Kresťanské piesne pod ochranu tvou karaoke texty

Získej karaoke texty Kresťanské piesne pod ochranu tvou, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Kresťanské piesne pod ochranu tvou. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Kresťanské piesne - Pod ochranu Tvou - Schola Drahotuše
Videoklip a text písně Pod ochranu Tvou - Schola Drahotuše od Kresťanské piesne . Pod ochranu Tvou.....
Kresťanské piesne - Chválím a vzývám jméno Tvé
Videoklip a text písně Chválím a vzývám jméno Tvé od Kresťanské piesne . Chválím a vzývám jméno Tvé,jméno Ježíš,požehnané. Chválím a v..
Kresťanské piesne - Tvé svaté jméno
Tvé svaté jméno Ježiš ať mi stále zní. Tvé svaté jméno Ježiš, v němž je spasení. Ty jsi ten svatý Boží, první, poslední. Dej ať Tvé jméno Ježiš lidem v srdcích zní.
Kresťanské piesne - Ať tvá živá voda
Ať Tvá živá voda duši mou obmývá, ať Duch svatý přijde, ať se mou přebývá, Věž má každé trápení jež svírá mysl mou, vím že skaždou starostí smím jít za Tebou ...
Kresťanské piesne - Vzývám a slavím Tvé jméno
Videoklip a text písně Vzývám a slavím Tvé jméno od Kresťanské piesne . Vzývám a slavím Tvé jméno za Tvou velkou lásku, jižs daroval nám. ..
Kresťanské piesne - Tvé srdce chci mít
Videoklip a text písně Tvé srdce chci mít od Kresťanské piesne . Dík Tobě Pane, za vše cos mi vzal, Směr mého života jsi Ty sám. Dík Tobě Pane,..
Kresťanské piesne - Řeka tvé lásky
Videoklip a text písně Řeka tvé lásky od Kresťanské piesne . 2x Budu jen o tvé lásce zpívat věčně jen o tvé lásce zpívat..
Kresťanské piesne - Baba Yetu
Videoklip, překlad a text písně Baba Yetu od Kresťanské piesne . Baba yetu, yetu ... K · Kresťanské piesne · playlist ... Tvé království příjď, aby bylo učiněno na ...
Kresťanské piesne - Znovu hledím
Videoklip a text písně Znovu hledím od Kresťanské piesne . Ref.: Znovu hledím na kříž, kam si šel kvůli nám, jsem pokořen Tvou láskou, srdce zlo..
Kresťanské piesne
NÁDHERNÝ 1. Ve Tvém srdci je soucit a slitování, prapor lásky Tvé září nade mnou. S Tebou setkat se toužím tváří v tvář, navždy v blízkosti Tvé pak stát, jak je  ...
Kresťanské piesne - Mou cestu v rukou máš
Videoklip a text písně Mou cestu v rukou máš od Kresťanské piesne . 2 Když cestu ... 1 Mou cestu v rukou máš, jdu s důvěrou, neselže láska Tvá, jdu s důvěrou.
Kresťanské piesne - Každý den
Videoklip a text písně Každý den od Kresťanské piesne . Každý den, chci tě Pane chválit, slavit jméno tvé, hej, hej! Každý den, navěky a navžd..
Kresťanské piesne - Vzácný jsi
Videoklip a text písně Vzácný jsi od Kresťanské piesne . 1. /:Vzácný jsi pro mě, Pane můj. ... /:Láska Tvá je vzácná, to vím.:/ R: /:Tebe mám, Tebe mám rád, Tebe  ...
Kresťanské piesne - Ať požehnán je Bůh
Videoklip a text písně Ať požehnán je Bůh od Kresťanské piesne . Buď požehnané slavné jméno Tvé Buď požehnaný Pán Buď požehnané slavné j..
Kresťanské piesne - Hospodine, Pane náš
Videoklip a text písně Hospodine, Pane náš od Kresťanské piesne . Hospodine, Pane náš, jak důstojné je jméno Tvé. Z úst maličkých mocně dokazu..
Kresťanské piesne - Ave Maria
Videoklip a text písně Ave Maria od Kresťanské piesne . Služebnice svého Pána požehnaná, Ave, Ave, Ave Maria...
Kresťanské piesne - Dej mi duše
Text písně Dej mi duše od Kresťanské piesne . Ref: Dej mi duše, dej mi duše, ... K Kresťanské piesne · playlist ... pod ochranou :] [: Matky Boží :] [: roste živá ...
Kresťanské piesne - Voláme Te, Duchu svatý
Videoklip a text písně Voláme Te, Duchu svatý od Kresťanské piesne . RE:.. ... RE : Tvé jméno dává moc a sílu znát vůli Tvou, Bože náš. Přijď k nám. 2.Voláme Tě ...
Kresťanské piesne - Rájem
Videoklip a text písně Rájem od Kresťanské piesne . RÁJEM R: Rájem jednou chtěl bych jít, chci se smát a být, tam, kde je můj Pán. Rájem zpěv a..
Kresťanské piesne - Volám haleluja
Dlouho již hřích Tvým lidem zmítal, dlouho již smrt přinášel, než Tvůj hlas nás do království vítal, než nám brány otevřel, než nám brány otevřel. R: Volám ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

erzí
arany
conki