Kamélie jen dej (hana buštíková karaoke texty

Získej karaoke texty Kamélie jen dej (hana buštíková, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Kamélie jen dej (hana buštíková. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Kamélie - Jen dej (Hana Buštíková - Ostravští Bukanýři)
Videoklip a text písně Jen dej (Hana Buštíková - Ostravští Bukanýři) od Kamélie. Nedám, nedám, jsem eště mlaďounká, nedám, nedám, já nic n..
Kamélie - Jako Robinson
Videoklip a text písně Jako Robinson od Kamélie. Cesty jsou sladké vábení, obzor je křivka ... život je bárka nádherná,stačí jen chtít. Bílý racek křídly zamává
Kamélie - Démon
Text písně Démon od Kamélie. Chůze tvá je pevná, jistá, přímá, šíp tvé lásky cíl svůj nemíjí. Jedna střela druhou rychle stíhá, na prá..
Kamélie - V rytmu galaxie
Videoklip a text písně V rytmu galaxie od Kamélie. Červené květy kamélie tančí v rytmu galaxie den co den, každý je potkává...
Kamélie - Bungee jumping
Text písně Bungee jumping od Kamélie. REF: Ta moje láska je jak bungee ... 2) Ty se jen podíváš a ve mně moje stráž to vzdá. Když se mě dotýkáš i zem se ...
Kamélie - Čas vánoční
Videoklip a text písně Čas vánoční od Kamélie. Sníh pocukroval náměstí, a mráz vločky sype do větví, zasněžené bláně, s rolničkama sáně..
Kamélie - Mr Mambo
Nezařazené v albu. Jako Robinson · V rytmu galaxie · Démon · Mr Mambo · Bungee jumping · Čas vánoční · Jen dej (Hana Buštíková -.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

kavana
que
bisou
maluma
area21
rooty
asi
nadara
bloom
rt
downer
iris i
eric k