Marcel zmozek karaoke texty

Získej karaoke texty Marcel zmozek, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Marcel zmozek. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Marcel Zmožek - Papaláše do koše
Videoklip a text písně Papaláše do koše od Marcel Zmožek. Koryta slíbený maj v Bruselu A nás tu nechaj v průseru..
Marcel Zmožek - Dlaně
Videoklip a text písně Dlaně od Marcel Zmožek. Svý hojivý dlaně mi ze zadu na oči dej Ty léčivý fáče a řekni mi "hádej, kdo jsem?" Svý hojiv..
Marcel Zmožek - Čechoslováci
Videoklip a text písně Čechoslováci od Marcel Zmožek. Kecali a slibovali po sametu ale bylo všechno naopak kecali a slibovali dřív než jsme se rozkou..
Marcel Zmožek - Panenka z kouta
Videoklip a text písně Panenka z kouta od Marcel Zmožek. Refrén: C G7 Para pa para pa para pa para pa panenko z kout..
Marcel Zmožek - Lásko hřej mě dál
To nejlepší, co kdy jsem měla lásko jsi mi rozchodem vzal. To tvoje srdce laskavý , tu něhu, vlídnost, jak mám žít dál? Já bez tebe už lásko moje neumím dál ...
Marcel Zmožek - Anděli můj
Videoklip a text písně Anděli můj od Marcel Zmožek. R: A-há, anděli můj A-há, anděli můj A-há, anděli můj A-há, anděli můj..
Marcel Zmožek - ODPUŠTĚNÍ JE NÁŠ ZTRACENÝ RÁJ
HUDBA A TEXT M. ZMOŽEK/ Odpouštím ti svou prázdnou náruč. Bez polibků tvých bývám zranitelná. Co jen budeš chtít to potmě mně nauč. Jsi pod kůží mou,  ...
Marcel Zmožek - Ave Maria
Videoklip a text písně Ave Maria od Marcel Zmožek. Vracím se domů, zase mířím tam, kde měl jsem dávno být, ministrant na kůru co zpívával Ave..
Marcel Zmožek - Láska je největší dar
Videoklip a text písně Láska je největší dar od Marcel Zmožek. Láska je největší dar Tak proto holka asi jsme pár A těch tvejch pár havraních c..
Marcel Zmožek - Dvě slůvka
Videoklip a text písně Dvě slůvka od Marcel Zmožek. G A7 Že prý znáš ještě moje lásko G D Naše písničky co..
Marcel Zmožek - Svou mámu nejradši máš
Videoklip a text písně Svou mámu nejradši máš od Marcel Zmožek. Když mámy konejší pláč, jsou lék,jsou balzám i fáč. Když s láskou konej..
Marcel Zmožek - Sedmikráska
Videoklip a text písně Sedmikráska od Marcel Zmožek. Sedmikráska zapomněla Že v prosinci pálí mráz A jak se třásla, jak se chvěla Uslyšel jsem j..
Marcel Zmožek - A tak život jde dál
Videoklip a text písně A tak život jde dál od Marcel Zmožek. Šalalala, šalalalala.... ..
Marcel Zmožek - Zaláskovaná
Videoklip a text písně Zaláskovaná od Marcel Zmožek. Recit:Jsi balanc mých vratkých kroků,¨ i vláha mých vyprahlých roků, můj nový ..
Marcel Zmožek - Roky bez mámy
Videoklip a text písně Roky bez mámy od Marcel Zmožek. Víš holčičko já tvýho tátu znal Už jako kluk jsem se s ním pral Když balil holky já op..
Marcel Zmožek - Až jednou setkáme se tam
Videoklip a text písně Až jednou setkáme se tam od Marcel Zmožek. R: Tak jednou setkáme se lásko navždy tam Kde vládne pokoj, klid a láska věří n..
Marcel Zmožek - Otče můj
Syn: Otče můj, proč volám do nebe. Jenom když mě smůla provází. Jen tehdy myslím na Tebe Co se to stalo, Bože můj. Volám, když jsem v nesnázích. Proč Tě  ...
