Duch karaoke texty

Získej karaoke texty Duch, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Duch. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


IMT Smile - Duch človeka
Videoklip a text písně Duch človeka od IMT Smile. R: Nevychádzaj, nechoď zo mňa von. Nevychádzaj, začni veriť snom. Nevychádzaj, lepšie je nám dvo..
Olympic - Dědečkův duch
Videoklip a text písně Dědečkův duch od Olympic. Děda si k láhvi sedá ani loknout mi nedá a vedle něj ó běda se šklebí myš ó nech mě být já..
MicKey Dreadalist - Zdravé tělo, zdravý duch
Vím, že platí zdravé tělo, zdravý duch a to v podstatě pro celý lidský druh, komu není rady nepomůže ani Bůh ani voda,země, oheň ani vzduch. Díky, za to že ...
Soundtrack - Duch - Unchained Melody
Videoklip, překlad a text písně Unchained Melody od Soundtrack - Duch. Lonely rivers flow to the sea to the sea To the open arms of the sea Lonely rivers s..
Parom - Pohanský duch
Videoklip a text písně Pohanský duch od Parom. Hnev bohov prebudený v temnotách, pocítiš silu mágie. Tú silu ohňa, vody, pôdy, zeme duch pohanský..
Jaroslav Ježek - V domě straší duch
Videoklip a text písně V domě straší duch od Jaroslav Ježek. Boty dupou po schodech v domě straší duch náhle táhle začne pištět prásk a zbyl po..
Duch nad zlato
Videoklip a text písně Duch nad zlato - píseň od Duch nad zlato. Co je proti lásce - všechno zlato moudrý na to život odpoví. Kdo hromadí mamon, ten..
Martin Hranáč - Český Duch
Videoklip a text písně Český Duch od Martin Hranáč. Litry vína, metry píva V hospodě dechovky hluk Zatančíme, zazpíváme Ať žije český duch..
Posol Vlasti - Duch žije stále v nás
Text písně Duch žije stále v nás od Posol Vlasti. Pretože pre Slovensko vo dne slnko svieti, v noci mesiac stráži Nad Tatrami v oblakoch orol krúži,..
Richard Müller - Duch versus Lapiduch
Text písně Duch versus Lapiduch od Richard Müller. Do kruhu obrys. Obrys těla... Zemře tu člověk? Nebo..Bůh? nová je scéna, starý scénář: duch v..
Robert Chojnacki - Mój dobry duch
Text písně Mój dobry duch od Robert Chojnacki. mój dobry duch, mój cały wielki świat lepszy niż stu dobrych jakich znam mój dobry duch jest ze mną z..
Midi lidi - Duch
Text písně Duch od Midi lidi. Hatátitlá titlá jaj jaj titlá Hatátitlá titlá jaj jaj titlá Hatátitlá titlá jaj jaj titlá Hatátitlá titlá jaj j..
Andrzej Piaseczny - Mój dobry duch
Text písně Mój dobry duch od Andrzej Piaseczny. Mój dobry duch, mój cały wielki świat lepszy od stu dobrych jakich znam, mój dobry duch jest ze mną z..
Bloody Rose - Duch uschlých jeřabin
Videoklip a text písně Duch uschlých jeřabin od Bloody Rose. Tady mě máš, to je tvá síla, kyselý pláč,duch uschlých jeřabin. V sobě to máš,ch..
Hapka a Horáček - Duch versus Lapiduch
Text písně Duch versus Lapiduch od Hapka a Horáček. Duch versus Lapiduch...
Majkyno - Duch bojovníka
Videoklip a text písně Duch bojovníka od Majkyno. 2x: V žilách slovanská krev, síla a slavný rod, boj na život na smrt, je to tu - boj!..
GodKnows - Duch prepukni v dážď
Videoklip a text písně Duch prepukni v dážď od GodKnows. Duch prepukni v dážď A zlom múry v nás Duch prepukni v dážď A nebo príď k nám..
Sindr Braun - Duch
Text písně Duch od Sindr Braun. R:Duch hrozný tady byl zbyl po něm jenom syn unesení lidí všude řvou kde asi teď budou..
Olympic - Dědečkův duch - Live
Videoklip a text písně Dědečkův duch - Live od Olympic. Děda si k láhvi sedá ani loknout mi nedá a vedle něj ó běda se šklebí myš ó nech mě b..
Werich,Ježek Voskovec - V domě straší duch
