Fešáci chvíle sváteční karaoke texty

Získej karaoke texty Fešáci chvíle sváteční, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Fešáci chvíle sváteční. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Fešáci - Dárek vánoční
Videoklip a text písně Dárek vánoční od Fešáci. Vzalas' všechno, nechalas' jen chvíli sváteční, a tak díky za ten dárek vánoční. Všechn..
Fešáci - Vánoční čas
Videoklip a text písně Vánoční čas od Fešáci. 3. Stromek už na ... Po roce vánoční čas je tu zas. Sněhový pláně a ... Blíží se sváteční chvíle. Vánoce mají být bílé.
Michal Tučný - Blue Texas Christmas
když je dnes večer vánoční je zlý bejt sám v čase svátečním. Blue blue ... za chvíli začíná mše půlnoční blue blue Christmas místo bílých modrý svátky vánoční.
Pohádky - Princezna ze mlejna
|:Pomoz mi svatej Jan ať tu chvíli nezmeškám než planě nazdařpánbůh odkvete:| Vím jeden bílej ... bílej je ubrus sváteční. |: Ten kterýho já chci, nosí bílou čepici,
Pacifik - Heja hou
Heja-hou,musíme zpátky,než nás tady čerti ožení, heja-hou,než budou svátky,na cestu nás žene nadšení. Celý balvany jsou tady zlatý,budem říkat sousedům,
Pacifik - Francois Cevert
Text písně Francois Cevert od Pacifik. Jarní svátky patří jívě Dětství prchlo jako hříbě Na Boží hod chystáš cestu Rok se sešel míříš k ..
Greenhorns - Blues Prázdného Motelu
a přece byl v mé duši svátek - já viděl tu nejkrásnější z žen, opřená stála o skříň hrací, každá mince byla stejné blues, ta její píseň se mi vrací dál, i když dávno ...
Nechci zapomenout od Ram Adonai
Všechnu mojí bolest i pýchu z mýho srdce odplavila řeka, v kterou jem se ponořil. Přicházejí chvíle, kdy chce se vrátit zpátky, ten který zemřel, ve mně povstává.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

vista
akb48
vi
mirek
1 2 3
trochu
smith
sigh
see ya
999
blue
tvxq
vone
mc7
ride
lefa
sum 41
halo
juuju
ajfon
coven
alsou
tiara
vader
ac dc
mauro
snook
sinch
ccs 2
jen 17
having


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.