At žijí duchové celá pohádka karaoke texty

Získej karaoke texty At žijí duchové celá pohádka, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek At žijí duchové celá pohádka. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Skřítkové zedníci Ať žijí duchové od Písničky z pohádek
Vezměte kladívko, lžíci a fanku. Písek se červená, vápno se bělá. Písek se červená, vápno se bělá. Brána je zřícená, ať stojí celá. Brána je zřícená, ať stojí celá ...
Soundtrack - Ať žijí duchové - Skřítkové tesaři
Videoklip a text písně Skřítkové tesaři od Soundtrack - Ať žijí duchové. Chopte se náčiní, postavte ... Brána je zřícená, ať stojí celá, brána je zřícená, ať stojí celá.
Pohádkové písně - Skřítkové tesaři
Videoklip a text písně Skřítkové tesaři od Pohádkové písně. Chopte se náčiní ... P · Pohádkové písně · Ať žijí duchové ... Brána je zřícená, ať stojí celá. Brána je ...
13228 Skřítkové zedníci
... z pohádek, seriálů, filmů.. › Ať žijí duchové! ... Brána je zřícená, ať stojí celá, brána je zřícená, ať stojí celá. Interpret. Interpret Písničky z pohádek, seriálů, filmů.
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Skřítkové, zedníci
z pohádky Ať žijí duchové C F C G 1. ... písek se červená vápno se bělá brána je zřícená ať stojí celá R: Šupi dupi dup, raz dva tři,hej rup, pidimužík pracuje.
Skřítkové tesaři od Soundtrack - Ať žijí duchové
vezměte kladívko, lžíci a fanku. Písek se červená, vápno se bělá, písek se červená, vápno se bělá. Brána je zřícená, ať stojí celá, brána je zřícená, ať stojí celá.
Princezna ze mlejna
Album Princezna ze mlejna od Pohádkové písně. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Zoombie - Viagra
Miláčku, já bych chtěla zažít nějakou pohádku Vodpředu dozadu a potom ještě pozpátku Pak ještě jedno.. ... Celá se třesu vzrušením, jenom se na mě koukni ... Michael Foret - Já už to vím · Soundtrack - Ať žijí duchové - Den je slunečný ...
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - O dvanácti měsíčkách
... a Svěrák Zdeněk. Do pohádky vedou vrátka, vejdeme a je tu matka, která.. ... Holena je celá po mně, bude paní v ... že zvíře duši má. ... Těžko se jí doma žije.
Dracula
Mesiáš i filozof se skrývají v tvé duši. .... Nymfy 1. nymfa Sám a sám bez madam žiješ si, kníže náš. ..... Lorraine Celá léta lhals Dracula Přelud mysli choré!

Podobné texty písní


Poslední texty písní

more
m.o
räyh!
buty
nena
2010
druzí
kantar
dillon
yorick
chai
deee
manewr
take