Krausberry ptáci karaoke texty

Získej karaoke texty Krausberry ptáci, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Krausberry ptáci. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Krausberry - Ptáci
Dívám se na nebe a vidím tři černý ptáky jeden je vod tebe a druhej vod tvýho bráchy třetí je největší a nejvejš lítá nikdo ho nevidí a nebo - a nebo to jen říká
Ptáci od Krausberry
Dívám se na nebe a vidím tři černý ptáky jeden je vod tebe a druhej vod tvýho bráchy třetí je největší a nejvejš lítá nikdo ho nevidí a nebo - a nebo to jen říká
Krausberry - Vendulka
Text písně Vendulka od Krausberry. s Vendulkou s tou to taky šije srdéčko divoce jí bije interpret na pódiu nyje hýkaka hůka hýka hou..
Krausberry - Na Hrad!
Videoklip a text písně Na Hrad! od Krausberry. Byl by sem dycky střízlivej a neved blbý kecy a jestli si mě zvolíte, stanou se velký věci...
Krausberry - Táhne mi na čtyřicet
Videoklip a text písně Táhne mi na čtyřicet od Krausberry. Chce se mě hulákat, s holkama slastí křičet, sem tam si užívat, to co jsem z knížek v..
Krausberry - Vlakem Na Kolín
Text písně Vlakem Na Kolín od Krausberry. 2. Celej můj svět byl jako střep vím, těžko mě poskládáš, důvod hloupej máš chybí ti ten správne..
Krausberry - Nová kára
Videoklip a text písně Nová kára od Krausberry. Ta moje ženská tu byste museli znát vo mojí káře v noci se vám bude zdát..
Krausberry - Ve stínu lípy
Videoklip a text písně Ve stínu lípy od Krausberry. Ležím ve stínu lípy (ou) a v hlavně ňák dusno mám!..
Krausberry - Horoskop
Videoklip a text písně Horoskop od Krausberry. Znamení Raka, není to zlý, ale není to fajn, dejte si bacha, i vlastní brácha ten může bejt Kain. Z..
Krausberry - Kořenová zelenina
Videoklip a text písně Kořenová zelenina od Krausberry. Nějaký pěkný banány, tak pár, tydle sou ale málo zralý, potom kilo jablek, ne jak lák vod..
Krausberry - Do nebe
Videoklip a text písně Do nebe od Krausberry. Do nebe, do nebe, do nebe, do nebe. Do nebe, do nebe, do nebe, do nebe. Do nebe, do nebe, do nebe, do nebe .
Krausberry - Starý časy
Videoklip a text písně Starý časy od Krausberry. Za starejch časů stromy měly delší stín, za starejch časů na dně piva nebyl splín, za starejch ..
Krausberry - Slunečný hrob
Videoklip a text písně Slunečný hrob od Krausberry. Suchá hlína tady bez kvítí bez vody já na ní poklekám vzpomínkou pocta se vzdává A ..
Krausberry - Na větvi
Videoklip a text písně Na větvi od Krausberry. To byste koukali jak holky koukaly. Sirény houkaly a řvaly důchodkyně. Zrcadlo osudu nasypu do sudu. Já..
Krausberry - Náš dům
V našem domě jdou partaje po mně. Novotná, Horová - jdou po mně báby obě. Jenom Šíma přeje stálý zdravý, nejde po mě, jde po mojí starý. Vnašem domě ...
Krausberry - Svatba nebude
Videoklip a text písně Svatba nebude od Krausberry. Nechci hrát žádnou ruletu, už vůbec né s tebou v duetu, víš, to by vodnes' jeden z nás, snad js..
Krausberry - Disco boy
Videoklip a text písně Disco boy od Krausberry. Ještě nám zbejvá na pár kol, v kapse mám na pět Coca-Col, nejradši mám když mě holky říkaj disc..
Krausberry - Velkej kluk
Videoklip a text písně Velkej kluk od Krausberry. Věci co dřív byli nutný jsou mi dneska fuk, holky co, byly blbý, napnou mě jako luk nevím zda je to..
Krausberry - Čestný mistr
Videoklip a text písně Čestný mistr od Krausberry. A neznáš snad důstojnost a nemáš svou čest když přijímáš úplatky jak o sto šest pro malou ..
Krausberry - Tak ber
Videoklip a text písně Tak ber od Krausberry. Bylas nebo nebyla nevím sám a nikde nemám stání tos mě asi zranila teď už znám znám pár tvejch zbra..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

melee
aqua
simplu