Citron už couvám karaoke texty

Získej karaoke texty Citron už couvám, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Citron už couvám. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Citron - Už couvám
Zvláštní jak nádherně couvám, to jsem dříve neuměl. Já který měl sklony vůdčí, teď bych za tebou rád šel. Květináče spadly dolu z římsy stačí, že jsi pár dní z ...
Citron - Už couvám RV
Videoklip a text písně Už couvám RV od Citron. Zvláštní, jak nádherně couvám, To jsem dříve neuměl. Já, který měl sklony vůdčí. Teď bych z..
Markéta Konvičková - Už couvám
Markéta: Zvláštní jak nádherně couváš, to jsi dříve neuměl. Citron: Já který měl sklony vůdčí, teď bych za tebou rád šel. Markéta: Květináče spadly dolů z římsy, ...
Citron - Už couvám
Zvláštní jak nádherně couvám,to jsem dříve neuměl, já který měl sklony vůdčí,teď bych za tebou rád šel. Ref: Chci dál znát tvá přání dál tak vzdálená má váhává ...
Už couvám s L Křížkem album Radegast od Citron
jak mi to jde já, který měl sklony vůdčí který často říkal ne. Chci dál znát tvá přání dál tak vzdálená. Zdání dál couvám rád. Už couvám. Už couvám. Couvám ...
Citron - Už zase mi scházíš
Videoklip a text písně Už zase mi scházíš od Citron. Čas můj se krátí po kouskách tě sbírám , nacházím doteky dlaní tvých , mým snům čast..
8 Ladislav Křížek - Už Couvám
Už Couvám. Skrýt překlad písně ›. Zvláštní jak nádherně couvám, to jsem dříve neuměl. Já který měl ... Citron-Síla návratů Rok vydání: 2001 2 songů · ALBUM ...
Citron - Už víme svý
C · Citron · Plni energie · playlist ... Už víme svý, už dávno nejsme žádní ptáci. Už víme svý ... Už víme svý, to život prý to takhle dělá. Už víme ... 1. Už couvám; 2.
Už couvám
Už couvám. Citron. Ami Dmi F Ami Zvláštní jak nádherně couvám, to jsem dříve neuměl, Dmi F Ami já který měl sklony ... Ref: óó couvám jejeje už couvám, couvám.
Citron - Tvá odvrácená tvář BOV
Videoklip a text písně Tvá odvrácená tvář BOV od Citron. Tak o čem přemýšlíš, marně se ptám, A to už léta tě znám. Tak rád bych poznal tvo..
Citron - Dej mi s tím pokoj BOV
Videoklip a text písně Dej mi s tím pokoj BOV od Citron. Chtěla bys chatu velkou, Jak Tě tak znám Něco jako Karlštejn. Chtěla bys každým rokem Č..
Citron - Valašský rok
Videoklip a text písně Valašský rok od Citron. Jak zástupy dlouhé,těch hodin ... k podzimu chladnou,krátí svůj dech,už jim schází, stín mrznoucích dní zastaví čas ...
Citron - Zase dál
Radegsat I · Zase dál · Hon na Bluda · Už couvám RV · Setkání s Radochem · Už zase mi scházíš · Moravská Děvčátka · Valašský rok · Radegast II · Sedm životů ...
Citron - Já se vzdávám
Videoklip a text písně Já se vzdávám od Citron. Já se tě nahledal. Snad tě i potkával A věděl, že čekáš na pohled můj. Zdáš se mi ztracen..
Citron - Revizor SBV
Videoklip a text písně Revizor SBV od Citron. Moje stará konečně se směje, I když venku stále leje. Kafe už nás hřeje A moje stará už se směje...
Citron - Síla návratů
Videoklip a text písně Síla návratů od Citron. Znám sílu návratů. Všechno zlý i dobrý vrací se ... A byls tu už dřív, A zmíral si vášní, Tou co zná jen bytost lidská.
Citron - Bigbít
Videoklip a text písně Bigbít od Citron. Přišel čas vstoupit na scénu a hrát,jen stále hrát bigbítem si hlavu proženu dnes jako už tolikrát..
Citron - Hádej
Text písně Hádej od Citron. Jen začni a hádej, Kdo z nás má ... Soutěže · Nápověda · C Citron Best of · playlist ... Citron texty. 1. Už couvám; 2. Ocelové srdce; 3 ...
Citron - Půlnoční
Videoklip a text písně Půlnoční od Citron. Kolik lidí v tomto městě právě usíná? Kolik z nich asi, tak jako já, stojí teď u okna? Kolik z nich..
Citron - Revizor
Videoklip a text písně Revizor od Citron. Moje děvče ... C · Citron · Tvá odvrácená tvář/Revizor · playlist ... Pán, co už platil tiše kleje. Revizora ... 1. Už couvám; 2.
