Dětské básničky texty karaoke texty

Získej karaoke texty Dětské básničky texty, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Dětské básničky texty. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jaromír Nohavica - Když byl Pepa ještě malý (básnička)
Když byl Pepa ještě malý (básnička). Když byl Pepa ještě mladý nevěděl si s ničím rady. Chlastal pivo,jedl ovar byl duševní polotovar. Na všechny se blbě tlemil
Detske pisnicky - Rolničky, rolničky
Text písně Rolničky, rolničky od Detske pisnicky. Hurá, už je sneh, ozýva sa smiech. Deti kričia, zvonček znie, biele mámenie. Sneh je vôkol nás, ..
Detske pisnicky - Teletubbies
Videoklip, překlad a text písně Teletubbies od Detske pisnicky. Tinki-vinky Tinki- vinky Dipsi Dipsi Lala Lala Po Po Teletubies teletubies say hello hello..
Detske pisnicky - Když se zamiluje kůň
Videoklip a text písně Když se zamiluje kůň od Detske pisnicky. Když se zamiluje kůň tam někde v pastvinách, láskou hlubokou jak tůň tam někd..
Jaromír Nohavica - Haló haló (básnička)
Haló haló (básnička). Haló haló co se stalo? Kolo se mi polámalo. Jaké kolo? Favoritka, přeletěl jsem přes řidítka. Co ste dělal? Blbnul jsem, do příkopu zahnul  ...
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Hlohy
Text písně Hlohy od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Jsem básník sezónní. emi Když hlohy nevoní, všechny mé múzy lehnou. Já nejsem naštva..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - AUTA
Videoklip a text písně AUTA od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Chodníky prořídly, všichni jedou vozidly, chodníky prořídly, všichni jedou vo..
Hody,hody od Velikonoční básničky
Hody,hody doprovody, dejte vejce malovaný. Nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný. Interpret. Interpret Velikonoční básničky.
Jaromír Nohavica - Šnečí blues
Jednou jeden šnek šíleně se lek nikdo už dnes neví z čeho se tak zjevil že se dal hned na útěk. Přes les a mítinu rychlostí půl metru za hodinu z ulity pára
Lidové písně - Skákal pes přes oves
Text písně Skákal pes přes oves od Lidové písně. Skákal pes, přes oves,¨ přes zelenou louku. Šel za ním myslivec, péro na klobouku. Pejsku náš..
Jiří Schelinger - V Balóně
Videoklip a text písně V Balóně od Jiří Schelinger. Zkrocené mojí rukou živly jsou, voní káva, ... Já vidím dvůr a dětské hry, milenců pár střádá své sny, já slyším ...
Básně
Album Básně od Písničky pro děti. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Kontrafakt - Mám Piči
Videoklip a text písně Mám Piči od Kontrafakt. REFREN: ... mám piči moje texty sa nemusia ani rýmovať. Mám piči čo si o ... Mám piči deti, deti, deti, je vás veľa ...
Kašpárek v rohlíku - Špim
Videoklip a text písně Špim od Kašpárek v rohlíku. Špim a špim a něco syšim. Obuju si baškůky a du ke dvežim. Otevžu dvéže (VRZ), jdu po kobé..
Sodoma Gomora - Zasraný Vánoce
Videoklip a text písně Zasraný Vánoce od Sodoma Gomora. Tohleto je fakace, na zkurvený Vánoce, všem dětem bych pod stromek nadělil kožní nemoce. Š..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Světové Vánoce
Obloha kabát si rozepla a vločky začaly vířit. Vojáci sedli si do tepla přestali na sebe mířit. Nastal čas dětí a nadějí utichly spory a hádky. Z nebe se na Zemi ...
Jiří Suchý - Tři tety
Videoklip a text písně Tři tety od Jiří Suchý. Nejpodivnější ze všech tet je ale teta třetí, má jeden žaludeční vřed a asi sedm dětí. Ta p..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Hlavně, že jsme na vzduchu
Videoklip a text písně Hlavně, že jsme na vzduchu od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. To je dobře náhodou, že nežijem pod vodou. Na vzduchu, na vz..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Prosinec
Videoklip a text písně Prosinec od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Slyš, koledu si dítě zpívá hlas má trochu tklivý však v jablku se hvězda sk..
Soundtrack - Ledové království - Najednou
Videoklip a text písně Najednou od Soundtrack - Ledové království. Už kvílí vítr a hřmí bouře v srdci mém, zlobu vyšeptám v tichu mrazivém...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

elissa
ayreon
marisa
gipsy
separ
vanic
do it
angra
ni
a.i
onyx
gabz
xoxo
kylesa
o,jé