Kabát brousíme nože text karaoke texty

Získej karaoke texty Kabát brousíme nože text, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Kabát brousíme nože text. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Kabát - Brousíme nože
Videoklip a text písně Brousíme nože od Kabát. Hej, jak nebude hromada zlata, přijde trenér a to je náš tata. My rozeberem hřiště, do tequily dá..
Kabát
Kabát - texty písní interpreta. Více než 100 000 ... písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte bonitu pro častější hlasování v hitparádě. ... Brousíme nože.
Kabát - Bang!
Videoklip a text písně Bang! od Kabát. Bang! bang! ... K · Kabát · Do pekla / Do nebe · playlist karaoke ... Tydle vidle nože bible tak to bývá. Jde jen o to co a jak ...
Kabát - Pirates
Videoklip a text písně Pirates od Kabát. Já, to se ví, mám na triku lebku a zkřížený hnáty Piju rum z Karibiku a nic mi není svatý Já, to se ví..
Kabát - Myslivecký ples
Tož já vás teda vítam na tom našom mysliveckom plese! Zajdu na mysliveckej ples, voní tam rum a zelená, smrky a borovice, nabitý brokovnice, v tombole hlava ...
Kabát - Do Bolívie na banány
Videoklip a text písně Do Bolívie na banány od Kabát. Do Bolívie na banány tak trochu zatancovat s indiány. Kolem se válej žoky plný koky, ale to ..
Kabát - Pakliže
Videoklip a text písně Pakliže od Kabát. Seňor líže pakliže, mila mila s'il vous plait Bonjour merci, krevety a lanýže...
Kabát - Western Boogie
Videoklip a text písně Western Boogie od Kabát. Pak vešel on, starej Joe, zloděj koní a vrah Já kolty nízko, tak že jsem na ně nedosáh ,,Hej hombre..
Kabát - Do pekla, do nebe
Videoklip a text písně Do pekla, do nebe od Kabát. Welcome drink, náš hotel, bude skotská, ledová koupel...
Kabát - Houby magický
Videoklip a text písně Houby magický od Kabát. Už je to nejmíň dvě stě let to ještě placatej byl svět a my se trochu báli že nejdou srazit poste..
Kabát - Restaurace pana Kalvody
Videoklip a text písně Restaurace pana Kalvody od Kabát. Jenže Turci dorazili bez medu, Němci Schnitzel k obědu, Holanďanům nezachutnal sýr, a tak p..
Kabát - Proti proudu
Videoklip a text písně Proti proudu od Kabát. Když vítr křoví kutálí, kytaru mou rozezní, a někdo koně osedlá jako dřív. Až cikán housle rozb..
Do pekla / Do nebe
Album Do pekla / Do nebe od Kabát. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz. ... Brousíme nože, video, karaoke · Do pekla, do nebe, video ...
Kabát - Valkýra
Videoklip a text písně Valkýra od Kabát. Valkýry táhnou k horám, už krouží krajinou Ve studních dojde voda a slabí zahynou Tajemná zazní loutna,..
Vo Moiom Sadochke... od Arkona
Text písně Vo Moiom Sadochke... ... prí: Text písně musí mít alespoň 80 znaků .... Tha Frames s Glenem Hansardem oslaví narozeniny v Praze • Brousíme nože.
Cesta od Marta Kubišová
... stažení • Lil Wayne končí s muzikou, v květnu vydá poslední desku • Brousíme nože. Kabát napsal hymnu českému hokejovému týmu • Hokej, kam se podíváš.
My dark side od No Gravity
Text písně My dark side. ... A vydává novou desku • Kryštof natáčí desku se zahraničními producenty • Brousíme nože. Kabát napsal hymnu českému ...
Letiště od Prohrála v kartách
... představují novinku Maps, mix "toho nejlepšího" • Brousíme nože. Kabát napsal hymnu českému hokejovému týmu • Trailer: Cesta do Říma je filmová novinka, ...
S chytrým mobilem být superstar od T-mobile reklamy
Text písně S chytrým mobilem být superstar. ... poslechněte si novinku Recto Verso • Kabát vydal desku Do pekla do nebe a vyráží na turné • Brousíme nože.
Javory od Ulrychovi, Petr a Hana
... The Tap Tap mají povedený klip Řiditel autobusu • Brousíme nože. Kabát napsal hymnu českému hokejovému týmu • T-music Chart vystřídala Evropa 2 Music ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

kéfas
jugemu
hurt
va
jamal
j.a. r
joy