Karaoke text brouci mandrage karaoke texty

Získej karaoke texty Karaoke text brouci mandrage, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Karaoke text brouci mandrage. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Mandrage - Brouci
Videoklip a text písně Brouci od Mandrage. Ty máš v hlavě brouky z ... Soutěže · Nápověda · M · Mandrage · Potmě jsou všechny kočky černý · playlist karaoke ...
Mandrage - Jaguár na krku
Videoklip a text písně Jaguár na krku od Mandrage. Rozsviťte světla na zeměkouli, zapněte kytary, potmě jsou všechny kočky černý zapněte kytar..
Mandrage - Ona se smála
Videoklip a text písně Ona se smála od Mandrage. A když jsem se u ní probudil S pekelnou bolestí hlavy Až později jsem pochopil Že už je to tady Ona..
Mandrage - Travolta
Videoklip a text písně Travolta od Mandrage. A ty to víš, že neumím tancovat A ty to víš, že neumím nohy skládat Ty to víš, že nejsem Travolta A..
Mandrage - Sangrie
Videoklip a text písně Sangrie od Mandrage. A my můžeme pít spolu v parku sangrii A my můžeme být sami sebou opilí Až tak, že svojí existencí pop..
Mandrage - Marmeláda
Videoklip a text písně Marmeláda od Mandrage. A máma ti to říkala A máma ti to říkala A máma ti to říkala Drž si mě dál od těla..
Mandrage - Všechno je to trapný
Videoklip a text písně Všechno je to trapný od Mandrage. Cejtím to ve vzduchu Tvý hořký slzy Cejtim je ve vzduchu Rozbitý srdce na střepy Já cejtim..
Mandrage - Je mi to líto
Videoklip a text písně Je mi to líto od Mandrage. Vím, že jsem byl lepší já Než ten co se tě dotýká Než ten chlap co se s ním teď taháš Já v..
Mandrage - Chůze po provazu
Videoklip a text písně Chůze po provazu od Mandrage. Chytit tak smyčku v čase Jako nekonečnou chůzi po provaze Chytit tak smyčku v čase Jako samo s..
Potmě jsou všechny kočky černý
Album Potmě jsou všechny kočky černý od Mandrage. ... Texty piesní a preklady Song lyrics Liedtexte, karaoketexte Teksty karaoke, ... Brouci, video, karaoke.
Pavel Callta - Malej kluk
Videoklip a text písně Malej kluk od Pavel Callta. Šel jsem do jeslí, vztekal jsem se jako malý štěně, paní učitelky nevěděli co je ve mě, byl t..
Mandrage - Brouci
Máš v hlavě cosi Zní to jak tramtadádá Nevíš jak se nosit Ale nepředpokládám Že je to tím, že se na tebe málo kouká Já přece vím, odkud ten vítr fouká Ty máš v ...
Post-It - Anonym
Videoklip a text písně Anonym od Post-It. R.:Až přijde den, jednou přijde den. Jednou ... To je tvůj svět, vytrženej list, rozmáčku tě jak obtížnej hmyz. Až přijde ...
Album Jenom zpívám od Jan Burian
Selena Gomez ve slavné karaoke show: Projela se na horské dráze, vypila zázvor a ... • Herci, kteří byli ochotní hrát "za hubičku" • Matka ukázala tělo den po  ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

niet
wayd
torry
s a s
zvonda
low fi
yashin
daj to
xxx 88
ego
ju tu
smokie
udg
kéfas
jugemu