Citron - Moje noční filmy
21. srpen 2009 Citron - Moje noční filmy - text písně. Více než 110 000 ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny ... Už couvám. Citron (1081x).
Citron - Smíření
28. říjen 2011 Texty písní » Citron - Smíření ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny texty od zuzu. Citron - nejžádanější texty. Už couvám
Citron - Síla návratů
11. červenec 2005 ... návratů - text písně. Texty písní » Citron - Síla návratů ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny ... Už couvám. Citron (1071x).
Citron - Valašský rok
21. srpen 2009 Texty písní » Citron - Valašský rok. Citron - stát se ... k podzimu chladnou, krátí svůj dech, už jim schází, stín mrznoucích ... Už couvám. Citron ...
Citron - Věčný cizinec
21. srpen 2009 ... cizinec - text písně. Texty písní » Citron - Věčný cizinec ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny ... Už couvám. Citron (1081x).
Citron - Plni energie
21. srpen 2009 Citron - Plni energie - text písně. Texty písní » Citron - Plni energie. Citron - stát se fanouškem ... Už couvám. Citron (1081x). Já se vzdávám
Citron - Vzpomínky
21. srpen 2009 Texty písní » Citron - Vzpomínky. Citron - stát se fanouškem ... Jizvy a šrámy z ran jsou už ty tam. Plamínky v očích ... Už couvám. Citron (1084x).
Citron - Agnes
21. srpen 2009 Texty písní » Citron - Agnes ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny texty od Ondra. Citron - nejžádanější texty. Už couvám
Citron - Zase dál
21. srpen 2009 Texty písní » Citron - Zase dál. Citron - stát se fanouškem ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny ... Už couvám. Citron (1087x).
Citron - Já se vzdávám
21. srpen 2009 Citron - Já se vzdávám - text písně. Více než 110 000 textů a ... Citron - stát se fanouškem. Album: Best Of Citron ... Už couvám. Citron (1084x).
Citron - Moravská děvčátka
21. srpen 2009 ... děvčátka - text písně. Texty písní » Citron - Moravská děvčátka ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit ... Už couvám. Citron (1077x).
Citron - Schůzka s Radochem
21. srpen 2009 Citron - Schůzka s Radochem - text písně. Více než 110 000 textů a ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit ... Už couvám. Citron (1071x).
Citron - Nechoď dál
21. srpen 2009 Texty písní » Citron - Nechoď dál. Citron - stát se ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny texty od ... Už couvám. Citron (1081x).
Citron - Dej mi s tím pokoj
21. srpen 2009 Citron - Dej mi s tím pokoj - text písně. Více než 110 000 ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny ... Už couvám. Citron (1088x).
Citron - Hon na bluda
21. srpen 2009 Citron - Hon na bluda - text písně. Více než 110 000 textů ... Zobrazit všechny texty od Citron · » Zobrazit všechny ... Už couvám. Citron (1071x).
Citron - Jak zákony kázaly
21. srpen 2009 Citron - Jak zákony kázaly - text písně. Více než 110 000 ... zobrazení: 43 (0). » Zobrazit všechny texty od Citron ... Už couvám. Citron (1084x).
Citron - Křížem kráž
21. srpen 2009 Citron - Křížem kráž - text písně. Texty písní » Citron - Křížem kráž ... Co já už se tě všude nahledal. Všude se zdáš ... Už couvám. Citron (1081x).
Citron - Bláznivej sen
21. srpen 2009 Jen nezoufej / Bláznivej sen dnes nám z toho kouká / Už bláznivej rej zaznívá / Je bláznivej den, už jsem žhavej jak drát / A bláznivá noc začíná ...
Thief of hearts od Tina Turner
Nejnovější písně. Citron cover. Citron - Už Couvám · Kombajn cover. Kombajn - Ptám se proč · Enuff Z' Nuff cover. Enuff Z' Nuff - Superstitious · Zebrahead cover.
Citron - Dnes se trefím do černého
21. srpen 2009 Citron - Dnes se trefím do černého - text písně. Více než 110 000 ... Pak bylo by už všechno marný. Marný, tak jeď ... Už couvám. Citron (1071x).

Podobné texty písní


Poslední texty písní

three
domino
boggie
us