Johnny machette a teri blitzen karaoke texty

Získej karaoke texty Johnny machette a teri blitzen, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Johnny machette a teri blitzen. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Johny Machette - Vánoční ft. Teri Blitzen
Videoklip a text písně Vánoční ft. Teri Blitzen od Johny Machette. Zvonky už hrajou,tak nechme je znít. Děda je pod parou,tak nechme ho žít. Dárky ..
Johny Machette - Tenkrát | Mixtape 2/2 | Unreleased
Videoklip a text písně Tenkrát | Mixtape 2/2 | Unreleased od Johny Machette. KMBL HZM..nová věc..mohlo by to bejt top Žádný Supry na měsíc,jen na r..
Johny Machette - Se zbláznim
Chci tužku, papír, dobrej beat, sluchátka mám na uších, připravenej na věci, co ostatní položí. Píšu, píšu, nahrávám, beaty pořád vykrádám, pořád nemám sólo ...
Johny Machette - Vyjímečná
Videoklip a text písně Vyjímečná od Johny Machette. Sexu potřebuje víc než je jenom normální množství roztahuje nohy za jakýchkoliv okolností No..
Johny Machette - Něco Extra
Videoklip a text písně Něco Extra od Johny Machette. Stěžuješ si, že jsem tvoje srdce zlomil. Na sto procent vím, že ty jsi můj životní omyl. Na s..
Johny Machette - Vyprošťovák ft. Phoenix (prod. Maměn)
Videoklip a text písně Vyprošťovák ft. Phoenix (prod. Maměn) od Johny Machette. Vstávej je ráno, víš kdo tě dotáh? To netuším kámo a ještě se..
Johny Machette - Zážeh ft. Phoenix (prod. ODD)
Videoklip a text písně Zážeh ft. Phoenix (prod. ODD) od Johny Machette. REFRÉN : Poď, poď, poď, poď ODD nemá beat jako děvka ! Poď, poď, poď, po..
Johny Machette - Máma mi říkala že můžu
Videoklip a text písně Máma mi říkala že můžu od Johny Machette. Máma mi říkala, že můžu, že prostě můžu, já prostě můžu. Máma mi řík..
Johny Machette - Začínáme
Videoklip a text písně Začínáme od Johny Machette. Tak nastraž uši, ale poslouchej to srdcem. Svoje myšlenky a pocity já vyjadřuju textem. Tenhle tr..
Johny Machette - Aj keď nenosím kravatu
Videoklip a text písně Aj keď nenosím kravatu od Johny Machette. Neřídím se podle tebe, řídím se jen podle sebe a pro společnost jsem často něco ..
Johny Machette - Něco mi říká
Videoklip a text písně Něco mi říká od Johny Machette. Už zhasly lampy,všude je mlha, něco mi říká, abych se nebál. Okna jsou zamrzlý a dveře z..
Johny Machette - Slzy klauna
Videoklip a text písně Slzy klauna od Johny Machette. Musíš se s tim prát, né se toho bát. A pořád říkat, že to nějak dopadne. Musíš se s tim p..
Johny Machette - Dětství
Videoklip a text písně Dětství od Johny Machette. Všichni jsme to zažili, to nemusíme připomínat. Někdy je prostě dobrý, sednout si a zavzpomínat..
Johny Machette - Johny Machette ft. Gabriela Heclová
Videoklip a text písně Johny Machette ft. Gabriela Heclová - Zloděj roku od Johny Machette. You always hate me, ... Vánoční ft. Teri Blitzen; 3. Vyprošťovák ft.
Johny Machette - Ona říká
Videoklip a text písně Ona říká od Johny Machette. Ona říká, že chce zmizet pryč, chce někam odletět a už neřešit nic, prej se nevrátí páč ..
Johny Machette - Stačí mi to nejlepší (prod. Godot)
Videoklip a text písně Stačí mi to nejlepší (prod. Godot) od Johny Machette. Jsem skromnej, mně stačí to nejlepší, abych byl upřímnej, málokdo j..
Johny Machette - Ať tu není ticho (ft. Candymane)
Videoklip a text písně Ať tu není ticho (ft. Candymane) od Johny Machette. Já a ty a nikdo jinej tady se mnou, postel velká jako runway, chci odlítnout..
Johny Machette - Spasitelé
Videoklip a text písně Spasitelé od Johny Machette. Spasitelů co chtěj měnit svět, na každý ruce napočítám pět. Víc je ale lidí, co jim věří..
Johny Machette - Všední den
Videoklip a text písně Všední den od Johny Machette. Jestli sem línej,no zbytečný se ptát, kdybych nebyl pohodlnej,no tak bych to nebyl já. Na tudle..
Johny Machette - Snílek
Videoklip a text písně Snílek od Johny Machette. Mám sny a neni jich málo, Je možný že až se probudim zítra ráno rááno, tak že všechno budu mí..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

anvil
u96


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.