Dreamerchris karaoke texty

Získej karaoke texty Dreamerchris, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Dreamerchris. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Dreamerchris - Jedna slza
Text písně Jedna slza od Dreamerchris. Ta slza jmenuje se TY jen jednu lásku nese důvodem k ní jsi ty miliony pocitů jedno moře bolesti srdce na kousky..
Dreamerchris - Pozemská realita
Text písně Pozemská realita od Dreamerchris. Osud je svině kterou nechci znát nechci už tuhle hru na život dál hrát. Padám a přesto jak na jevišti..
Dreamerchris - Ukolébavka šťedrýho večera
Text písně Ukolébavka šťedrýho večera od Dreamerchris. Bolest, deprese, žiletka, krev a slzy jsou osud můj v hlavě mi křičí že tohle je osud mů..
Dreamerchris - Vše nám odnesla sebou moc
Text písně Vše nám odnesla sebou moc od Dreamerchris. Ty a já, my dva dvě ztracený duše uboze ponecháni na tomhle světě bez iluzí bez emocí bez p..
Dreamerchris - Holky nemají plakat
Text písně Holky nemají plakat od Dreamerchris. Vzpomínám na chvíle naše ohlížím se do kraje za časy kdy šťestí bylo naše střípky všech neko..
Dreamerchris - Je tohle konec světa?
Jako děti strašeni zlem jsme byly. Naše představy plnili duchové, čarodějnice a upíři. Tma byla polem působnosti našeho strachu. Vše se mění, jistota na světě ...
Dreamerchris - Sbohem "kamarádko"
Text písně Sbohem "kamarádko" od Dreamerchris. Jak mohla jsem věřit, že v tobě je něco krásnýho? Jak mohla jsem svěřit se ti, dát ti svoje přát..
Dreamerchris - Pouze pro něj
Text písně Pouze pro něj od Dreamerchris. Anděl nebo démoc? Je to asi jedno. Věř, trp a jdi dál. Je tmavá a studená noc, Jsem s tebou v srdci po vě..
Dreamerchris - Samota dar od satana
Text písně Samota dar od satana od Dreamerchris. Sama bez tebe bezradná cokoliv zvládat bez tebe jsem jen neschopná zombie začínají mě už ostatní o..
Dreamerchris - Výstup tvrdé reality
Text písně Výstup tvrdé reality od Dreamerchris. Proč místa pro ně tu není? Proč jen zlo všude se jim nabízí? Proč vše jim berete nic pro ně ne..
Dreamerchris - Špinavé zrcadlo iluzí
Text písně Špinavé zrcadlo iluzí od Dreamerchris. Celý život je jen pouhý malování iluzí stavění nereálnejch ideálů pak nastávaj pády nekone..
Dreamerchris - Pokračujte lépe
Text písně Pokračujte lépe od Dreamerchris. Kde je dobro? Kde je světlo? Kde je láska? Kde je naděje má? Kde najdu šťestí? Kterou cestou mám teď ..
Dreamerchris - Bezbřehá bažina bezůtěšnosti
Text písně Bezbřehá bažina bezůtěšnosti od Dreamerchris. Plakat mi nepomůže Křičet mi nepomůže Doufat mi nepomůže Chtít mi nepomůže nikdo m..
Na dně a ještě dál
Album Na dně a ještě dál od Dreamerchris. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Dreamerchris - Nekonečné pády
Text písně Nekonečné pády od Dreamerchris. Věř, běž, jdi si za svým snem a dokážeš to. Věřím, běžím, spadnu a ležím Faleš, přetvářka,..
Dreamerchris - Bůh se nad náma musí poblít
Text písně Bůh se nad náma musí poblít od Dreamerchris. Bůh tvořil svět Netušil že si u toho sáhne na dno Jeho svět měl být krásný jak květ ..
DreamerTea - Když vám krása bere noční spaní
ona je bytost ona je osobnost ta bledá a čarokrásná z jiného světa její krása vám bere noční spaní když poznáte tuto krásnou paní. Text přidala DreamerChris.
DreamerTea - Tam kde sny stávají se realitou
Text písně Tam kde sny stávají se realitou od DreamerTea. Láska, která leží ukrytá jak na dně oceánu Láska, která marně čeká na lásku Dvě za..
DreamerTea - V noci v pokoji
Text písně V noci v pokoji od DreamerTea. přeji si vytrhnout tě ze svých snů chci, abys byl součástí mých dnů chci se s tebou dočkat nových úsvi..
DreamerTea - Holoubci
Zemřelo to krásné dítě. Zemřelo o půl druhém létě. Duše jeho do nebes letí. Nad hrobečkem holoubek sedí. Zemřel synáček můj jediný. Zemřel zlatoušek můj ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

onlap
x 5
nwl
anvil
vinnie
miodio
11
tank
buddha
volt
bino
ocean
v.i.c
tamar
bela b
danzel