Keks víš text karaoke texty

Získej karaoke texty Keks víš text, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Keks víš text. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Keks - Víš
Videoklip a text písně Víš od Keks. Víš, Ty jsi z jinýho světa, víš, stačí Ti jen pouhá věta, víš, stačí Ti místo drahejch dárků. Víš, ..
Keks - Moda
Videoklip a text písně Moda od Keks. krásný dlouhý vlasy. Móda, móda, móda, móda. Bylo mít na krku ... Pak jsem ti chvilinku zpíval o nás dvou. To přece víš.
Keks - Proč holky pláčou
Videoklip a text písně Proč holky pláčou od Keks. 2. Taky se klidně může stát když naměkko je někdo z nás a holkám často se to stává když..
Keks - Lásko
Videoklip a text písně Lásko od Keks. Na rtech tvých máš stín a já se ptám Kolik dní procházím se sám s čekáním Na tvou tvář, víš,..
Kečup - Ty to víš
Text písně Ty to víš od Kečup. ®: Ty to víš, tahle láska protkla nás Tak neposlouchej víc Tyhle planý slova dál Ty to víš, tahle láska protkla..
Extra Band - Úplně volný
Videoklip a text písně Úplně volný od Extra Band . Rf. Už zítra mně ... Kečup - Je v Tobě ďábel · Keks - Víš · Jakub Smolík - Matylda · Jakub Smolík - Chci ti říct.
Keks - To ať si vykládá
Mám jinej případ, co ty víš, Tak se ti vzdávám a než se se mnou rozloučíš, budu se dívat, budu se dívat. 3. Vyměním holku za motorku, protože lže v zimě i horku.
ABBand - Když po tobě jdou
Videoklip a text písně Když po tobě jdou od ABBand. Přijde exekutor horší než inkvizitor můžeš bejt gladiátor vypne ti radiátor pro pár koru..
Keks - Nebylo to s tebou tak zlý
Videoklip a text písně Nebylo to s tebou tak zlý od Keks. Nebylo to s tebou zas tak zlý, když si spočítám, ... K Keks Moda · playlist ... teď už to víš. Jenom doufám,
Keks - Nářez
Videoklip a text písně Nářez od Keks. REF:Pánové, to vám byl nářez. To potvrdí mi bůh. Na stole mám další zářez. Ale co s tím? Láska se mnou..
Keks - Gazel
Videoklip a text písně Gazel od Keks. O nespočetne krase tela jenž pro mě moje láska měla ..
Keks - Tráva
Videoklip a text písně Tráva od Keks. co přikoupíš. S večerními plány na mne stejně nastoupíš. Já vím, kolik to stálo..
Kečup - Každej
Text písně Každej od Kečup. Nebem lítá, bílej pták Možná je to jenom tak Každý ráno, každej den Hraje si tak s osudem..
Keks - Ach ty slzy bláznivý
Videoklip a text písně Ach ty slzy bláznivý od Keks. Ach ty slzy bláznivý, derou se ven z ... K Keks Ploužáky 4 · playlist ... a slibuješ lásku svou, přitom stejně víš,
ABBand - Mezi proudy
Text písně Mezi proudy od ABBand. Máš, často pochyby máš ... Bagr - Popelka · Keks - Víš · Zvlášňý škola - Probuzení · Bagr - Dej si říct · Bagr - Ulepený ruce.
Keks - Toulavá noc
Text písně Toulavá noc od Keks. plnou trapnejch otázek a do nejbližšího báru pět zbytečnejch zacházek. Plnou rýmů, plnou stání,..
Keks - Stačilo tak málo
V posledním psaní píšeš: "Tak buď zdráv." a tak dál. Že tě to se mnou nebaví, tos říkala. Já se tomu smál. Teď vím, že už se nevrátíš. Ten čas roztál jak sníh a po ...
Keks - Velikou
Videoklip a text písně Velikou od Keks. Jenom pár slov,na to pár vět. A jak se svět otočil,tak jsem si tričko smočil Jak vítr vál,tak čas šel dá..
Keks - Překvapení
Videoklip a text písně Překvapení od Keks. Re: Už se jen smutně ohlížíš, útěk se ti nezdaří. Doma je práce víc než dost, nikdo jinej nevaří..
Keks - Písnička pro tebe
Videoklip a text písně Písnička pro tebe od Keks. Dál, světem se loudám, sám s tajemstvím svým, ve svých dlaních si žmoulám, tvůj hlas, tvůj d..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

mince