Lokálka perníková chaloupka karaoke texty

Získej karaoke texty Lokálka perníková chaloupka, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Lokálka perníková chaloupka. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Lokálka - Perníková chaloupka - veršovaná pohádka
Videoklip a text písně Perníková chaloupka - veršovaná pohádka od Lokálka. Vypravěč: Jiří Pirner Mařenka: Václav Souček ??? Jeník: Ladislav St..
Lokálka - Perníková chaloupka
Lokálka - Perníková chaloupka - akordy a text písně.
Lokálka Perníková chaloupka
Perníková chaloupka. Lokálka. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Lokálka Live - Tragedy country
Album Lokálka Live - Tragedy country od Lokálka. Texty písní, překlady a videoklipy na ... Lehkej krok, video. Perníková chaloupka - veršovaná pohádka, video.
Lokálka - Zlaté střevíčky
Videoklip a text písně Zlaté střevíčky od Lokálka. O příslib a vízum neměj obavy, dobře víš, že můj děda byl Král Šumavy, vezmi valuty, j..
Lokálka - Kouzelné zrcadlo
Lokálka Live - Tragedy country. Vyznání citově vyprahlé j.. Balicek karet · Lehkej krok · Perníková chaloupka - ver.. Jaro · Kdo váhá · Kouzelné zrcadlo · Ještě já ...
Lokálka - Kdo váhá
Videoklip a text písně Kdo váhá od Lokálka. REF: Michalovce, dálko mámivá, přes Ostravu, Vrútky, Raču jeď navštívit Imra-baču, ten, kdo váhá..
Lokálka - Jaro
Videoklip a text písně Jaro od Lokálka. Jednoho dne večer, to už jsem skoro spal, ustrašený soused na okno zaklepal: "Můj čuník v chlívku leží, v..
Lokálka - Vyznání citově vyprahlé jalovice
Videoklip a text písně Vyznání citově vyprahlé jalovice od Lokálka. Jen tou krávou, krávou chci se stát a svůj první litr mlíka státu dát. Až ..
Lokálka - Zpátky do Evropy
Text písně Zpátky do Evropy od Lokálka. Mívala ráda jen mě a Mickeyho Mouse do chvíle, než prvně spatřila Václava Klause, od těch dob řeší j..
Lokálka - Ještě já se podívám
Videoklip a text písně Ještě já se podívám od Lokálka. A tak jsem si zavolal, zavolal, až se vrátka zachvěla, A tak jsem si zavolal, zavolal, až s..
Diskografie Lokálka - Album Live I. - Tragedy country
Lokálka. Album Lokálka - Live I. - Tragedy country 1992, GZ Loděnice. 1 Vyznání citově vyprahlé jalovice; 2 Balíček karet; 3 Lehkej krok; 4 Perníková chaloupka ...
Lokálka - Troška Jazzu
Text písně Troška Jazzu od Lokálka. Jako dítě pětileté prožíval jsem bezstarostné časy, měl jsem vizáž andělíčka a na lebce kučeravé vlasy..
Lokálka - Lehkej krok
Videoklip a text písně Lehkej krok od Lokálka. Tak čichej a směj se svět není zlej, když lítáš v oblacích snů. Čichej a směj se ať je ti hej, ..
Lokálka - O Otesánkovi - veršovaná pohádka
Videoklip a text písně O Otesánkovi - veršovaná pohádka od Lokálka. Vypravěč: Kousíček od lesa stál malý domeček, žila v něm babička a taky d..
Lidové písně - Osiřelo dítě
Maxim Turbulenc - Perníková Chaloupka · Lokálka - Blizzard · Maxim Turbulenc - Báječnej Chlap · Šmoulové - Šmoulí párty · Maxim Turbulenc - Sluníčko.
Lokálka - Balicek karet
Videoklip a text písně Balicek karet od Lokálka. Rec: Povím vám příběh z vojenského cvičení, který mi vyprávěl T. Texas Macháček. Jeho hrdino..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

bysme
tece
slot 1
krime
gg
false