Měl jsem galánku karaoke texty

Získej karaoke texty Měl jsem galánku, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Měl jsem galánku. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Lidové písně - Měl jsem frajárečku
Videoklip a text písně Měl jsem frajárečku od Lidové písně. Frajárečko milá, kdyžs mňa zanechala /:měla ses podívat a si zavzpomínat, kdo ti r..
Michal Tučný - Tam u nebeských bran
Videoklip a text písně Tam u nebeských bran od Michal Tučný. Bez řečí jsem každou práci vzal a měl problémy, že málem jsem to vzdal. Pokaždé j..
Lidové písně - Velické zvony
Neštastná galánko, jak na pohreb pujdeš. Neštastná galánko, kterak plakat budeš, kterak plakat budeš. Text přidala Michaelka11. Video přidala Michaelka11.
Kopyto - Setkání
Na perónu stál jsem, v očích smích. Pak jsem ho spatřil – na lavičce spal. Ve špinavém plášti si život zahříval. Vedle sebe klobouk, ten na drobáky měl
Lidové písně - Rodné údolí
Videoklip a text písně Rodné údolí od Lidové písně. Oči mé nevidí jak se stmívá, nevidí co jsem měl tolik rád. Jediné co mi dnes ještě zbý..
Lidová česká
Inu, měl jsem hezkou holku. 108, cz. Išla Marína .... Kdo má počernú galánku. 217, cz, akordy ... Když jsem já šel kolem panskej zahrady. 351, cz. Když jsem já  ...
Kopyto - Vrátka
A žádná hloupá slova díků mi neschází. Měl jsi asi jiné cíle, noci probdělé. Jako ryba jsem se chytla vesele. Já to vím, že se to stává, jednou vyjde, jednou ne
Wajdovci - Kam sa ně ten grajcár děl
Kam sa ně ten grajcár děl, co sem na tem okně měl, [: staré baby u nás draly, ony ně ho sebraly. :] Zle mamičko, zle je zle, cosi leží vedle mě, [: má to nožky, aj ...
Texty a překlady písní od uživatele zuzu
38, cz, videoklip. Jsem prý blázen jen. 93, cz, videoklip ...... Inu, měl jsem hezkou holku. 103, cz. Išla Marína. 316, cz ... Kdo má počernú galánku. 210, cz, akordy.
Texty a překlady písní od uživatele zuzu
Jsem prý blázen jen. 101, cz, videoklip. Jsi opilá ..... Teď královnou jsem já. 93, cz . Ty uvadlé ...... Inu, měl jsem hezkou holku. 108, cz ... Kdo má počernú galánku.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

fufu
kshmr