Lahar karaoke texty

Získej karaoke texty Lahar, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Lahar. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Lahar - Řecko
Videoklip a text písně Řecko od Lahar. Rozsévat sémě strachu nutí lidi rýt držkou v prachu a přesvědčit je, že jim to patří jestřábi další..
Lahar - Dva Hroby
Videoklip a text písně Dva Hroby od Lahar. Čekal jsem příliš dlouho, až budu moc vyhrát. Ale už nemůžu dál a tak jsem to vzdal. Zastavit stát, p..
Lahar - Fekete Péter
Videoklip a text písně Fekete Péter od Lahar. Rozložit karty, zeptat se boha, zamíchat osudem, znova a znova. Otevřít srdce a zavřít oči, vysypat mi..
Lahar - Navždy nepřátelé
Videoklip a text písně Navždy nepřátelé od Lahar. Zapalte svíce v síních i na chodbě, sepněte ruce k jediné modlitbě, ve jménu ducha, syna i otc..
Lahar - Ďábel je hovno
Videoklip a text písně Ďábel je hovno od Lahar. Spadl jsem až dolů, do síní strachu hubu mám plnou hlíny a prachu z chodeb se line tlumené světlo ..
Lahar - Život tě naučí III
Kopnout si do psa je mnohem snažší, než se nechovat jako zmrd. Ale pozor sráči , jen málo stačí a přijde si pro vás smrt. Kosou se napřáhne, jen klidně brečte,
Lahar - Snad kdesi za Piavou
Videoklip a text písně Snad kdesi za Piavou od Lahar. Plátno za plátnem děj napíná, někdy to není ani krajina. To vše se zkřivilo v číhavý dřep..
Umění strachu
Album Umění strachu od Lahar. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Lahar - Pohřbeni zaživa
Videoklip a text písně Pohřbeni zaživa od Lahar. Oběšeni na vlastních snech a podřezáni vírou v lepší svět. Dostali jsme právo jedné jediné v..
Bonus A Lineup - Dětem
16. březen 2011 Když přijdu do klubu mám triko Lahar na stage si beru good night white pride je smutný že musíš dětem připomínat na co by neměly zapomínat
4 Ó Maňo
A hasmašuka čajori. A pila deco z mojori a pilalatar miričaj miričaj. Džavamange pavalte cina lanke malrante chuda lahar rastesta. Rokíca Ó maňo, ó maňo ...
Iwan Fals - Columbia
Saat gelombang lahar Hanyutkan ribuan manusia Tanpa mau mengerti datang tepati janji Waktu seorang ibu Belai mesra anaknya Gemuruhnya petaka ...
KOFE-IN - Až přijde čas
Videoklip a text písně Až přijde čas od KOFE-IN. Zatím, zatím, ještě si počkám. Není kam spěchat, jednou se dočkám...
Metalmor - Až přijde čas
Je to fakt zlý a bude hůř. V kapse se otvírá dřív zavřený nůž. Pořád někam chvátáš, nemáš čas žít. Tak se se mnou zastav a dělej co budeš chtít. Zastav se ...
Bethlehem - Nazi Zombies mit Tourette-Syndrom
Lahar hat sich sehr weit entfernt. Dann fürchten wir den sechsten Sinn Wenn ich schon längst verschroben bin. Gefroren und verkäst im Grabe Verklärt im Blick ...
Catastrofy - Anciáša, zmráka sa!
Farscape - Violent Sacrifice · Kryptor - Maniak · Lahar - Život tě naučí III · Lahar - Fekete Péter · Farscape - Unholy Cross. Online uživatelé (25). Přihlášení.
Catastrofy - Light In the Dark
Ti, kteří hledali píseň Light In the Dark, navštívili také: KAAR - Ú.d. Lahar - Navždy nepřátelé · Kryptor - Hoolignas · KAAR - Intro · Farscape - Assassin.
Thalidomide - Survivre par le sang
Ti, kteří hledali píseň Survivre par le sang, navštívili také: Lahar - Život tě naučí III · Zeměžluč - Amrum · Innoxia Corpora - To já ne · Zeměžluč - Zkus to jinak ...
Skramasax - Ve sprárech moru
Törr - Láska až za hrob · Lahar - Fekete Péter · Metalinda - 12. Slnko nevychádzaj · Törr - Válka s nebem · Metalinda - Vojdi vnu. Online uživatelé (20). Přihlášení.
Catastrofy - Na detskej oslave
Farscape - Unholy Cross · Majster Kat - Smutný odkaz · Lahar - Navždy nepřátelé · Kryptor - Greedpeace · Kryptor - Genocida II. Online uživatelé (65). Přihlášení.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

lahar
bacil
sanov
gloc 9
Ära
albi
arv
sade
the...
Šach
maco