Kresťanské piesne mgb karaoke texty

Získej karaoke texty Kresťanské piesne mgb, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Kresťanské piesne mgb. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Kresťanské piesne - MGB - Spolu to zvládnem
Videoklip a text písně MGB - Spolu to zvládnem od Kresťanské piesne . Zázrak se mi tenkrát stal, (AAA…) co poznal jsem tě s úsměvem. (AAA…) Od t..
Kresťanské piesne - Baba Yetu
Videoklip, překlad a text písně Baba Yetu od Kresťanské piesne . Baba yetu, yetu uliye Mbinguni yetu, yetu, amina Baba yetu, yetu, uliye Jina lako lituku..
Kresťanské piesne - Rájem
Videoklip a text písně Rájem od Kresťanské piesne . RÁJEM R: Rájem jednou chtěl bych jít, chci se smát a být, tam, kde je můj Pán. Rájem zpěv a..
Kresťanské piesne - Čistá,čistá,čistá jak studánka
R: Čistá, čistá, čistá jak studánka duše co setřásla hřích. Čistá, čistá, čistá jak studánka, jasná jak napadlý sníh. 1. Do našich srdcí Tě zvem,hřích Pane ...
Kresťanské piesne - Chválím Tebe
Videoklip a text písně Chválím Tebe od Kresťanské piesne . /:Chválím Tebe, Pane Můj, chválím Tě, můj Ježíši,:/ /:protože Ty, Ty jediný, Ty j..
Kresťanské piesne - Ave Maria
Videoklip a text písně Ave Maria od Kresťanské piesne . Služebnice svého Pána požehnaná, Ave, Ave, Ave Maria...
Kresťanské piesne - Pošli mě půjdu já
Videoklip a text písně Pošli mě půjdu já od Kresťanské piesne . R: Pošli mě, půjdu já, pošli mě, půjdu já, pošli mě, půjdu já, poš..
Kresťanské piesne
Videoklip a text písně Když se ráno probouzím, andělé nade mnou bdí, můj Pane od Kresťanské piesne . Ráno a celý den andělé nade mnou bdí, mů..
Kresťanské piesne - Pod ochranu Tvou - Schola Drahotuše
Videoklip a text písně Pod ochranu Tvou - Schola Drahotuše od Kresťanské piesne . Pod ochranu Tvou.....
Kresťanské piesne - Si mojou skrýšou
Text písně Si mojou skrýšou od Kresťanské piesne . Si mojou skrýšou v čase búrok, keď nemám síl, si mojím Hradom, kde sa cítim bezpečným. V T..
Kresťanské piesne - Čtyři adventní svíce
Videoklip a text písně Čtyři adventní svíce od Kresťanské piesne . ČTYŘI ADVENTNÍ SVÍCE 1. Už zasvitla zase v tmách všedních dní zář první..
Kresťanské piesne
Videoklip a text písně Nádherný (Ve Tvém srdci je soucit) (Lovely Lord) od Kresťanské piesne . NÁDHERNÝ 1. Ve Tvém srdci je soucit a slitování, pr..
Kresťanské piesne - Velehrad víry
Videoklip a text písně Velehrad víry od Kresťanské piesne . Ref.: Dali jste nám víru, nenechte nás spát, vyproste nám sílu, ve víře vždy stát...
Kresťanské piesne - Kristus Pán
Text písně Kristus Pán od Kresťanské piesne . Denně scvrklou kůži oblíká si Kristus Pán, po chodbách se vleče o dvou holích Kristus Pán, má v ..
Kresťanské piesne - Můžeš mít radost
Videoklip a text písně Můžeš mít radost od Kresťanské piesne . 2. Můžeš mít pokoj ve svém srdci ... pokoj, který svět nemůže dát .....
Kresťanské piesne - Mou cestu v rukou máš
Videoklip a text písně Mou cestu v rukou máš od Kresťanské piesne . 2 Když cestu nevidím, jdu s důvěrou. Vedeš mě slovem svým, jdu s důvěrou. I..
Kresťanské piesne - Přijmi Pane
Videoklip a text písně Přijmi Pane od Kresťanské piesne . Ty jsi, Pane, sám pravý vinný kmen. V plodech dojdou štěstí, kdo jsou tvoje ratolesti. S..
Kresťanské piesne
Videoklip a text písně Svý Kroky Rozezpívej (Vzdejme Pánu díky) od Kresťanské piesne . Svý kroky rozezpívej, rozezpívej, chválama rozezpívej, roz..
Kresťanské piesne - Emanuel
Videoklip a text písně Emanuel od Kresťanské piesne . R: Jsme tu s Ním…..
Kresťanské piesne - Je krásné
Videoklip a text písně Je krásné od Kresťanské piesne . A tak každý nový den zpívám Bohu chvály své, jemu patří život můj, pláč i chvíle r..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

abysme
kom
morena
buldok
kap
chaozz
maniak