Ivan mládek horolezci karaoke texty

Získej karaoke texty Ivan mládek horolezci, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Ivan mládek horolezci. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Ivan Mládek - Prachovské skály
Videoklip a text písně Prachovské skály od Ivan Mládek. Co bychom se báli na Prachovské skály, dudlaj, dudlaj, dá. Do českého ráje cesta příjemn..
Ivan Mládek - Prachovské skály
Hmi Zavři svoje oči Hano F#7 Hmi H7 rozvázalo se ti lano. Emi Padej trochu doprava, H7 Emi C#7 pod námi jde výprava. F#7 Hmi Buch, tentokrát to dobře ...
Prachovské skály
Texty písní › Ivan Mládek › Prachovské skály ... dudlaj, dudlaj, dá. Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu co je hodně špičatá. Spadnete do písku
Ivan Mládek - Jožin z bažin
Videoklip a text písně Jožin z bažin od Ivan Mládek. Jožin z bažin močálem se plíží, Jožin z bažin k vesnici se blíží, Jožin z bažin už s..
Ivan Mládek - Jožin z bažin Deutsche verzion Schlemihl Emil
Videoklip, překlad a text písně Jožin z bažin Deutsche verzion Schlemihl Emil od Ivan Mládek. Ref.: Schlemihl Emil schleicht sich an die Beute, Schlemih..
Ivan Mládek - Bobr
Videoklip a text písně Bobr od Ivan Mládek. Musíme to probrat aspoň jednou za týden, zvedá se jí v krámku obrat, bobr je oblíben!..
Ivan Mládek - Prachovské skály
28. leden 2012 Ivan Mládek - Prachovské skály - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně ...
Ivan Mládek - Medvědi nevědí
Videoklip a text písně Medvědi nevědí od Ivan Mládek. Na pěšině zbydou po nich tranzistoráky a dívčí dřeváky a drahé foťáky, medvědi je v m..
Ivan Mládek - Tramvajácká
Videoklip a text písně Tramvajácká od Ivan Mládek. My jsme tramvajáci, kluci z Motola, Prahu obrážíme kolem dokola, Zlíchov, Anděl, Můstek, Těšn..
Ivan Mládek - Béďa
Text písně Béďa od Ivan Mládek. Velocipédisté jedou je to jisté, ach, ach, ach, kola víří prach...
Ivan Mládek - Linda
Videoklip a text písně Linda od Ivan Mládek. R:Linda a Linda a Linda nejradši marmeládu ze všech jídel má. Tahleta Linda a Linda a Linda za soudek mar..
Ivan Mládek - Hlásná Třebáň
Videoklip a text písně Hlásná Třebáň od Ivan Mládek. Dole u Berounky roste kapradí, komáři že koušou to nám nevadí. Máňu u řeky když večer..
Ivan Mládek - Kráva v mlíkárně
Videoklip a text písně Kráva v mlíkárně od Ivan Mládek. Kráva se přežrala třené nivy, udělalo se jí nevolno od knihy. Bude muset, ať bude chtí..
Ivan Mládek - Blues kladeče lina
Text písně Blues kladeče lina od Ivan Mládek. Včera cestou z kina na jazyk mi slina blues kladeče lina zničehonic přinesla. Áchjo! Čípak je to ..
Ivan Mládek - Zkratky
Videoklip a text písně Zkratky od Ivan Mládek. OHC či OHV či co má to DKW, potřebuje z NDR nová šoupátka. Jsem RNDr. CSc. z ČVUT v Praze 2, v ČSAO..
Ivan Mládek - Rychlík jede do Prahy
Videoklip a text písně Rychlík jede do Prahy od Ivan Mládek. Nestaví, nestaví, vůbec nikde nestaví, kdo se mu postaví, toho zajede...
Ivan Mládek - Dívka s modrou matrací
Text písně Dívka s modrou matrací od Ivan Mládek. S matrací na jezírko chodí, vždy s matrací nafukovací. Když skákací kamínek jí hodím, je ne..
Ivan Mládek - Brno je Zlatá loď
Videoklip a text písně Brno je Zlatá loď od Ivan Mládek. Mirka doma spala, vůbec nikde netrajdala, co si vlastně můžu od života ještě více přát..
Ivan Mládek - Zmalovaná
Text písně Zmalovaná od Ivan Mládek. Má milovaná, přestože je hrozně zmalovaná Za žádnou jinou ji nevyměním Protože naštěstí moc dobře vím..
Ivan Mládek - Dáša Nováková
Videoklip a text písně Dáša Nováková od Ivan Mládek. Dáša Nováková a Stáňa Poláková řekly si, že půjdou dnes po obědě navštívit kamarád..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

videl
nua
lucie
demon
jay mf
skwor
charge
bahari
metric
sdr007
tnt


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.