Kabat western boogie karaoke texty

Získej karaoke texty Kabat western boogie, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Kabat western boogie. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Kabát - Western Boogie
Videoklip a text písně Western Boogie od Kabát. Pak vešel on, starej Joe, zloděj koní a vrah Já kolty nízko, tak že jsem na ně nedosáh ,,Hej hombre..
Kabát - Pirates
Videoklip a text písně Pirates od Kabát. Já, to se ví, mám na triku lebku a zkřížený hnáty Piju rum z Karibiku a nic mi není svatý Já, to se ví..
Kabát - Bang!
Videoklip a text písně Bang! od Kabát. Bang! bang! země praská, za hradbou šlechta mlaská. A čerti klidně mastěj mariáš...
Kabát - Do pekla, do nebe
Do pekla / Do nebe. Brousíme nože · Do pekla, do nebe · Valkýra · Bang! Western Boogie · Pirates · Myslivecký ples · Do Bolívie na banány · Restaurace pana ...
Kabát - Pakliže
Brousíme nože · Do pekla, do nebe · Valkýra · Bang! Western Boogie · Pirates · Myslivecký ples · Do Bolívie na banány · Restaurace pana Kalvody · Pakliže ...
Kabát - Houby magický
Videoklip a text písně Houby magický od Kabát. Už je to nejmíň dvě stě let to ještě placatej byl svět a my se trochu báli že nejdou srazit poste..
Kabát - Restaurace pana Kalvody
Videoklip a text písně Restaurace pana Kalvody od Kabát. Jenže Turci dorazili bez medu, Němci Schnitzel k obědu, Holanďanům nezachutnal sýr, a tak p..
Kabát - Proti proudu
Videoklip a text písně Proti proudu od Kabát. Když vítr křoví kutálí, kytaru mou rozezní, a někdo koně osedlá jako dřív. Až cikán housle rozb..
Kabát - Do Bolívie na banány
Videoklip a text písně Do Bolívie na banány od Kabát. Do Bolívie na banány tak trochu zatancovat s indiány. Kolem se válej žoky plný koky, ale to ..
Do pekla / Do nebe
Video, Překlad, Karaoke. Brousíme nože, video, karaoke · Do pekla, do nebe, video, karaoke · Valkýra, video, karaoke · Bang! video, karaoke · Western Boogie  ...
Kabát - Myslivecký ples
Brousíme nože · Do pekla, do nebe · Valkýra · Bang! Western Boogie · Pirates · Myslivecký ples · Do Bolívie na banány · Restaurace pana Kalvody · Pakliže ...
Kabát
Kabát - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a ... Kabát - texty a překlady písní, akordy, videoklipy. Texty písní ..... Western Boogie. 151, cz, videoklip.
Kabát - Valkýra
Videoklip a text písně Valkýra od Kabát. Valkýry táhnou k horám, už krouží krajinou Ve studních dojde voda a slabí zahynou Tajemná zazní loutna,..
Kabát - Brousíme nože
Videoklip a text písně Brousíme nože od Kabát. Hej, jak nebude hromada zlata, přijde trenér a to je náš tata. My rozeberem hřiště, do tequily dá..
Diskografie Kabát - Album Do pekla do nebe
1 Bang! 2 Do pekla, do nebe; 3 Western Boogie; 4 Pirates; 5 Proti proudu; 6 Valkýra; 7 Myslivecký ples; 8 Do Bolívie na banány; 9 Restaurace pana Kalvody  ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

mako
germs
malo
saltus
krysa