Jiří grosman karaoke texty

Získej karaoke texty Jiří grosman, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Jiří grosman. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jiří Grossmann - Směs písní Jiřího Grosmana Silvestr 1999
Videoklip a text písně Směs písní Jiřího Grosmana Silvestr 1999 od Jiří Grossmann. Směs Jiřího Grosmana Silvestr 1999 Směs Jiřího Grosmana Si..
Jiří Grossmann - Lastura
Videoklip a text písně Lastura od Jiří Grossmann. A o lidech, které jsi potkala, něco si mi řekla, něco, proč je znám. Takže mám pocit, jako byc..
Jiří Grossmann - Gimi det ding
Videoklip a text písně Gimi det ding od Jiří Grossmann. Gimi det, gimi det, gimi gimi gimi det, gimi det ding, gimi det, gimi gimi det, gimi det ding, gim..
Jiří Grossmann - Ano, pane Jiří
Videoklip a text písně Ano, pane Jiří od Jiří Grossmann. Přísahám, že se žádný o tom nedoví. Už se chystám, pane Jiří, beru plášť svůj k..
Naďa Urbánková - Závidím
Píseň Závidím složil pro Naďu Urbánkovou Jiří Grossmann v době, kdy věděl, že umírá. Je to jeho poslední písňový text a je v něm obsažena touha Jiřího ...
Naďa Urbánková - Drahý můj
Videoklip a text písně Drahý můj od Naďa Urbánková. Včera v poledne skončila bitva. Přišel ke mně pošťák a podával mi dopis. Byl jsem šťas..

Podobné texty písní


Poslední texty písníNajděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.