Křesťanské písně žije pán karaoke texty

Získej karaoke texty Křesťanské písně žije pán, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Křesťanské písně žije pán. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Žije Pán - aranže Ivo Tintěra od Křesťanské písně
Text písně Žije Pán - aranže Ivo Tintěra. ... Žije Pán - gospel - skupina - aranže Ivo Tintěra - Archa Letovice - text Jana Michalová Text bude ... Křesťanské písně.
Kresťanské piesne - Žije Pán - aranže Ivo Tintěra
Videoklip a text písně Žije Pán - aranže Ivo Tintěra - text Jana Michalová od Kresťanské piesne . Text bude dodán dodatečně..
Kresťanské piesne - Rájem
Videoklip a text písně Rájem od Kresťanské piesne . RÁJEM R: Rájem ... Abych se učil žít, proto Pán mi život dal, abych uměl mít rád, jak si přál. Když nebudu ...
Kresťanské piesne
Videoklip a text písně Svý Kroky Rozezpívej (Vzdejme Pánu díky) od Kresťanské piesne . Svý kroky rozezpívej ... K · Kresťanské piesne ... Kristus žije tady.
Kresťanské piesne
Videoklip a text písně Nádherný (Ve Tvém srdci je soucit) (Lovely Lord) od ... R: Nádherný, pro mě vším jsi sám, nádherný, svatý můj jsi Pán. Hoden jsi slávy, jsi králů ... Ve Tvé moci a slávě chcem navěky žít, v srdci vděčnost a lásku mít, jak je  ...
Kresťanské piesne - On je Pán.
Text písně On je Pán. od Kresťanské piesne . Nádej s ním nestratím, zlého s ním sa nebojím, keď je tma, keď mám strach, jeho láske uverím. ..
Kresťanské piesne - Kristus Pán
Text písně Kristus Pán od Kresťanské piesne . Denně scvrklou kůži oblíká si Kristus Pán, po chodbách se vleče o dvou holích Kristus Pán, má v ..
Kresťanské piesne - Čtyři adventní svíce
ČTYŘI ADVENTNÍ SVÍCE 1. Už zasvitla zase v tmách všedních dní zář první svíce adventní. Teď snažme se péči o to jen mít, jak cestu Pánu připravit.
Kresťanské piesne - Ave Maria
Videoklip a text písně Ave Maria od Kresťanské piesne . Služebnice svého Pána požehnaná, Ave, Ave, Ave Maria... ... Ave Maria, Pán buď s tebou, Ave, Bůh tě má rád, tobě nebude dítě ... Žije Pán - aranže Ivo Tin.. Baba Yetu · Emanuel ...
Kresťanské piesne - Maria,s tebou Maria
Videoklip a text písně Maria,s tebou Maria od Kresťanské piesne . R: /: Maria, s tebou Maria, ... Máš v duši píseň andělských zvonů, máš v duši bolest těch nejkrásnějších tónů. Máš v sobě ... Bledá je měsíce tvář - ne.. Žije Pán - aranže Ivo Tin.
Kresťanské piesne - Je krásné
Je krásné být Božím dítětem a v Bohu svého otce mít. On stále vítězí nad světem a já smím v jeho péči žít. A tak každý nový den zpívám Bohu chvály své,
Kresťanské piesne - Znovu hledím
Videoklip a text písně Znovu hledím od Kresťanské piesne . Ref.: Znovu ... Kolikrát mě údiv znovu naplní, že dík tobě můžu teď žít, dík Tobě můžu teď žít. Ref .
Kresťanské piesne - Emanuel
Videoklip a text písně Emanuel od Kresťanské piesne . R: Jsme tu s ... Už není temno, mizí stíny, světlo lidem hlásá, že bude žít, kdo hledat Pravdu neodmítááá.
Kresťanské piesne - Velehrad víry
Videoklip a text písně Velehrad víry od Kresťanské piesne . Ref.: Dali jste nám víru ... žili kdysi naši předkové. Do temnoty ... Žije Pán - aranže Ivo Tin.. Baba Yetu ...
Kresťanské piesne - Mou cestu v rukou máš
Videoklip a text písně Mou cestu v rukou máš od Kresťanské piesne . 2 Když cestu nevidím, jdu s důvěrou. Vedeš mě slovem svým, jdu s důvěrou. I..
Kresťanské piesne - Vzácný jsi
Videoklip a text písně Vzácný jsi od Kresťanské piesne . 1. /:Vzácný jsi pro mě, Pane můj.:/ R: /:Tebe mám, Tebe mám rád, Tebe mám rád, Ty Sám..
Kresťanské piesne - Já jsem s Vámi
Text písně Já jsem s Vámi od Kresťanské piesne . Já jdu s vámi, já jdu s vámi, ... Pán je s námi, Pán je s námi víc jak dřív, víc jak dřív, v ostnech drátů mrtvých ...
Kresťanské piesne - Agnus Dei - (AGNUS DEI)
Videoklip a text písně Agnus Dei - (AGNUS DEI) od Kresťanské piesne . Michael W. Smith ... hoden je on sám, Beránek a Pán, uctívání. Svatý, svatý Pán Bůh všemohoucí, hoden je on sám, ... Bledá je měsíce tvář - ne.. Žije Pán - aranže Ivo Tin.
Kresťanské piesne - Bol smutný som a sám
Text písně Bol smutný som a sám od Kresťanské piesne . Bol smutný som a ... Pán Ježiš hriech môj sňal, do srdca pokoj dal, za syna, dcéru ... Nuž počuj priateľ môj, Pán Ježiš chce byť tvoj, chce učiniť ťa ... Žije Pán - aranže Ivo Tin.. Baba Yetu ...
Kresťanské piesne - Vzývám Tvoje svaté jméno
Videoklip a text písně Vzývám Tvoje svaté jméno od Kresťanské piesne . Haleluja, Ty jsi Bůh, haleluja, Ty jsi Pán, haleluja, život svůj jsem Ti da..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

ii
juch!
auch
flares