Anglické písně s českým překladem beatles karaoke texty

Získej karaoke texty Anglické písně s českým překladem beatles, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Anglické písně s českým překladem beatles. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


The Beatles - Yesterday
Videoklip, překlad a text písně Yesterday od The Beatles. Why she had to go ? I don't know, she wouldn't say. I said something wrong. Now I long for yester..
Beatles
Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní ... Beatles - texty a překlady písní, akordy, videoklipy ... 382, en, Český překlad, videoklip, akordy.
The Beatles - Hey Jude
Videoklip, překlad a text písně Hey Jude od The Beatles. Hey jude, don't be afraid. You were made to go out and get her. The minute you let her under your ..
The Beatles - Yellow Submarine
Videoklip, překlad a text písně Yellow Submarine od The Beatles. We all live in a yellow submarine yellow submarine yellow submarine we all live in a yello..
John Lennon - Imagine
Videoklip, překlad a text písně Imagine od John Lennon. Imagine there's no countries It isn't hard to do Nothing to kill or die for And no religion too Ima..
The Beatles - A Day in the Life
Videoklip, překlad a text písně A Day in the Life od The Beatles. I saw a film today oh ... B · The Beatles · Love ... Anglická armáda právě vyhrála válku. Dav lidí ...
The Beatles - My Bonnie
Videoklip, překlad a text písně My Bonnie od The Beatles. My Bonnie lies over the ocean My Bonnie lies over the sea Well my Bonnie lies over the ocean Yeah..
Anglické písně a písně jiného jazyka
Album Anglické písně a písně jiného jazyka od Martina Černá. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz. ... It Can Only Get Better, video, česky.
The Beatles - All My Loving
Videoklip, překlad a text písně All My Loving od The Beatles. I'll pretend that I'm kissing the lips I am missing and hope that my dreams will come true an..
The Beatles - I Am the Walrus
Videoklip, překlad a text písně I Am the Walrus od The Beatles. Sitting on a cornflake waiting for the van to come Corporation teeshirt, stupid bloody Tues..
The Beatles - Helter Skelter
Videoklip, překlad a text písně Helter Skelter od The Beatles. Do you ... B · The Beatles · Love ... Slovním spojením helter skelter se v Anglii označuje tobogán.
The Beatles - Free As A Bird
Videoklip, překlad a text písně Free As A Bird od The Beatles. Home, home and dry Like a homing bird I'll fly As a bird on wings..
Beatles - Yesterday - Včera
14. březen 2011 Beatles - Yesterday - Včera - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a ...
Simon & Garfunkel - The Sounds of Silence
Videoklip, překlad a text písně The Sounds of Silence od Simon & Garfunkel. In restless dreams I walked alone Narrow streets of cobblestone 'Neath the halo..
Fool's Garden - Lemon Tree
Videoklip, překlad a text písně Lemon Tree od Fool's Garden. I´m driving around in my car I´m driving too fast I´m driving too far I´d like to change m..
Simon & Garfunkel - Mrs. Robinson
Videoklip, překlad a text písně Mrs. Robinson od Simon & Garfunkel. We'd like to know a little bit about your for our files We'd like to help you learn to ..
Simon & Garfunkel - Scarborough Fair
Videoklip, překlad a text písně Scarborough Fair od Simon & Garfunkel. Tell her to make me a cambric shirt, Parsley, sage, rosemary, and thyme, Without no ..
John Lennon - Happy Christmas (War Is Over)
Videoklip, překlad a text písně Happy Christmas (War Is Over) od John Lennon. A very merry Christmas And a happy New Year Let's hope it's a good one ...
Queen - Bohemian Rhapsody
Videoklip, překlad a text písně Bohemian Rhapsody od Queen. Open your eyes, Look up to the skies and see, I'm just a poor boy, I need no sympathy, Because .
Eagles - Hotel California
Videoklip, překlad a text písně Hotel California od Eagles. There she stood in the doorway I heard the mission bell And I was thinking to myself "This coul..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

trina
cinema
bridge
pastor
holky
emo
kali


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.