Videoklip a text písně V domě straší duch od Werich,Ježek Voskovec. Já bych vám nebyl sám přes noc ve starodávném hradu, není tam klidní spaní..
Nezmaři Duch
Duch. Nezmaři. D. G. A. 1. Když se mi zdá, že si málo věřím. D. G. A a význam slov se z vět vylévá,. D. G. A procházím park s fontánou až k věži. H. E. G A.
Janko Bocko - Vreckový duch
6. květen 2005 Sníval som že raz budem mať vreckového ducha / býval by mi vo vrecku a šepkal mi to ucha / kedy ma zas vyvolá pani učiteľka / vedieť všetko ...
Armia - Ciało i duch
Teraz to nic teraz to nic Bezkres i biel dawno skołował czas bezkres i biel co znienawidził świat jesteśmy jednym duchem dziwnością twoich słów jesteśmy ...
Martin Hranáč - Český Duch
10. květen 2006 Martin Hranáč - Český Duch - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a ...
3 Burzum - Sverddans
Stiahni tú kožu, daj si dole masku, rozdup ju,daj zbohom zime! Duch zimy, zomrieš! Duch zimy,vykrvácaj v snehu! Duch zimy,ja som leto! Duch zimy,ja prídem!
Haha - Duch Elvise
20. březen 2005 Haha - Duch Elvise - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte ...
Jiří Suchý - V domě straší duch
Jiří Suchý - V domě straší duch - akordy a text písně.
Znouzectnost - Smutný Duch Aneb Co Zavinily ...
14. prosinec 2008 Znouzectnost - Smutný Duch Aneb Co Zavinily Nešťastné Odpustky - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny ...
V domě straší duch
V domě straší duch. Skrýt překlad písně ›. Co to bylo? To byly vlci. Vlci v gramofonu, to je blbina. Nebo drákula. Nebo...Co?...Nebo to...mám to říct. Schválně..
Jiří Suchý V domě straší duch
V domě straší duch. Jiří Suchý. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Blue Foundation - Ghost - Duch
5. únor 2009 Blue Foundation - Ghost - Duch - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně ...
Hral Na Trubku
a v tej trubke ostal jeho duch je tam s ním pár zdohnutých much beh času necíti, v trubke ukrytý. Aj ked nehral bohvieako, nikdy nehral zle trubkou si pomáhal ...
MIND OVER MATTER od Soundtrack - Over the Top
Mind over matter. Will make a winner. Mind over matter. Be the bigger. When we look inside. Then we will win or lose or draw. Everything we are-you know
7 Nezmaři - Duch
Duch. Skrýt překlad písně ›. Když se mi zdá, že si málo věřím a význam slov se z vět vylévá procházím park s fontánou až k věži zvednout své já. Na půdě mám ...
Michael Kocáb - Duch Tarantina
Michael Kocáb - Duch Tarantina - akordy a text písně.
Michael Kocáb Duch Tarantina
Duch Tarantina. Michael Kocáb. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
10 Olympic - Dědečkův duch
Nad Vltavou je cosi plouží se to v rákosí k mé hrůze je to cosi dědečkův duch ó nech mě být já už víckrát nebudu pít. Děda si k láhvi sedá ani loknout mi nedá
The Stranglers - Duchess
Duch of the terrace never grew up I hope she never will Broken down TV sits in the corner Pictures standing still Standing still Duch of the terrace knows all her ...
Český duch
Litry vína, metry píva, v hospodě dechovky hluk, zatančíme, zazpíváme, ať žije český duch. (S O L O) La la la… Litry vína, metry píva, v hospodě dechovky hluk,  ...
Michael Jackson - Ghosts - Překlad
2. září 2009 Dole v hale je duch. Nad postelí je perský démon. Něco je na stěnách. Nahoře na schodech je krev. A vznáší se to skrz místnost. A není tu nic ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

duch
ppk
miia
beware
plazma
max 20
sheila
lmz
bliss
bikini
keane
kc ten
cd 20


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.