Masový wrazi karaoke texty

Získej karaoke texty Masový wrazi, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Masový wrazi. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Sodoma Gomora - Peklomor feat Masový Wrazi
Videoklip a text písně Peklomor feat Masový Wrazi od Sodoma Gomora. [Ref. - Řezník & El Maroon] M-M-Masový Wrazi a Sodoma in this bitch Největší nás..
Masový Wrazi - Nejsem prodanej
Videoklip a text písně Nejsem prodanej od Masový Wrazi. já nejsem zaprodanej ale mám vždycky pravdu nemám drahou káru nemám na ňu vatu nemám disco ...
Masový Wrazi - Hej ženy 2 (feat. Curwa, DeSade)
Videoklip a text písně Hej ženy 2 (feat. Curwa, DeSade) od Masový Wrazi. Curva DeSade El Maroon bitch, zmrdi Jsem tady kotě, jsem tu pro tebe v mym bytě..
Masový Wrazi - Co to je za svět
Videoklip a text písně Co to je za svět od Masový Wrazi. Maroon: Co to je za svět, chceš přepych do práce dej se teď Za tupit peněz tupej ten kdo ře..
Masový Wrazi - Decilitry lásky
Mrdat, mrdat, mrdat, mrdat, mrdat, mrdat, mrdat, mrdat, mrdat, mrdat! C'mon, c' mon, come on, píčo. Hahá, Masový Wrazi, ty kundo (Mrdat, mrdat, mrdat, mrdat, ...
Masový Wrazi - Superpunk
Videoklip a text písně Superpunk od Masový Wrazi. Super, super, super, super, superpunk! (3x) Suuupeeerpuuunk!..
Masový Wrazi - Reklama je špatná
Videoklip a text písně Reklama je špatná od Masový Wrazi. Reklama je špatná, áno (áno) Chce se ti vnutit, do mozku se ti vnutit! Reklama odvozená od..
Masový Wrazi - Killomet feat Řezník
Videoklip a text písně Killomet feat Řezník od Masový Wrazi. Řezník: Já povalim tě do skel rozkopu ti kurva prdel Že Membel Mengele nedělej žes to..
Masový Wrazi - Zklamanej vlastenec
Videoklip a text písně Zklamanej vlastenec od Masový Wrazi. [Ref. - MW (x2)] Jak dlouho ještě potrvá ta agónie plná zklamání, reforem a hysterie? Ja..
Masový Wrazi - Očima vraha
Videoklip a text písně Očima vraha od Masový Wrazi. ..
Masový Wrazi - Mantra
Videoklip a text písně Mantra od Masový Wrazi. Všichni žijem ve světě plnym lží vy-vy-vy-vypni to! nikdo nám to ale nevěří vy-vy-vypni to!..
Masový Wrazi - Jdu lesem
Videoklip a text písně Jdu lesem od Masový Wrazi. Nevim kam jdu nevim ani za kym du Ani kam směřuju za to vim komu důvěřuju Snaž se jako liv ty přet..
Masový Wrazi - Před pikolou, za pikolou
Videoklip a text písně Před pikolou, za pikolou od Masový Wrazi. [1 - El Maroon] Nebudu zvonit klíčema ani si odemykat Přijdu až k nim, za svoje chyby..
Masový Wrazi - Jedna barva
Videoklip a text písně Jedna barva od Masový Wrazi. Kde je ta hranice, a jakej odstín můžeš nosit, o kterym můžeš mluvit, jakou barvou se má prosit..
Masový Wrazi - Masokombynath
Videoklip a text písně Masokombynath od Masový Wrazi. Masokombynath kombinuje maso a barbiturát, to já rád, tuzemák, rád mám, i když piju ho sám, z..
Masový Wrazi - Mě nezajímá
Videoklip a text písně Mě nezajímá od Masový Wrazi. El Maron: nezájem prostě vůbec nic celej dnešní svět mě vůbec nezajímá Curwa: jak ses dn..
Masový Wrazi - Schizofrenie
Videoklip a text písně Schizofrenie od Masový Wrazi. Schizofrenie, vyndejte to z mí hlavy doktore, jseš jen strojem, beru všechno za svoje, bez tvojí p..
Masový Wrazi - Asociace
Videoklip a text písně Asociace od Masový Wrazi. asociace proudí hlavou jak had druhá věc přebíjí první je pak její kat..
Masový Wrazi - Důležitan Feat. Dr. Kremátor
Videoklip a text písně Důležitan Feat. Dr. Kremátor od Masový Wrazi. Ref: Jsme tak důležití,de nám jen o přežití Sme tak chytří,MW a Kremátor ..
Masový Wrazi - Svět plnej lží
Videoklip a text písně Svět plnej lží od Masový Wrazi. anglická píseň..
seznam interpretů začínající na M
Marzio Dance Meets Luca Antolini. 1. Mascha. 0. Mash. 2. Mashonda. 1. Mason. 1. Mason Lowrit. 1. Mason Vs Princess Superstar. 1. Masový Wrazi. 4. Massari.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

dvicio
evol
hate
jessy
tade
aevum
mathai
radio