Křesťanské písně žije pán karaoke texty

Získej karaoke texty Křesťanské písně žije pán, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Křesťanské písně žije pán. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Žije Pán - aranže Ivo Tintěra od Křesťanské písně
Text písně Žije Pán - aranže Ivo Tintěra. ... Žije Pán - gospel - skupina - aranže Ivo Tintěra - Archa Letovice - text Jana Michalová Text bude ... Křesťanské písně.
Kresťanské piesne - Žije Pán - aranže Ivo Tintěra
Videoklip a text písně Žije Pán - aranže Ivo Tintěra - text Jana Michalová od Kresťanské piesne . Text bude dodán dodatečně..
Kresťanské piesne - Rájem
Videoklip a text písně Rájem od Kresťanské piesne . RÁJEM R: Rájem ... Abych se učil žít, proto Pán mi život dal, abych uměl mít rád, jak si přál. Když nebudu ...
Kresťanské piesne
Videoklip a text písně Svý Kroky Rozezpívej (Vzdejme Pánu díky) od Kresťanské piesne . Svý kroky rozezpívej ... K · Kresťanské piesne ... Kristus žije tady.
Kresťanské piesne
Videoklip a text písně Nádherný (Ve Tvém srdci je soucit) (Lovely Lord) od ... R: Nádherný, pro mě vším jsi sám, nádherný, svatý můj jsi Pán. Hoden jsi slávy, jsi králů ... Ve Tvé moci a slávě chcem navěky žít, v srdci vděčnost a lásku mít, jak je  ...
Kresťanské piesne - On je Pán.
Text písně On je Pán. od Kresťanské piesne . Nádej s ním nestratím, zlého s ním sa nebojím, keď je tma, keď mám strach, jeho láske uverím. ..
Kresťanské piesne - Kristus Pán
Text písně Kristus Pán od Kresťanské piesne . Denně scvrklou kůži oblíká si Kristus Pán, po chodbách se vleče o dvou holích Kristus Pán, má v ..
Kresťanské piesne - Čtyři adventní svíce
ČTYŘI ADVENTNÍ SVÍCE 1. Už zasvitla zase v tmách všedních dní zář první svíce adventní. Teď snažme se péči o to jen mít, jak cestu Pánu připravit.
Kresťanské piesne - Ave Maria
Videoklip a text písně Ave Maria od Kresťanské piesne . Služebnice svého Pána požehnaná, Ave, Ave, Ave Maria... ... Ave Maria, Pán buď s tebou, Ave, Bůh tě má rád, tobě nebude dítě ... Žije Pán - aranže Ivo Tin.. Baba Yetu · Emanuel ...
Kresťanské piesne - Maria,s tebou Maria
Videoklip a text písně Maria,s tebou Maria od Kresťanské piesne . R: /: Maria, s tebou Maria, ... Máš v duši píseň andělských zvonů, máš v duši bolest těch nejkrásnějších tónů. Máš v sobě ... Bledá je měsíce tvář - ne.. Žije Pán - aranže Ivo Tin.
Kresťanské piesne - Je krásné
Je krásné být Božím dítětem a v Bohu svého otce mít. On stále vítězí nad světem a já smím v jeho péči žít. A tak každý nový den zpívám Bohu chvály své,
Kresťanské piesne - Znovu hledím
Videoklip a text písně Znovu hledím od Kresťanské piesne . Ref.: Znovu ... Kolikrát mě údiv znovu naplní, že dík tobě můžu teď žít, dík Tobě můžu teď žít. Ref .
Kresťanské piesne - Emanuel
Videoklip a text písně Emanuel od Kresťanské piesne . R: Jsme tu s ... Už není temno, mizí stíny, světlo lidem hlásá, že bude žít, kdo hledat Pravdu neodmítááá.
Kresťanské piesne - Velehrad víry
Videoklip a text písně Velehrad víry od Kresťanské piesne . Ref.: Dali jste nám víru ... žili kdysi naši předkové. Do temnoty ... Žije Pán - aranže Ivo Tin.. Baba Yetu ...
Kresťanské piesne - Mou cestu v rukou máš
Videoklip a text písně Mou cestu v rukou máš od Kresťanské piesne . 2 Když cestu nevidím, jdu s důvěrou. Vedeš mě slovem svým, jdu s důvěrou. I..
Kresťanské piesne - Vzácný jsi
Videoklip a text písně Vzácný jsi od Kresťanské piesne . 1. /:Vzácný jsi pro mě, Pane můj.:/ R: /:Tebe mám, Tebe mám rád, Tebe mám rád, Ty Sám..
Kresťanské piesne - Já jsem s Vámi
Text písně Já jsem s Vámi od Kresťanské piesne . Já jdu s vámi, já jdu s vámi, ... Pán je s námi, Pán je s námi víc jak dřív, víc jak dřív, v ostnech drátů mrtvých ...
Kresťanské piesne - Agnus Dei - (AGNUS DEI)
Videoklip a text písně Agnus Dei - (AGNUS DEI) od Kresťanské piesne . Michael W. Smith ... hoden je on sám, Beránek a Pán, uctívání. Svatý, svatý Pán Bůh všemohoucí, hoden je on sám, ... Bledá je měsíce tvář - ne.. Žije Pán - aranže Ivo Tin.
Kresťanské piesne - Bol smutný som a sám
Text písně Bol smutný som a sám od Kresťanské piesne . Bol smutný som a ... Pán Ježiš hriech môj sňal, do srdca pokoj dal, za syna, dcéru ... Nuž počuj priateľ môj, Pán Ježiš chce byť tvoj, chce učiniť ťa ... Žije Pán - aranže Ivo Tin.. Baba Yetu ...
Kresťanské piesne - Vzývám Tvoje svaté jméno
Videoklip a text písně Vzývám Tvoje svaté jméno od Kresťanské piesne . Haleluja, Ty jsi Bůh, haleluja, Ty jsi Pán, haleluja, život svůj jsem Ti da..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

ii
juch!
auch
flares


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.