Cirguz karaoke texty

Získej karaoke texty Cirguz, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Cirguz. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Cirguz - Blues černýho kafe
Videoklip a text písně Blues černýho kafe od Cirguz. Voouoooooou blues černýho kafe Voouoooooou (?) a Black Flag v uších Voouoooooou zase pocit, že n..
Cirguz - Život jako troska
Videoklip a text písně Život jako troska od Cirguz. Chlastem nikdy nevyřešíš žádný problémy Ztratil si důvěru a lásku svý ženy Třetí den v ..
Cirguz - Vždyť není vůbec o co stát
Videoklip a text písně Vždyť není vůbec o co stát od Cirguz. No tak jí pošli do prdele Vždyť vůbec není o co stát S kámošema zajdi na pivo Pro..
Cirguz - Sid Vicious
Videoklip a text písně Sid Vicious od Cirguz. Sid Vicious Sid Vicious Sid Vicious Sid Vicious..
Cirguz - Rock'n'Rollu král
Videoklip a text písně Rock'n'Rollu král od Cirguz. Já sám jsem Rock'n'Rollu pouliční král Já sám jsem Rock'n'Rollu pouliční král Já sám jsem R..
Cirguz - Ztrácím nad sebou kontrolu
Videoklip a text písně Ztrácím nad sebou kontrolu od Cirguz. Odchodem z domova sem myslel Že se všechny problémy vyřeší Jenže teď sem v tom zas zn..
Cirguz - Tak se sbal!
Videoklip a text písně Tak se sbal! od Cirguz. Tak se sbal! Tak se sbal! Tak se sbal! Tak se sbal! Pocity nic nezmůžou Tak se sbal! Tak se sbal! Tak se sb..
Cirguz - Ve spárech kmotrů
Videoklip a text písně Ve spárech kmotrů od Cirguz. Ať mír dál zůstává ve vás Ať mír dál zůstává ve vás..
Cirguz - Honza a jeho kupa smradu
Text písně Honza a jeho kupa smradu od Cirguz. Že já hlupák šel pomoct Honzovi na zahradu kydat hnůj Byl to nápad jeho, něco mi říkalo toto smrdí ..
Cirguz - Smutný Song
Text písně Smutný Song od Cirguz. Tohle je smutný song Tohle je moc smutný song Tohle je nejsmutnější song o nás..
Cirguz - Tak mi to nadiktuj
Videoklip a text písně Tak mi to nadiktuj od Cirguz. Zapoj si kytaru a já budu jenom tvůj Dostaň mě do varu a tak mi to nadiktuj Zapoj si kytaru a já b..
Cirguz - Cardillac
Text písně Cardillac od Cirguz. Nevidím problém v tom Ať do mě uhodí třeba blesk a hrom Že dokud budu stát Budu Rock'n'roll hrát Jo to mam rád..
Cirguz - Rebel z VŠP
Videoklip a text písně Rebel z VŠP od Cirguz. Jestli mu pivo vyleješ tak bude zle..
Cirguz - New School Is No School
Videoklip a text písně New School Is No School od Cirguz. Sny si splníme, Rock' n'roll živě školíme A až se sejdem tak to s Lemmym rozjedem Slash tady..
Cirguz - Mafia
Videoklip a text písně Mafia od Cirguz. Když jde venku po ulici klakson ho provází to asi starej štronciér z domu vychází..
Cirguz - Špatný náhody
Videoklip a text písně Špatný náhody od Cirguz. Tohle se může stát každýmu z vás Že tě osud a lidi poserou Možná že i ty budeš jednou potřeb..
Cirguz - Kecy
Videoklip a text písně Kecy od Cirguz. Já chci bejt hluboko v podzemí Chci zůstat a nikdy se nezměnit Sám sobě chci si zůstat věrnej Já chci bejt h..
Barely od Cirguz
Přijeli sme do Iráku Všichni nás vítali. Do revoluce se koukal Sadám Odněkud z zpovzdálí. Schovával se po domech. A různě po rourách. My jsme ho našli
Cirguz - Klišé
Text písně Klišé od Cirguz. Na živo jsme srajdy teď i ty to víš tak ty jsi nevěřil, že už to chlapče slyšíš Na koncertě jsme morčata když ..
Cirguz - Barely
Videoklip a text písně Barely od Cirguz. Schovával se po domech A různě po rourách My jsme ho našli On měl chudák pořád strach..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

cirguz
pavouk
ox
orl
eco
vjel
leos
egal
coup
jojo
hero
hi 5
free
bi 2
mysz
ayda
dive
b am
maty
hi 5
no.x
w.i.x
menfo
f.i.x
joker
tails
lifer
atoma
matka
mesto
mungo
terra
hylas
blitz
hoyaa
crows
aemen
masta
smile
filve
gamba
benox
unreal
osobno
doo be
ending
anadel
d.i.d.
samson
acedia
brains
free z
d.a.m.
the d4
arthur
infest
zion i
liber1
hed pe
lu:kus
indica
wavves
fnaf 4
lecrae
edison
fugazi
vat 19
nadir