Chai karaoke texty

Získej karaoke texty Chai, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Chai. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


CHAI - S tebou mě baví svět
Videoklip a text písně S tebou mě baví svět od CHAI. [Refrén] Miláčku, pusinko, voňavá květinko S tebou mě baví svět a ty to víš Miláčku, pu..
CHAI - Mucholapka
Text písně Mucholapka od CHAI. vááá vááá vau vááá vááá vau a já tě miluju jako mucholapka mouchu a za ostudu dalekohledem a já tě miluju j..
CHAI - Dušičky
Posunul se čas zase o hodinu dopředu nepoužívám hlas pouhou klávesnicí dovedu. Pozvat tě k PC poslat pivní lok dejte mi Bc a z tebe jsem už úplnej cvok
CHAI - Hlavně nenápadně
Text písně Hlavně nenápadně od CHAI. prozraď svý jméno chci mít tu šanci ochutnat tě bych si přál..
CHAI - Ideály
Text písně Ideály od CHAI. Já nevim proč tady vlastně ještě jsem proč tady dejchám proč tu žiju tak málo si můžu říct...ó čistá zem a že ..
CHAI - Frajer
Trochu znám tě polochtám tě trochu se mi zvedne sebevědomí zamotáme...se do sebe budem spolu lítat hezky nad zemí já sem ten frajer já si tě očaruju
CHAI - Halo
Text písně Halo od CHAI. Počkám si chviličku malou a pak tě oběvím nahou obrázek na tričku jde stranou víš, že seš drogou mou zdravou..
CHAI - Slon
Text písně Slon od CHAI. štěstí znamená víc než milión poví ti to sám z porcelánu slon aby jsme byli šťastní musíme mít zdroje a já váží..
CHAI - Vedle mně
Text písně Vedle mně od CHAI. vedle mně usínej vedle mně se vzbuď ať má můj další den života chuť vedle mně usínej vedle mně se vzduď a pak ..
CHAI - Gramofon
Videoklip a text písně Gramofon od CHAI. ty si moderní jak gramofon co hraje poslední tón ty si moderní, héj víš o tom jak nad naší radnicí zvon..
CHAI - Radost
Videoklip a text písně Radost od CHAI. Radost ze života Radost hledej Radost ze života Radost..
CHAI - Lidi
Text písně Lidi od CHAI. Po zdi čmárám na každýho mávám nějak mi nic nevadí tak sem tady hozen do parády a zejtra chci to samý..
CHAI - Kalendář
Text písně Kalendář od CHAI. tak zas letím dáááál óóoóó´..
CHAI - Brouček
Text písně Brouček od CHAI. už je to hrozně dlouho co jsem si na louce hrál už jako malí dítě dobře jsem přírodu znal..
CHAI - Žvejkačka
Text písně Žvejkačka od CHAI. Miláčku, dám ti všechno není to kec po cigáru dám si svěží žvejkačku a půjdeme na věc..
CHAI - Dámo, Pane
Text písně Dámo, Pane od CHAI. Až se budeš chtít se mnou oženit harmonie nás dvou zplane až se ti bude zdát že chceš se za mně vdát budou říka..
CHAI - Ospalá zem
Text písně Ospalá zem od CHAI. v předu v zadu kus úcty není tu k mání cítím z tebe máš v sobě ukrytý přání..
CHAI - Tak dělej
Text písně Tak dělej od CHAI. Tak dělej, pojď už jsem tu zas cítím náš čas..
S tebou mě baví svět od CHAI
Vím, je to mezi náma napnutý. Tak kde si ty, tak tam jsem i já nezlomí nás ty největší zákruty a tak to nechodí ani v pohádkách. To není žádný hahaha
Hrudní kosti v tanci
Album Hrudní kosti v tanci od CHAI. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Turn it Up od T.O.P
Geu dae deul gwa da reun chai baro wol deung ham. Eo chapi geu nyeo neun gyeol guk nae gyeo tae meo munda. Dda seu ha gae dda deutan cha ae
Joan Baez - China
China There's peace in the emerald fields, there's mist upon the lakes But something is afoot in the People's Hall The spirit of Chu Ping is alive in young Chai ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

chai
deee
manewr
take
mg
stym
tarzi
jo