Chinaski mp3 karaoke texty

Získej karaoke texty Chinaski mp3, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Chinaski mp3. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Chinaski - Kompy
Videoklip a text písně Kompy od Chinaski. Tak se ptám kdeže loňské kompy jsou ? Bloudí dál dvojkovou soustavou!..
Chinaski - Probuzení
Videoklip a text písně Probuzení od Chinaski. Je to jako pohlazení ani nedutám s úsměvem blázna hledám to co není ve skrytu duše ani nedoufám Že ..
Chinaski - Bij mě, tluč mě
Videoklip a text písně Bij mě, tluč mě od Chinaski. Můžeš brečet můžeš se smát můžeš si myslet že ti neumím lhát Jestli tě to baví tak ne..
Chinaski - Rádio Bubeneč
Videoklip a text písně Rádio Bubeneč od Chinaski. POVIDÁM - NO TO JE NADĚLENÍ DORAZILY KATALOGY - HAAG - NIZOZEMÍ RYCHLÉ MALÉ ...
Chinaski - Chytrej kluk
Videoklip a text písně Chytrej kluk od Chinaski. Když chytrej kluk potká hezkou holku tak to neznamená že je to hotový spočítá si co by ho to asi ta..
Chinaski - Doják
Videoklip a text písně Doják od Chinaski. Vykradači mediálních hrobů nelenili podojili dobu vykradači mediálních hrobů recyklace cizí práce defra..
Chinaski - Bylo nebylo
Videoklip a text písně Bylo nebylo od Chinaski. Protože jenom Ty víš co to znamená, když slabý v kolenou dělám ramena. Jen Ty víš, co pro mě znam..
Chinaski - Vedoucí
Videoklip a text písně Vedoucí od Chinaski. Jsem vedoucí Já jsem king! Meeting, briefing, brainstorming Rád bych Vám drink nabídl Chci váš feedback ..
Chinaski - Měsíc
Videoklip a text písně Měsíc od Chinaski. Ospalá - unavená - rozechvělá tak znám tě Ospalá - unavená - rozechvělá takovou mám tě rád..
Chinaski - 1. signální
Videoklip a text písně 1. signální od Chinaski. Za spoustu dní možná za spoustu let až se mi rozední budu ti vyprávět..
Chinaski - Hlavolam
Videoklip a text písně Hlavolam od Chinaski. Chci líbat tě na tvoje ústa. Chci vzývat jak boha tvůj klín. Na věky s tebou tu zůstat, lásko. Jenom t..
Chinaski - Slovenský klín
Videoklip a text písně Slovenský klín od Chinaski. Sme obaja takmer to isté tak si přečti co máš v rodným listě sme obaja, ty i ja Made in Czechosl..
Chinaski - Klára
Ná nanananananananananananá ná nanananananananananananá nananá. Kláro, jak to s tebou vypadá od půl devátý do osmi ráno. Co nám brání bejt spolu  ...
Chinaski - Game Is Over
Game Is Over. Když vostuda, tak pořádná. Když vyvádět, tak do rána. Ale kdo je tady dneska normální. Když průser, tak už totální. Když vejplata, tak mizerná
Chinaski - Víno
9. srpen 2014 Chinaski - Víno - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte bonitu ...
Chinaski - Až nebudu...
Videoklip a text písně Až nebudu... od Chinaski. Můj život na sklonku chtěl by mít na zvonku tvý jméno Můj život na sklonku chtěl by mít na zvonk..
Chinaski - Každý ráno
Videoklip a text písně Každý ráno od Chinaski. Lásko, jediná lásko.....
Chinaski - Milión dolarů
Videoklip a text písně Milión dolarů od Chinaski. Všechno je tady a teď a jenom na chvíli (všechno je tady a teď a jenom na chvíli) tak čekám na o..
Chinaski - 1970
Videoklip a text písně 1970 od Chinaski. Naši mi vždycky říkali Jen nehas, co tě nepálí Jakej pán takovej krám Naši mi vždycky říkali Co muže..
Chinaski - Láska & hvězdy
Videoklip a text písně Láska & hvězdy od Chinaski. Láska je to o čem to tady je, protože Láska je Bůh, věčná energie Láska je to o čem to tady ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

afi
3