Deda jakub dekan karaoke texty

Získej karaoke texty Deda jakub dekan, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Deda jakub dekan. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jakub Děkan - Děda
Videoklip a text písně Děda od Jakub Děkan. Tam kde krajina končí já slyším tvůj hlas kde se labutě loučí tě uvidím zas přesto doufám dál a..
Jakub Děkan - Já Vím
Videoklip a text písně Já Vím od Jakub Děkan. Nechci být další, kdo si nechá si zdát. Po sobě nechat, fotek pár akorát. Nechci ať na mě lidi z..
Jakub Děkan - Řidičák
Videoklip a text písně Řidičák od Jakub Děkan. (Protože nemám) Řidičááá-áá.... Řidičááá-áá.... Řidičáák..
Jakub Děkan
Jakub Děkan - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte bonitu pro častější ...
Jakub Děkan - Ráno
Videoklip a text písně Ráno od Jakub Děkan. Chci jenom další ráno, kdy na tebe se podívám a ty se usmíváš, má lásko, v ten moment nejsem sám..
Jakub Děkan - Pavučina lží ft. Paulie Garand
Videoklip a text písně Pavučina lží ft. Paulie Garand od Jakub Děkan. Mý město leží v pavučině lží, tak kdo dokáže v tomhletom žít? (Sine..
Jakub Děkan - Andělé
Videoklip a text písně Andělé od Jakub Děkan. Jsou tu všude a chrání Tě dál nejsou vidět, i když by sis to přál andělé, co Tě ochraňují js..
Jakub Děkan - Fáma
Text písně Fáma od Jakub Děkan. Je to závist, nepřejícnost je to pýcha, co v tobě dýchá a zlost kterou naplňuje zloba ptám se tě naposled, řek..
Jakub Děkan - Čas se krátí (feat. Anita Chekan)
Ou, cejtim všechno jak to bylo jenom ne tu energii, která držela mý tělo vysoko nad hladinou moří a teď se topím na vlnách, který jsou větší než vesmír tak, co s ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

ella
unum
fnaf 2