Dave a sony semi feat. dave a sony karaoke texty

Získej karaoke texty Dave a sony semi feat. dave a sony, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Dave a sony semi feat. dave a sony. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Dave a Sony - Semi feat. Dave a Sony - MAY DAY
Videoklip a text písně Semi feat. Dave a Sony - MAY DAY od Dave a Sony. Mohl bych lámat skály, protože mám tolik síly a mám tolik víry zvládat stavy..
Dave a Sony - Past feat Lucie Šimánková
Videoklip a text písně Past feat Lucie Šimánková od Dave a Sony. Ref. Měl jsi strach, otevřít oči, bál ses to říct, tak lhal jsi si dál. Jsou pry..
DAVE A SONY
Dave a Sony: Musim tě mít ... Musim tě znát ... Uvnitř mě je jenom půlka srdce, druhou musim nosit někde v tobě. Proto doufám, že tu vždycky budeš, nemůžu ...
Dave a Sony - Bude fajn
Videoklip a text písně Bude fajn od Dave a Sony. Víš tu sílu má každej z nás,když už ztrácíš víru se znova zvednout, stačí chtít pak cokoli p..
Dave a Sony - Já
Videoklip a text písně Já od Dave a Sony. Povím ti příběh, chceš ho slyšet? Vím, že je to klišé, ale tenhle je trochu jinej .. Věř mi, tenhle n..
Dave a Sony - Nic není věčný
Videoklip a text písně Nic není věčný od Dave a Sony. Nic není věčný,nic není věčný,smůla, štěstí, nic není věčný, nic není věčný, b..
Dave a Sony - Jasná věc feat. Regie
Videoklip a text písně Jasná věc feat. Regie od Dave a Sony. Celý ty léta jenom jedný věci plnou hlavu, celý ty roky všechny kroky nešlapeme v davu..
Dave a Sony - Maska
Videoklip a text písně Maska od Dave a Sony. Ref: ___ Nikdo nemá moc, vidět ti do duše, nosíš masku, tu nikdo vidět nemůže. Cejtíš bolest, hraješ..
Dave a Sony - Ztraceni
Vzpomínám na dobu, byli jsme stejný, na svý cestě věrný, na život volali: Dej mi. Srali jsme na prachy, drželi spolu a běhali po světě lovili ženský. Měli svý ...
Dave a Sony - Hlas
Videoklip a text písně Hlas od Dave a Sony. 2x Ref.: Někdy když přijdou ty dny, tak to chci všechno vrátit. Radši ti uvěřit lži, nemít pak čím s..
Dave a Sony - Trochu jinej raper
Sloka 1. yeah..aha..yeah..ahh..Dave a Sony Občas si říkám co je to ve mě, proč píšu texty a musím psát denně. Co mě to nutí jít dál i když nevim kam, Jít dál, pro  ...
Dave a Sony - Hymna kiss jižní čechy 2011
Videoklip a text písně Hymna kiss jižní čechy 2011 od Dave a Sony. Ať se děje co se děje, nikdy nejsi sám, zkus se jen zaposlouchat, hlavu vzhůru sl..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

jygri
nf nf
b5
mdo
cky
ffh
tgt
ikon
keys
with
dtnl