Lucie bílá bosou nohou žárem karaoke texty

Získej karaoke texty Lucie bílá bosou nohou žárem, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Lucie bílá bosou nohou žárem. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Lucie Bílá - Bosou nohou žárem - České srdce
Videoklip a text písně Bosou nohou žárem - České srdce od Lucie Bílá. Projít bosou nohou žárem Musím jen bosou nohou žárem Teď zkusím bosou n..
Lucie Bílá - V ruce svírám kříž
Videoklip a text písně V ruce svírám kříž od Lucie Bílá. touhou a vášní já spíjím se dál v temnotách pán podsvětí se smál váhám a cít..
Lucie Bílá - Zelený démon
Videoklip a text písně Zelený démon od Lucie Bílá. Zelený démon žárlivosti, sebral ti zbytky příčetnosti, rád bys ji zabil, ale ... Sráží tě na zem hrabeš se na nohy
Lucie Bílá - Temný stín
Videoklip a text písně Temný stín od Lucie Bílá. Z jeho očí cítím chlad, tenhle stín mohla bych milovat...
Lucie Bílá - Jako pták Fénix
Videoklip a text písně Jako pták Fénix od Lucie Bílá. Jako pták fénix já z popela vstávám Vem si mě večer, sny neuznávám Jako pták fénix já ..
Lucie Bílá - Poslední noc
Občas když je příliš černá noc. Ze spánku se noční můra stává. Nespím, ze tmy sálá skrytá moc. Hodin kolo tikat nepřestává. Půlnoc odbila, snad přijde sen
Lucie Bílá - Individualita
Videoklip a text písně Individualita od Lucie Bílá. Láhve jsou prázdný, kupé je plný „Jen zklidni hormón, nedělej vlny” Říká ta vedle, ta ..
Lucie Bílá - Poslední vlak
Videoklip a text písně Poslední vlak od Lucie Bílá. Ale proč tomu věřit mám?..
Lucie Bílá - Kdo jsi?
Videoklip a text písně Kdo jsi? od Lucie Bílá. On: Je mi 40 let Jsem koráb, který ztratil přístav Kdo, kdo jsi? Přízrak nebo nesplněná touha m..
Lucie Bílá - Zahrada rajských potěšení
Videoklip a text písně Zahrada rajských potěšení od Lucie Bílá. Zaveď mě do chrámu svých chtíčů do klína pohodil mi svazek zrádných klíčů..
Lucie Bílá - Vám jen Vám
Videoklip a text písně Vám jen Vám od Lucie Bílá. Vám V kterých slunce ještě vstává Vám Co není hudba kulisou A co tu ještě pro sny jsou Tisí..
Lucie Bílá - Zvrácená touha
Videoklip a text písně Zvrácená touha od Lucie Bílá. Touha má je zvrácená Kdo utiší její hlad Vrať se, lásko ztracená Ať ti ... Dokud ještě vůbec stojím na nohou
Lucie Bílá - Cornouto
Videoklip a text písně Cornouto od Lucie Bílá. Ve dveřích se zapříčí tvý mocný paroží Uvítá tě smích celý hospody Jako pozdrav zvyk sis n..
Lucie Bílá - Ulice
Videoklip a text písně Ulice od Lucie Bílá. Znáš to místo, kde tvý slunce vstává a kde večer chodí s tebou spát. Dýchne známou vůní tvojí ul..
Lucie Bílá - Chci být tvou vdovou
Videoklip a text písně Chci být tvou vdovou od Lucie Bílá. Hleď, korunu ti závidí Už na tě, lásko, útočí Co čekáš, osle, od lidí? Vyškub..
Lucie Bílá - Líbáš jako bůh
Videoklip a text písně Líbáš jako bůh od Lucie Bílá. Sbírka tvejch polibků má nedozírnou cenu A každým ze mě stvoříš vždycky novou ženu I..
Lucie Bílá - Slunce bylo krásné
Videoklip a text písně Slunce bylo krásné od Lucie Bílá. Dým vál, ale nebe bylo jasné, kvůli nám dnes slunce bylo krásné, jen ti dám vše, co mi..
Lucie Bílá - Apatyka
Videoklip a text písně Apatyka od Lucie Bílá. Suďme a buďme souzeni Přejme - bude nám přáno Nespásat trávu bratřím svým Těm nejbližším ..
Lucie Bílá - Samota
Videoklip a text písně Samota od Lucie Bílá. Hraj, tma hřímá, píseň, a touhu svou, neusínej, když den se ztrácí, ( ztrácí ) kdo to tu zná, ten..
Lucie Bílá - Guarda che luna
Videoklip a text písně Guarda che luna od Lucie Bílá. Miroslav: Guarda che luna, guarda che mare Da questa notte senza te dovrò restare Folle d'amor..
I've Got A Crush On You od Barbra Streisand
Jim Čert - Ukradený truck · Lucie Bílá cover. Lucie Bílá - Bosou nohou žárem - České srdce · Smoky,Mc cover. Smoky,Mc - Smoky ft. Fozi a Monika Mojčáková -  ...
Broken Bread od Rend Collective Experiment
Jim Čert - Ukradený truck · Lucie Bílá cover. Lucie Bílá - Bosou nohou žárem - České srdce · Smoky,Mc cover. Smoky,Mc - Smoky ft. Fozi a Monika Mojčáková -  ...
Was mochtest du denn machen od Planetino
Jim Čert - Ukradený truck · Lucie Bílá cover. Lucie Bílá - Bosou nohou žárem - České srdce · Smoky,Mc cover. Smoky,Mc - Smoky ft. Fozi a Monika Mojčáková -  ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

nua
lucie
demon
jay mf
skwor
charge
bahari
metric
sdr007
tnt
denisa
d.o.a
kouby
mezo


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.