Badyan karaoke texty

Získej karaoke texty Badyan, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Badyan. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Badyan - Česnečka
Videoklip a text písně Česnečka od Badyan. K přípravě polévky je důležitý česnek, S ním nešetřete, protože česnek je zdravý, Když není cib..
Badyan - Balada o kožkařovi
Text písně Balada o kožkařovi od Badyan. Zvířata miloval, přesto z nich kůže rval, ale pak řekl: “Dost!, z mé práce mám len zlost“. Z peněz ..
Badyan - Patália s kompem
Videoklip a text písně Patália s kompem od Badyan. V mojem počítaču, v mojem počítaču není CD-romka. V mojem počítaču, v mojem počítaču hej ne..
Badyan - Klobása
Videoklip a text písně Klobása od Badyan. Horší, když dělali slaninu, Dali tam potkána zdechlinu, Zatím neznám obsah klobásy, Idu si kůpit, kupte ..
Badyan - Hovadina
Videoklip a text písně Hovadina od Badyan. Tož to je hovadina... (4x)..
Badyan - Slunko
Text písně Slunko od Badyan. REF: Pro nás za nás si di, říkajů mu lidi, šak ty sa tam stratíš, nebo sa k nám vrátíš....
Badyan - Hyjacintka
Na ulici stála, bytost plná zbytečností, je však neco pozdě měnit, zatratila svoji chvíli v zapomnění, Cizí vinou zavlečena k místu opakujícího se dění, vinu dává ...
Badyan - Jura z Nezdenic
Text písně Jura z Nezdenic od Badyan. Ať větr fůká ať bije hrom, tento muž vždy trefí dom, Ať přejde třeba přes deset polí, jeho nohy nebolí. ..
Dalamánek
Album Dalamánek od Badyan. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Balada o kožkařovi od Badyan
Po vsi jel, kožky chtěl, občany pobízel, Dědáci spěchali, by kožky prodali. Bral králíky, nutrie aj bižuterie, ceník měl, jezdil sám a s nikým nesmlůval.
Jura z Nezdenic od Badyan
Jeden muž šel přes pole aj přes lesy, kdo asi to je, Má monterky, krajíc chleba, má rádio, pít není třeba, Když přijde den, on vyjde ven, vždy chodí sám a neví ...
Misty ways - Bloodmoon rising
Ti, kteří hledali píseň Bloodmoon rising, navštívili také: Tisíc let od ráje - The Judgement · Badyan - Česnečka · Tisíc let od ráje - The Lovers · Greedy Invalid ...
Misty ways - Harvest moon garden
Ti, kteří hledali píseň Harvest moon garden, navštívili také: Greedy Invalid - The Final cut · Tisíc let od ráje - The Hierophant · Badyan - Deratizace (aneb Káně ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

badyan
q.e.d
ananau
loka
pages
onlap
x 5
nwl
anvil