David koller gypsy love karaoke texty

Získej karaoke texty David koller gypsy love, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek David koller gypsy love. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


David Koller - Gypsy Love
Videoklip a text písně Gypsy Love od David Koller. Chtěl jsem jen říct, že už tě nepustím Bez tebe sám blednu jako stín Hlídám tvůj spánek, nik..
David Koller - Recidiva
Videoklip a text písně Recidiva od David Koller. Seš moje malá noční recidiva zářez na zápěstí když město zívá seš moje malá recidiva..
David Koller - Aha
Videoklip a text písně Aha od David Koller. Aha, aháá, ahaááááá Aha, aháá ... K · David Koller · ČeskosLOVEnsko · playlist ... Nic neni nastálo; 5. Gypsy Love; 6.
David Koller - Miláčku Love
Videoklip a text písně Miláčku Love od David Koller. Chytám tě za slova zapomínám Do pekla pod sebou svezu tě sám..
David Koller - Letni
Text písně Letni od David Koller. S tebou, jsem volnej S tebou, jsem volnej.. ... K · David Koller · ČeskosLOVEnsko · playlist ... Nic neni nastálo; 5. Gypsy Love; 6.
David Koller - Lehká
Videoklip a text písně Lehká od David Koller. Pálí oheň mráz Vedle slunce stín V jednu chvíli Špatná dobrá zlá Všechno najednou Černá v bílý..
David Koller - Dnes mě upálíš
Videoklip a text písně Dnes mě upálíš od David Koller. Namalujem si dnešní den podle představ svých chci slyšet jen nekonečný sten očí přivře..
David Koller - Teď a tady
Videoklip a text písně Teď a tady od David Koller. Přežiju atentát, lavinu, volnej pád Ale tebe ne, jenom tebe ne Když vidím tě tu stát, začínám..
David Koller - Až ti řeknu já
Videoklip a text písně Až ti řeknu já od David Koller. ty jsi jediná s kterou něco mám ty se uděláš až ti řeknu já..
David Koller - Na mě zapomeň
Videoklip a text písně Na mě zapomeň od David Koller. Máš to tak že sem ti někdy řek že chci A teď se zdá už se nevymotám Hlavu v dlaních Už j..
David Koller - Nic neni nastálo
Videoklip a text písně Nic neni nastálo od David Koller. A ty jen spíš.. ... K · David Koller · Nic není nastálo · playlist karaoke ... Gypsy Love; 6. Záchranář; 7.
David Koller - Žádný city
Videoklip a text písně Žádný city od David Koller. Pod kopyty dnů stálých se vzdálí i můj stín Jako tažní ptáci co ztrácí směr i cíl Touh..
David Koller - Písek je čas
Videoklip a text písně Písek je čas od David Koller. Nech ho být, nech ho znít dál v písečné pohaslé krajině zkus se sám zbavit pout nech se zas ..
David Koller - Lajka z I.P.Pavlova
Videoklip a text písně Lajka z I.P.Pavlova od David Koller. a ta holka stojí na I.P. Pavlova a já jsem kosmonaut a jmenuju se la la la la la Lajka..
David Koller - Jižní kříž
Videoklip a text písně Jižní kříž od David Koller. jsem objevitel nových pólů určit polohu můžem spolu dálce žehnám jižním křížem pustím..
David Koller - Pěkné svátky
Videoklip a text písně Pěkné svátky od David Koller. nech mě spát v klidu za tu bídu nemůžeš.. ... K · David Koller · Nic není nastálo · playlist ... Gypsy Love; 6.
David Koller - Záchranář
Videoklip a text písně Záchranář od David Koller. Já nemám svatozář ale unáším tě dál a cítím údery srdce pod tvými ňadry já, já jsem zá..
David Koller - Prázdný místa
Videoklip a text písně Prázdný místa od David Koller. Kde jsem všude s tebou stál Zavři oči a běž dál Lepší chvíle nastanou..
David Koller - Nech to být
Videoklip a text písně Nech to být od David Koller. ... K · David Koller · Teď a tady ... Chlapečky Kupuj jim. Kopečky Zmrzliny Kávové Nepřijdeš Vo love. Podívej
David Koller - Začnu s tebou
Videoklip a text písně Začnu s tebou od David Koller. Začnu s tebou pomalu Začnu s tebou pomalu Začnu s tebou pomalu Pomalu ale bez obalu..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

indeep
color
mvp
pompa