Marie rotrová zřejmě letos karaoke texty

Získej karaoke texty Marie rotrová zřejmě letos, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Marie rotrová zřejmě letos. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Marie Rottrová - Zřejmě letos nikde nejsou kytky
Videoklip a text písně Zřejmě letos nikde nejsou kytky od Marie Rottrová. R:Tos mi nosil plnou náruč aster, Běžel za mnou čtyři poschodí, První s..
Marie Rottrová - Jak léto vůni mít
Text písně Jak léto vůni mít od Marie Rottrová. Projdeme všechny cesty vzdálený najdeme všechny vůně nádherný poznáme jak je krásný pláč i ..
Marie Rottrová - Skořápky ořechů
... Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · R · Marie Rottrová · 12x ... To mám tak ráda; 6. S tím bláznem si nic neza.. 7. Zřejmě letos nikde nejsou.. 8. Lásko.
Marie Rottrová - Lásko voníš deštěm
Videoklip a text písně Lásko voníš deštěm od Marie Rottrová. Ach Lásko voníš deštěm tady si řek myslím že vítr tehdy vál vítr vál jsou to ..
Marie Rottrová - Štěstí
Videoklip a text písně Štěstí od Marie Rottrová. R: Štěstí, tak mi říkej a budu tát. Štěstí, co jsi zved v náručí. Štěstí, tak mi říkej..
Marie Rottrová - Bílý kůň
Videoklip a text písně Bílý kůň od Marie Rottrová. 2. Zas na rtech ... R · Marie Rottrová · Marie Rottrová Všechno nejlepší ... To loňské léto, moře, jas. A modré ...
Marie Rottrová - Máma
Videoklip a text písně Máma od Marie Rottrová. Je v celém světě jediná a kolik, že ti bylo let, když řekl jsi jí naposled že ji máš rád, že j..
Marie Rottrová - Déšť
V záclonách skrývám tvář mým oknem soumrak vchází stín padá na polštář na otisk po tvé tváři. Ráno jsi vstal a šel prý večer zas tě mám já bláhová čekám snad ...
Marie Rottrová - Žaluzie
Videoklip a text písně Žaluzie od Marie Rottrová. Jen klíčem otočím, tak mezi vrátky, měsíci poručím, den ať je krátký...
Marie Rottrová - Zřejme letos nikde nejsou kytky
E H F# H 1. Když jsi klíče dávaš na věšák F# A když slyším tvé ahoj Asmi E Když zas usednout se chystáš H Adim Za svůj psací stůl a stroj C#mi F# A když ...
Marie Rottrová - Když jsem šel z Hradišťa
Videoklip a text písně Když jsem šel z Hradišťa od Marie Rottrová. A ja jsem syneček nerozumný vzal jsem si jablúčko z klína od ní to jablúčko ..
Marie Rottrová - S tím bláznem si nic nezačínej
Videoklip a text písně S tím bláznem si nic nezačínej od Marie Rottrová. ON: Když odcházím, předem vím, co řečí zas zítra uslyšíš. Nemůž..
Marie Rottrová - Lásko...
Videoklip a text písně Lásko... od Marie Rottrová. 1. Projdem spolu stovky cest a budem snídat světla hvězd a číst si budem osud z dlaní dál. Až ..
Marie Rottrová - Dívka, která spí jen tak
Videoklip a text písně Dívka, která spí jen tak od Marie Rottrová. Ona pláče, tiše pláče, ona pláče, dívka, která spí jen tak...
Marie Rottrová - Perpetuum mobile
Videoklip a text písně Perpetuum mobile od Marie Rottrová. Perpetuum mobile já dávno znám je to tato píseň, co zpívám vám nechce nic jíst a nebud..
Marie Rottrová - Mám v očích zrnka pepře
Videoklip a text písně Mám v očích zrnka pepře od Marie Rottrová. Tak běž dál možnost úrazu mám v srdci námrazu jsem zlá..
Marie Rottrová - Chci tě
Videoklip a text písně Chci tě od Marie Rottrová. Chci tě mít tak blízko, jak jen blízko může být a vím, že lehce dojde k samovznícení Chci tě..
Marie Rottrová - Hvězda super nova
Videoklip a text písně Hvězda super nova od Marie Rottrová. Já tebou být, už ztrácím klid mě se zdá, že vyšla hvězda..
Marie Rottrová - Bílý páv
Text písně Bílý páv od Marie Rottrová. Noc je dáma v závoji, lidem dává sny a spánek nabízí ho všem, kdo chtějí spát ležím ve svém pokoji,..
Marie Rottrová - Co mám, to dám
Videoklip a text písně Co mám, to dám od Marie Rottrová. Co mám, to dám a stejně je to málo, lásko má...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

elissa
ayreon
marisa
gipsy
separ
vanic
do it
angra
ni
a.i
onyx
gabz
xoxo
kylesa
o,jé