Jan nedvěd podvod karaoke texty

Získej karaoke texty Jan nedvěd podvod, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Jan nedvěd podvod. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jan Nedvěd - Podvod
Videoklip a text písně Podvod od Jan Nedvěd. Chtěl jsem to ráno, kdy naposled snídal jsem s tebou, ti říct, že už ti nezavolám, pro jednu ..
Jan Nedvěd - Podvod
Emi Ami 1. Na dlani jednu z tvých řas, do tmy se koukám, D G C G hraju si písničky tvý, co jsem ti psal, Ami Ami/C Emi je skoro půlnoc a z kostela zvon mi noc ...
Nedvědi - Podvod
Videoklip a text písně Podvod od Nedvědi. Chtěl jsem ... Jan Nedvěd , sloužil tuhle píseň pro jednu Paní , kterou měl opravdu rád , a tohle se to stalo.Proto složil ...
Jan Nedvěd - Tulácký ráno
Videoklip a text písně Tulácký ráno od Jan Nedvěd. Tulácký ráno, na kemp se snáší, ... toulat se dál, a vodou z říčky oheň se zháší, ... t..
Brontosauři - Josef
... píseň Josef, navštívili také: Jan Nedvěd - Podvod · Nedvědi - Žlutá kytka · Spirituál kvintet - Farao · Spirituál kvintet - Doney Gal · Karel Kryl - Sametové jaro.
Jan Nedvěd - Jaro
Videoklip a text písně Jaro od Jan Nedvěd. Mám rád, mám rád, co víc si můžu přát, mám rád, mám rád, co víc si můžu, co víc si můžu, co..
Jan Nedvěd - Táta
Videoklip a text písně Táta od Jan Nedvěd. A jen fotek pár a letmý dotyk mládí, to když z beden vyndám rekvizity snů, co už nevrátěj' se..
Jan Nedvěd - Igelit
Videoklip a text písně Igelit od Jan Nedvěd. A všichni se znaj', znaj', znaj' a blázněj' a zpívaj' a po cestách dál, dál, dál hledaj' normální s..
Jan Nedvěd - Valčíček
Videoklip a text písně Valčíček od Jan Nedvěd. Tuhle písničku chtěl bych ti lásko dát, ať ti každej den připomíná, toho kdo je tvůj čí ty j..
Jan Nedvěd - Písnička na dobrou noc
Videoklip a text písně Písnička na dobrou noc od Jan Nedvěd. Pak už touláš se, touláš v představách snů, a snad možná v nich žiju i já, ně..
Jan Nedvěd - Na kameni kámen
Videoklip a text písně Na kameni kámen od Jan Nedvěd. R: Budem o něco se rvát, až tu nezůstane stát na kameni kámen, a jestli není žádne..
Jan Nedvěd - Slunovrat
Videoklip a text písně Slunovrat od Jan Nedvěd. R: Sešli se zapomenout a zvednout hlavu, to stačí, jen trochu popadnout dech, než půjdou zas dál...
Jan Nedvěd - Kamínky
Videoklip a text písně Kamínky od Jan Nedvěd. A ohýnky k ránu a k obědu zas a věčně se jí, co kdo vzal, pak uklidit trávu a sbalit a jít,..
Jan Nedvěd - Jan Nedvěd-Valčíček
Videoklip a text písně Jan Nedvěd-Valčíček od Jan Nedvěd. R:Tuhle písničku chtěl bych ti, lásko, dát, ať ti každej den připomíná [: toh..
Jan Nedvěd - Vrány
Videoklip a text písně Vrány od Jan Nedvěd. Opřeni o stromy a na kamenech sedíme a zpíváme o rose na kolejích a o kouzlu všech tuláckých rán,..
Trampské perly - Zlatokop Tom
Ti, kteří hledali píseň Zlatokop Tom, navštívili také: Nedvědi - Igelit - Honza a Franta Nedvědi a Paľo Habera! Jan Nedvěd - Podvod · Karel Kahovec - Jak můžeš ...
Jan Nedvěd - Hanka
Text písně Hanka od Jan Nedvěd. Hledám slova, jak to jen říct, že tak tě mám rád , až nad tím vším, co dělám, jak myslím, rozum zůstává ..
Jan Nedvěd - Zrnka
Text písně Zrnka od Jan Nedvěd. Uspěchaná doba hledá Zrnka vztahů z kterých mír a klid by vstal A není lepší lék než láska S ní by o sto roků..
Jan Nedvěd - Mayovky
Videoklip a text písně Mayovky od Jan Nedvěd. Asi už stárnu nebo hloupnu snad , já jsem měl mayovky a Wolkera rád, a než jsem šel s holkou, řek' j..
Brontosauři - Kahánek
Lenka Filipová - Obyčejná Slůvka · Jan Nedvěd - Igelit · Nedvědi - Na kameni kámen · Karel Kryl - Jeřabiny · Jan Nedvěd - Podvod... Je skoro pulnoc.
Diskografie Nedvědi - Album Zlatá kolekce
1 Stánky; 2 Valčíček; 3 Na kameni kámen; 4 Obrázek - oblázek; 5 Podvod; 6 Hopsinky; 7 Ptáčata; 8 Pletenka; 9 Růže z papíru; 10 Hrášek; 11 Kamínky; 12 Nova ...
Nedvědi - Růže z papíru
Dmi E7 Gmi 1. Do tvých očí jsem se zbláznil a teď nemám, nemám klid, Ami Dmi hlava třeští, asi tě mám rád, E7 Gmi stále někdo říká: vzbuď se, věčně trhá nit, ...
Album 20 let písniček Honzy Nedvěda od Nedvědi
Prohlédněte si seznam psíní v albu 20 let písniček Honzy Nedvěda od Nedvědi. ... 11 Nedvědi - Slunovrat · 12 Nedvědi - Podvod · 13 Nedvědi - Zeptej se mě ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

sash!
jqt