Marcel Zmožek - Dvě slůvka - duet
Videoklip a text písně Dvě slůvka - duet od Marcel Zmožek. G A7 Že prý znáš ještě moje lásko G D Naše písni..
Marcel Zmožek - Pár havraních copánků
Text písně Pár havraních copánků od Marcel Zmožek. 2. Ukrývá se v poupátku malý, něžný sen, sen ti vepsal do plátků sám pan Andersen. K..
Marcel Zmožek - Ve dvou
Videoklip a text písně Ve dvou od Marcel Zmožek. R: A s životem se prát ve dvou se dá A žít dál náš sen A nenechat se drtit tíhou dnů To vážně..
Heidi Janků - Sláva Bláznivým Nápadům
20. únor 2009 Když Cowboy Spí Heidi Janků (380x). Sláva Bláznivým Nápadům Heidi Janků ( 373x). Růžička červená. Marcel Zmožek & Heidi Ja… (311x).
Heidi Janků - Když Se Načančám
20. únor 2009 Když Cowboy Spí Heidi Janků (394x). Sláva Bláznivým Nápadům Heidi Janků ( 376x). Růžička červená. Marcel Zmožek & Heidi Ja… (326x).
Heidi Janků - Tahiti
20. únor 2009 Když Cowboy Spí Heidi Janků (392x). Sláva Bláznivým Nápadům Heidi Janků ( 375x). Růžička červená. Marcel Zmožek & Heidi Ja… (326x).
Heidi Janků - Jsem Fotka Barevná
20. únor 2009 Když Cowboy Spí Heidi Janků (394x). Sláva Bláznivým Nápadům Heidi Janků ( 376x). Růžička červená. Marcel Zmožek & Heidi Ja… (326x).
Heidi Janků - How Do You Do
20. únor 2009 Heidi Janků (392x). Sláva Bláznivým Nápadům Heidi Janků (375x). Růžička červená. Marcel Zmožek & Heidi Ja… (326x). How Do You Do
Když se láska vrací k nám
Když se láska vrací k nám hudba Jiří Zmožek - text Marcel Zmožek zpívají Jakub Smolík a Šárka Tomanová G Sníh když stromy krášlí Ami A hvězdy přejou nám ...
Texty a překlady písní od uživatele harija
Iveta Bartošová, Marcel Zmožek. Skladba, Zobrazení, Jazyk ... Jitka Zelenková, Marcel Zmožek. Skladba, Zobrazení ... Marcel Zmožek , Iveta Bartošová. Skladba  ...
Heidi Janků - Ave Maria
20. únor 2009 Sláva Bláznivým Nápadům Heidi Janků (372x). How Do You Do Heidi Janků ( 282x). Růžička červená. Marcel Zmožek & Heidi Ja… (279x) ...
Heidi Janků - Když Cowboy Spí
20. únor 2009 Když Cowboy Spí Heidi Janků (386x). Sláva Bláznivým Nápadům Heidi Janků ( 374x). Růžička červená. Marcel Zmožek & Heidi Ja… (314x).
Texty a překlady písní od uživatele Ozzy
Marcel Zmožek. Skladba, Zobrazení, Jazyk, Videoklip, Akordy. Růžička červená. 325, cz, videoklip. Marcel Zmožek, Karel Černoch, Martin Stropnický ...
seznam interpretů začínající na M
Marcel Palonder. 1. Marcel Zmožek. 3. Marcel Zmožek , Iveta Bartošová. 1. Marcel Zmožek, Karel Černoch, Martin Stropnický. 1. Marcela Březinová. 1.
seznam interpretů začínající na J
Jiří Zmožek A Radoslav Brzobohatý. 1. Jiří Zonyga. 12. Jitka Molavcová. 5. Jitka Válková. 1. Jitka Zelenková. 7. Jitka Zelenková, Marcel Zmožek. 1. JLS. 16.
seznam interpretů začínající na I
Iveta Bartošová A Petr Sepéši. 15. Iveta Bartošová A Stanislav Hložek. 1. Iveta Bartošová, Heidi Janků, Marcela Holanová. 2. Iveta Bartošová, Marcel Zmožek. 1.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

mckoy
battle
tense
valu
l l
ska p
green
grits