Jaykee karaoke texty

Získej karaoke texty Jaykee, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Jaykee. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


JayKee - JayKee - Byla Jsi Moje Všechno
Videoklip a text písně JayKee - Byla Jsi Moje Všechno od JayKee. Teď už nejsi moje a já nejsem tvůj prosil jsem tě jen o jedno navždy při mně stůj..
JayKee - JayKee ft. Ressp - Všechno časem končí
Videoklip a text písně JayKee ft. Ressp - Všechno časem končí od JayKee. občas bych to všechno zahodil a jenom bežel k tobě znova bych tě políbil ..
JayKee - JayKee - Nesuď mě
Videoklip a text písně JayKee - Nesuď mě od JayKee. Please don't judge me i dont judge you and if you love me you let it be beautiful..
JayKee - JayKee ft. Libi Note - Často Sám
Videoklip a text písně JayKee ft. Libi Note - Často Sám od JayKee. Ref: Často si příjdeš sám a nemáš ke komu jít na cestě ke hvězdám ty nechce..
JayKee - JayKee - Jistota (Feat Libi Note)
Videoklip a text písně JayKee - Jistota (Feat Libi Note) od JayKee. Telefon zvoní copak asi dělá vím jen to,že mi to nezvedá myslet pozitivně se mi n..
JayKee - JayKee - ChillOut
Videoklip a text písně JayKee - ChillOut od JayKee. Ref: život můj můžeš řešit,ale nemužeš ho změnit můžeš ho i žvejkat v hubě,jestli tě ho ..
JayKee - JayKee - Odpočívej v nebi
Text písně JayKee - Odpočívej v nebi od JayKee. Bez vzoru,bez opory,bez táty, bez podpory ještě teď to pořád bolí odpočívej v nebi tati odpočíve..
JayKee - JayKee - Cesta
Videoklip a text písně JayKee - Cesta od JayKee. Sám dobře vím,že mě čeká dlouhá cesta a šance že dojdu je deset procent ze sta ale žádnej resta..
JayKee - JayKee - Díky Všem
JayKee - Díky Všem - text. Konečně za majkem po dlouhý chvíli trvalo mi dlouho než jsem pozbíral síly s mizernou flow a stále sám sebou chci dělat show bez ...
JayKee - JayKee ft. Libi Note - Dovol mi si tě vzít
Videoklip a text písně JayKee ft. Libi Note - Dovol mi si tě vzít od JayKee. Cítím že budem svý, ty jsi ta co hledám, dovol mi si tě vzít, já t..
JayKee - JayKee - Chtěl by jsem být tvůj
Text písně JayKee - Chtěl by jsem být tvůj od JayKee. Já chtěl bych být tvůj,a ty by jsi byla moje já zůstal bych svůj,a ty zůstala svoje. bejt i..
JayKee - JayKee - Lidi Říkaj (Feat Libi Note)
Text písně JayKee - Lidi Říkaj (Feat Libi Note) od JayKee. Lidi říkaj že se měním přitom mě neznají ale já si stále cením,ty co mě nesoudí..
JayKee - Musíš Dál
Videoklip a text písně Musíš Dál od JayKee. Ref: Ať se stane co se stane tak ty musíš dál, i když světlo zrovna nesvítí, tak ty musíš dál, i k..
JayKee - JayKee - Řeka (feat Libi Note)
Videoklip a text písně JayKee - Řeka (feat Libi Note) od JayKee. Ať se stane co se stane ty musíš dál život teče jako řeka tak si začni užívát..
JayKee - JayKee - Druhá tvář
Videoklip a text písně JayKee - Druhá tvář od JayKee. Každý z nás má svojí druhou tvář ani já nemám nad hlavou svatozář každej má světlou i..
Mixtape Druhá Tvář
Album Mixtape Druhá Tvář od JayKee. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
JayKee - JayKee - Můj sen
Videoklip a text písně JayKee - Můj sen od JayKee. ..
Mixtape Můj sen
Album Mixtape Můj sen od JayKee. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Václav Noid Bárta - Sám sebe ptám se
Nikdy nebyl jsem dost soudnej abych ujel jako zloděj auta. Jako slepci který blouděj a co musej stokrát vstávat z bláta někdy sám sebe prám se. Někdy sám ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

jaykee
empire
pham
zaz
nebe
v tom
odesel
fotbal
kyu
soulo
ta ně
víš
k 7