Casio xindl x karaoke texty

Získej karaoke texty Casio xindl x, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Casio xindl x. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Xindl X - Casio
Videoklip a text písně Casio od Xindl X. Tak co? Tak co? Tak co? Mám rozehrát svoje Casio? Asi jo! Mám rozehrát svoje Casio? Asi jo! Mám rozehrát svoj..
Xindl X: Lá$ka
... 9 Xindl X - Casio - koncertní verze · 10 Xindl X - Kluci na plakátě · 11 Xindl X - Štědrý ... Interpret Xindl X. Pod pseudonymem Xindl X se… více o interpretovi ...
Xindl X - Dočasná svatá
Videoklip a text písně Dočasná svatá od Xindl X. Stále jen váhám, zda ti vládnout Nebo podlehnout Vždyť duši, tu si nejde koupit Jenom pronajmout..
Xindl X - Bílej kůň
Nebylas má první pochybná investice. Stejně to vždycky zas překvapí. Kauci už jsem složil, teď zkouším nesložit se. Ať srdce mám teď našrot, nehlásím bankrot.
Xindl X - Ulity
Videoklip a text písně Ulity od Xindl X. Ukryjem se do ulity těl, smích slzy přehluší a dál jsme nepatřičně dokonalí...
Xindl X - Hypermarket
Videoklip a text písně Hypermarket od Xindl X. Nakoupím si úsměv Božskej úsměv, se kterým V hypermarketu parket Krok-sun-krok roztančím..
Xindl X - Chodník slávy
Videoklip a text písně Chodník slávy od Xindl X. Věříš, že přicházíš pak všem věcem na kloub. Věříš, že stoupneš výš o to oč klesneš ..
Xindl X - Zlato
Videoklip a text písně Zlato od Xindl X. Jsi moje zlato moje zlatokopka moje zlatá kobka co mi zlatou mříží plány kříží a tak musím v ní žít. ..
Xindl X - Štědrej večer nastal
Videoklip a text písně Štědrej večer nastal od Xindl X. Štědrý večer nastal, když jsem doma chlastal. Abych věřil, že je štědrý musel jsem si ..
Xindl X - Píseň Davidova
Videoklip a text písně Píseň Davidova od Xindl X. Ref.: Vždyť vo co go? Proč pro tu šlamastiku tolik naděláte?..
Xindl X - Pomeje
Videoklip a text písně Pomeje od Xindl X. Na obrazovkách Kvete láska naše Nesuď to tak kách Je v tom háček, co naštěstí nikdo nenašel..
Xindl X - Kluci na plakátě
Videoklip a text písně Kluci na plakátě od Xindl X. Jestli jsi ale z těch co dobrý radě neuvěří dokud se nespálí, tak fajn, zkus mě sbalit třeba..
Xindl X - Enyky benyky
Dali jsme si spolu první cígo. I dýmku míru, byl jsi můj amígo. Byli jsme párkem. Co vládne tímhle lunaparkem. Co jednou bude náš. A teď když nám opravdu ...
Xindl X - Hele hele
Videoklip a text písně Hele hele od Xindl X. TAK HELE HELE HELE HELE NEMEL A DEJ DIVÁKOVI TO CO CHCE NEBO BUDE MELA A KDYŽ TO NEJDE  ...
Lá$ka
Album Lá$ka od Xindl X. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz. ... Hele hele, video, karaoke · Casio, video, karaoke · Píseň Davidova, video ...
Xindl X
Xindl X - texty písní interpreta. ... Xindl X - texty a překlady písní, akordy, videoklipy ... Casio. 213, cz, videoklip. Cert Nas Vem. 2870, cz, videoklip. Cool V Plote.
Griffinovi - Brian a Never gonna give you up
Ti, kteří hledali píseň Brian a Never gonna give you up, navštívili také: Xindl X - Můj cíl · Chinaski - Žádný city · Xindl X - Casio · Rytmus - Sága pokračuje ft.
Diskografie Xindl X - Album Láska
Xindl X Návod ke čtení manuálu, 2008 Xindl X Praxe relativity, 2010 Xindl X Láska, 2012 Xindl X Čecháček Made, 2014 Xindl X Kvadratura Záchranného Kruhu, ...
No talent generation - Teplý Chlapec
Xindl X - Dočasná svatá · BijouTerrier - VÁŇA Z VORKUTY (ft.KukoHS) · Supa - 3. Planéta (ft. Vec, Vladimir 518) · Xindl X - Casio · Criminal Colection - Svět.
Seznam písní od Klávesy - pohodovej nástroj pro všechny generace ...
57 AHa The Sun Always Shines on TV - Yamaha E403.. 58 CASIO CTK-7000 TOTO - Africa.WMV · 59 Selena Gomez Piano Medley · 60 Tyros 3- Guns N Roses- ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

Ñu
slot
kayem
peklo
cnblue
b.o.b.
temple
w.e.t.
elán
tango
russ
psyco
vinil