Když maminka byla dívčinou karaoke texty

Získej karaoke texty Když maminka byla dívčinou, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Když maminka byla dívčinou. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jaroslav Uhlíř - Když byla maminka dívčinou
Když byla maminka dívčinou, podoba se víle, na sobě mívala většinou šaty jak nevěsta, bílé. V kabelce nosila památník a kdo ji cestou potkal, dojatě usedl na ...
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Když byla maminka dívčinou ...
G Emi 1. Když byla maminka dívčinou, C D G podobala se víle, Emi na sobě mívala většinou C D G šaty jak nevěsta, bílé. 2. V kabelce nosila památník a kdo ji ...
Jaroslav Uhlíř - Maminčin perník
bude asi perník péci, bude to ten její. Maminčin perník, však ho znáte, ten nikde jinde nepečou. ... Když byla maminka dívčino.. Populační · Šel nádražák na mlíčí  ...
Diskografie Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Album ... aby bylo přímo ...
1 Prázdniny u babičky; 2 Když jsem já šel do lidušky; 3 Pan doktor Janoušek ... se rády; 14 Když byla maminka dívčinou; 15 Voda, voděnka; 16 Jaro dělá pokusy  ...
Jaroslav Uhlíř - Mokré plavky
já jsem ještě maminčin. Otáčel na ... asi byl bohatý, i když byl hubený. Řekla mu: ... Já byla s holkama normálně u vody, ty se tu ... Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Jedeme vlakem
Když kupé byla dřevěná ... Když aly a neslo se to v dál, tak věděly to i skály, že strojvůdce je král. Hú, hú, jedeme vlakem, vlakem ... Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Vítej na světě
mamince se narodilo zbrusu nové dítě. Vítej na ... když ho plácli po zadečku, nabralo si kyslík. Vítej na ... Když byla maminka dívčino.. Populační · Šel nádražák ...
Jaroslav Uhlíř - Pizzicato
Text písně Pizzicato od Jaroslav Uhlíř. První housle maminka, druhé housle táta, muzika jsou kamínka ... Když dopijou ty své čaje, ... Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Hlavně, že jsme na vzduchu
Když radosti není dosti, raduju se z maličkostí. ... byla bys mořskou krabičkou. Buďme rádi Bohouši, že žijeme ... že jsme na vzduch.. Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Chci ti říci
Když tak ráno vyjdeš před dům ve svých botkách 37, ... Kdybys někdy byla v úzkých z jiných kluků, z jiných ... že jsme na vzduch.. Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Narozeninová
Když už se člověk narodí, dej Bůh, ať málo marodí, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví, ... Ztráty a nálezy · Hadi · Hlavně, že jsme na vzduch.. Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Kuřátko
Videoklip a text písně Kuřátko od Jaroslav Uhlíř. Tatínek řídí a maminka dříme, my děti vzadu jen tiše si sníme, lhostejně celkem vzato, civí..
Jaroslav Uhlíř - Vážení dospělí
... písně Vážení dospělí od Jaroslav Uhlíř. Vrátí se vám dětské touhy, smět se brouzdat vodou strouhy, draka mít, když větry du.. ... Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Populační
Dříve byla dětí plná pec, když na ní spaly. Nemám snad pravdu? no zda-li, no zda-li, no zda-li. ... Když byla maminka dívčino.. Populační · Šel nádražák na mlíčí  ...
Jaroslav Uhlíř - Lída
byla bílá jako křída a musela slyšeti: hele hele, přijde děle ... Byla outsider, teď jí říkaj dr., je z ní paní doktorka ... že jsme na vzduch.. Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Křížovky
vy mě vždycky potěšíte když jsem sama, křížovky, křížovky, dobře je nám spolu, když to nejde vodorovně, jde to shora dolů, ... Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Mravenčí ukolébavka
mravenec lesní v hromádce u kapradí. Nespinká sám, s maminkou je tam, ... že jsme na vzduch.. Když byla maminka dívčino.. Populační · Šel nádražák na mlíčí  ...
Jaroslav Uhlíř - Zapadání
... z třešní · Umím prase ze předu · Zkoušení · Stromy · Poslední milostná sonáta · Ztráty a nálezy · Hadi · Hlavně, že jsme na vzduch.. Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Ořechy a med
Když namočím si ořech do medu, velký věci náhle ... Když do bytu nám vlítli gauneři, zrovna jsem si medil u ... že jsme na vzduch.. Když byla maminka dívčino.
Jaroslav Uhlíř - Neopouštěj
... Neopuštěj staré věci pro nové, i když barva šediví a prýská, byly kdysi lesklé, byli chr.. ... zvláště, když jsou momentálně v nouzi, ... Když byla maminka dívčino.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

kemy
petry
xi
ira
hri
jet
usa
aki
dip
all
maj
bip
3.3
mgk
x y
mask
hexe
hity
mold
fuel
brad
feud
lian
jain
ugra
fools
doves
nivea
tata2
great
zhane
b.am.
malja
jedes
lampa
suede
lante
k.o.r
dacco
ccs 2
fnaf 1
verse
s.c.o
akash
25:01
bacil
kveld
je mi