Leonard kohen karaoke texty

Získej karaoke texty Leonard kohen, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Leonard kohen. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Leonard Cohen - Hallelujah
Videoklip, překlad a text písně Hallelujah od Leonard Cohen. Hallelujah, Hallelujah Hallelujah, Hallelujah..

A teďkom píšu básně jak Leonard Kohen.. Slyším tvůj hlas, slyším jak šeptáš! Vidím stín co vypadá jak silueta. Jsem asi blázen. Ne, je to jenom depka! Prosím ať ...
Leonard Cohen - Suzanne
Videoklip, překlad a text písně Suzanne od Leonard Cohen. And you want to travel with her You want to travel blind And you know that she can trust you For ..
Leonard Cohen - A Thousand Kisses Deep
Videoklip, překlad a text písně A Thousand Kisses Deep od Leonard Cohen. And sometimes when the night is slow, The wretched and the meek, We gather up ...
Leonard Cohen - I'm Your Man
Videoklip, překlad a text písně I'm Your Man od Leonard Cohen. If you want a boxer I will step into the ring for you And if you want a doctor Ill examine e..
Leonard Cohen - In My Secret Life
Videoklip, překlad a text písně In My Secret Life od Leonard Cohen. I saw you this morning. You were moving so fast. Can't seem to loosen my grip On the ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

kéfas
jugemu
hurt
va
jamal
j.a. r
joy