Jiří grosman karaoke texty

Získej karaoke texty Jiří grosman, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Jiří grosman. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jiří Grossmann - Směs písní Jiřího Grosmana Silvestr 1999
Videoklip a text písně Směs písní Jiřího Grosmana Silvestr 1999 od Jiří Grossmann. Směs Jiřího Grosmana Silvestr 1999 Směs Jiřího Grosmana Si..
Jiří Grossmann - Lastura
Videoklip a text písně Lastura od Jiří Grossmann. A o lidech, které jsi potkala, něco si mi řekla, něco, proč je znám. Takže mám pocit, jako byc..
Jiří Grossmann - Gimi det ding
Videoklip a text písně Gimi det ding od Jiří Grossmann. Gimi det, gimi det, gimi gimi gimi det, gimi det ding, gimi det, gimi gimi det, gimi det ding, gim..
Jiří Grossmann - Ano, pane Jiří
Videoklip a text písně Ano, pane Jiří od Jiří Grossmann. Přísahám, že se žádný o tom nedoví. Už se chystám, pane Jiří, beru plášť svůj k..
Naďa Urbánková - Závidím
Píseň Závidím složil pro Naďu Urbánkovou Jiří Grossmann v době, kdy věděl, že umírá. Je to jeho poslední písňový text a je v něm obsažena touha Jiřího ...
Naďa Urbánková - Drahý můj
Videoklip a text písně Drahý můj od Naďa Urbánková. Včera v poledne skončila bitva. Přišel ke mně pošťák a podával mi dopis. Byl jsem šťas..

Podobné texty písní


Poslední texty písní