Lvcas dope lvcas (yyy) karaoke texty

Získej karaoke texty Lvcas dope lvcas (yyy), které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Lvcas dope lvcas (yyy). Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


LVCAS DOPE - Lvcas (yyy) - kannabis [44]
Videoklip a text písně Lvcas (yyy) - kannabis [44] od LVCAS DOPE. (2x) Cannabis, Cannabis.. Canna, Canna....
LVCAS DOPE - LVCAS (YYY) x DOKKEY x ROBIS - Ticho
Videoklip a text písně LVCAS (YYY) x DOKKEY x ROBIS - Ticho od LVCAS DOPE. (2x) A už neberte to piikoo, vo výklenkoch ostalo len ticho, tvoja piča stale ..
LVCAS DOPE - LVCAS DOPE [GXD BXΨ]
Videoklip a text písně LVCAS DOPE [GXD BXΨ] - CAPSLOKK [prod. by Donnie Darko] od LVCAS DOPE. Capslokk, capslokk, capslokk, capslokk, capslokk, ...
LVCAS DOPE - Kush & Tea
Videoklip a text písně Kush & Tea od LVCAS DOPE. Chápeš to? Tehle track jsem dělal celej sám do píči. Beat jsem dělal, grafitu jsem dělal, text jse..
Yzo Empire/ Milion+ - Logic
Videoklip a text písně Logic - Enzo 2k15 ft. Lvcas Dope x Rida Radar od Yzo Empire/ Milion+. More kdo ty si že mluvíš o mě a neznáš mě a já neznám..
Yzo Empire/ Milion+ - LVCAS (YYY) x DOKKEY x ROBIS
Videoklip a text písně LVCAS (YYY) x DOKKEY x ROBIS - Justice 44 [prod. Dokkeytino] od Yzo Empire/ Milion+. Já řikám love do ruky mi dej Chci pro každý..
LVCAS DOPE - CBCH - Trosečník f/ LVCAS
Videoklip a text písně CBCH - Trosečník f/ LVCAS od LVCAS DOPE. Pořád mrdám na tvůj hate! Dělám svojí věc a tak to má beejt! Nech mě bejt! Nejse..
LVCAS DOPE - Kuči Beatz - Nultej gádžo
Videoklip a text písně Kuči Beatz - Nultej gádžo od LVCAS DOPE. Teď je Robin Zoot, Jakobín? jako Metro Zoo a prej je retro cool, jedu bez drog, jako B..
LVCAS DOPE - Balim to jak durum
Videoklip a text písně Balim to jak durum od LVCAS DOPE. Balim to, jak Durum, mám tunu YZO papers, takže se mi nikdy nestane, že nemám paper, rozdávám..
Yzo Empire/ Milion+ - Logic - Jezdec pt. 1 x Lvcas Dope
Videoklip a text písně Logic - Jezdec pt. 1 x Lvcas Dope od Yzo Empire/ Milion+. Bang, bang střílim bulets jako Konex, gang-bang tvoje hoe a můj poklopec..
Yzo Empire/ Milion+ - Lvcas Dope - Capslokk
Videoklip a text písně Lvcas Dope - Capslokk od Yzo Empire/ Milion+. Zmrdi se cejtěj ukřivděný, Dope vydal další track, zase vo hulení, vo ničem jin..
Yzo Empire/ Milion+ - Logic - STRJSVSB ft. Lvcas Dope
Já sem jakej sem, ty buď jakej seš, ale ať tvý sračky nezasahujou do těch mejch, sem jakej sem, ty buď jakej seš, ale ať tvý sračky nezasahujou do těch mejch.
LVCAS DOPE - JUST ICE (ft. DOKKEY x ROBIS)
Videoklip a text písně JUST ICE (ft. DOKKEY x ROBIS) od LVCAS DOPE. To znamená, že si more jdu pro svoje love. (ej) To znamená, že jdu z dola hore. (ej)..
Yzo Empire/ Milion+ - Logic x jimmy dickson x lvcas dope
Videoklip a text písně Logic x jimmy dickson x lvcas dope - oplvtk¥ & $v$€nk¥ od Yzo Empire/ Milion+. Logic: Jsem moc high, to poznaj, jsem moc vysoko,..
Yzo Empire/ Milion+ - Logic
Videoklip a text písně Logic - Nešahej Na Můj Haze x Lvcas Dope od Yzo Empire / Milion+. (x4) Nešahej na můj haze, bitch, nešahej na můj haze. (x2) [Ne..
Yzo Empire/ Milion+ - Jickson - Origami ft. Lvcas Dope
Videoklip a text písně Jickson - Origami ft. Lvcas Dope od Yzo Empire/ Milion+. Všechny mí jednotlivý kroky, nakonec utvoří celek, Origami, můj život..
Yzo Empire/ Milion+ - Logic x Jackpot - Krystal ft. Lvcas Dope
Videoklip a text písně Logic x Jackpot - Krystal ft. Lvcas Dope od Yzo Empire/ Milion+. (x2) Brousim ten krystal, bro's jedou freestyle, hoes držej místa,..
Yzo Empire/ Milion+
[LVCAS DOPE] Říkám jí natáhni ten shit z plnejch plic a odleť pryč. I když chápu, že nehulíš ten shit nejseš bitch, takže, chcípnem rich. Balim to jako kufr, odpal ...
Yzo Empire/ Milion+ - Jickson
Videoklip a text písně Jickson - Haštěrica ft. Lvcas Dope, Konex od Yzo Empire/ Milion+. Ve tvym městě poznám každý-ho kdo na tom jede a neni to moje..
Yzo Empire/ Milion+
Text písně Logic x Lvcas Dope x Zkrat Kratochvíl x Nikodem - Michal David od Yzo Empire/ Milion+. Vysypu flow, zdravíme Ivetu Bartošovou, nedělám rádi..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

se7en
l7
tricky
b.i.g
prince
sieben