou na dvere. Vzápetí vcházejí dva obleky, prohledávají skríne a šuplíky. Každej den prudký zabrždení!!! Fízlové v tvym byte.
Šanov 1 - Proč ne
Proc lidský slova jsou jak stena prázdná proc prázdná láska práve sexem žije proc život je jak velkej dum z olova a z olova je srdce co v kamení bije
Bombofon od Šanov 1
Cekáme popravu a každej z nás to ví. Nepudem do davu. No future – vítezství. Nikdo se nebrání, každej se uklání. Režou nás do rukou retezy nezájmu.
Prasata od Šanov 1
Ješte nejsme zas tak starý, ale už se nudíme. Rozbijem si svoje hlavy pak se z toho zblázníme. Kluci a devcata pestujte prasata zeme je kulatá a svinstva je tu ...
Nová Amerika od Šanov 1
Nejsme ani komunisti. Ani mocní ani čistí. Haleluja millenium. Bejt periferie, debilní unie. Haleluja millenium. To je skvělý, to je skvělý. Bejt v prdeli, bejt v prdeli,
Konec světa od Šanov 1
Odhodili mozky, aby byli lehcí, aby mohli jít vejš k vláde nad svetem. Zrzavá holcicka mámy se nedocká, máma se nedocká zrzavý holcicky. Ty její rucicky.
Naser si od Šanov 1
Minulost - minulost! Minulost - zařvala! Minulost - parchanti! Přítomnost - přítomnost! Přítomnost - zařvala! Přítomnost - jsou tady! Budoucnost - budoucnost !
Šanov 1 - Děti
Vy ste deti velkejch cinu. Vy ste deti revoluce. Vyražte si mozky z hlavy, hodte je do popelnice! Z ocí vládcu bijou blesky. Vohni záda rychle hezky. Prázdný hlavy  ...
Nikdy neříkej nikdy od Šanov 1
Já nikdy nechtěl, aby to takhle skončilo. A teď se bojím, aby to nebolelo. Žiletkou ostrou, si kreslím čáry na čelo. Až mě tu najdou, zůstane prázdný tělo. Ref.:
Moskva slzám nevěří od Šanov 1
My jsme ješte mladý a brzo budem starý. My nechceme válku, my chceme mír. Máme rádi Lenina a večer pudem do kina. Moskva slzám nevěří!
Vypadnem od Šanov 1
Nespím Já jen. Nechci Vidět Jak svět. Padá Špína V očích 'Spolu ven - tak jdeme. Vypadnem - to nechápeme' 2x. A s ním - stojím. A s ním - ležím. A s ním - ...
Tanini od Šanov 1
Taninni tanini tanini na. Dělala tanini tanini dělala dělala dala a tomuhle nedala. Svet se zbláznil dozajista, Terorista už se chystá. Plný místa, prázdný místa,
No jasně! od Šanov 1
Stejně jako život blbý jsou i rána, když se probudíš a čumíš jako vrána. Do prdele poslat prostě všechno nejde, je to na provaz, když holka ti vodejde
Pro lepší pocit od Šanov 1
Nachčijem olej do ohňů prázdnoty. Rozbijem stádo, zabijem roboty. Navěky ztracený ve snu zůstanem. Pro lepší pocity, to všechno rozbijem. Ref.: My chcem  ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

šanov
sonic
casey