Matka karaoke texty

Získej karaoke texty Matka, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Matka. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Mucha - Matka
Videoklip a text písně Matka od Mucha. Co si máš koupit sežene matka její žlutá kamarádka..
Tublatanka - Matka
Videoklip a text písně Matka od Tublatanka. ®:Mama, ja to dávno viem, že som k tebe zlý, aj keď som tvoj zabudni na trápenie, ktoré so mnou máš a v..
Yellow Sisters - Gangsta Matka
Videoklip a text písně Gangsta Matka od Yellow Sisters. Jó jó Vojojojojó..
Jaromír Nohavica - Pięcioro nas matka miała
Videoklip a text písně Pięcioro nas matka miała od Jaromír Nohavica. Pięcioro nas matka miała na torky nas posyłała idźcie dzieci na toreczki kupime..
N3O Akustika - Matka Zem
Videoklip a text písně Matka Zem od N3O Akustika. Refrén: Ďakujem Matka Zem, zato ,že dávaš mi veľa , dávaš mi viac než viem, Prepáč mi Matka Z..
Arkona (Poland) - Matka Zima
Videoklip a text písně Matka Zima od Arkona (Poland). Zniszczone zimą odludne krajobrazy Hale mroźnej i wietrznej północy Śnieżnobiałe horyzonty I te..
Asonance - Krutá matka
Videoklip a text písně Krutá matka od Asonance. Šest dlouhých let dívku namlouval Hřbitovní zdí slunce prosvítá až sedmý rok Bůh jim dítě dal...
Waldemar Matuška - Matka měst
Videoklip a text písně Matka měst od Waldemar Matuška. Waldemar Matuška: Krásná za večerů, kdy soumrak padá a od vltavských břehů vánek začne v..
Neljä Ruusua - Matka On Syvä
Videoklip a text písně Matka On Syvä od Neljä Ruusua. Matka on syvä mut sä hukut siihen jos otat sen ja purematta nielet Vai kivi pieni juuttuu aallokko..
Věra Špinarová - Matka návratů
Videoklip a text písně Matka návratů od Věra Špinarová. Nejsem jen sen co ti možná zpívám však ses po mých cestách nachodil já jsem ta zem c..
Jan Sahara Hedl - Matka Zebra
Videoklip a text písně Matka Zebra od Jan Sahara Hedl. Zelenej chlápek dávno vodešel a rudej strážce hlídal málo chtěl jsem bejt s tebou, mírně sm..
Sitňan - Matka
Text písně Matka od Sitňan. Ref: mat starostliva,bolest skryva,veri,hoci vie,ze takto byva,ked sa spija, nema moci,niet pomoci nema moci,niet pomoci nema m..
IMT Smile - Matka
Videoklip a text písně Matka od IMT Smile. Mama ja to dávno viem, Že som k tebe zlý Aj keď som tvoj Zabudni na trápenie Ktoré so mnou máš a A vždy ..
Matka Zebra
Album Matka Zebra od Jan Sahara Hedl. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Visací zámek - Buď matka boží pomocná
Videoklip a text písně Buď matka boží pomocná od Visací zámek. V srdci ti píseň dozněla Tulácké svobody Vyhledala sis manžela Pro svoje porod..
Uniikki - Matka Viimeinen (ft. Wava)
Videoklip a text písně Matka Viimeinen (ft. Wava) od Uniikki. Ei riitä askeleet taittaa matkaa mun. Mieli taistelee ja mä antaudun, kun laulan viimeisen, ..
František Segrado - Matka měst
Text písně Matka měst od František Segrado. Každej z nás to dobře zná; ta matka měst je líbezná...
Soundtrack - Phineas a Ferb - Matka příroda
Videoklip a text písně Matka příroda od Soundtrack - Phineas a Ferb. Každá dobrá máti hlídá dítě na každým kroku, proto taky pořád platí prá..
Prarod - Matka príroda
Videoklip a text písně Matka príroda od Prarod. To je matka, nás všetkých matka našich zeme darov Chráňme si ju, zo všetkých síl nezničme ju silo..
Rybičky 48 - Bohém zapomenutý dítě
Videoklip a text písně Bohém zapomenutý dítě od Rybičky 48. Můj otec byl Bůh a moje matka byla v žitě, já jsem bohém - zapomenutý dítě. Můj o..
Radůza - Matka
Zatímco tě, synáčku, kolíbám matky Boží táži se v modlitbách mám-li tě po světě širém tom vodit a nebo hodit do kalné vody ach, břežku zelený, spi mé dítě se ...
Matka příroda od Písničky z Disney Channel
Chcete lepší matku stavět, tak to vzdejte radši hned. Příroda má dokonalý model miliony let. Ještě, než soutěž začala technologie prohrála, vítězí matka příroda.
Beatles - Your Mother Should Know - Tvá matka by ...
6. duben 2011 Beatles - Your Mother Should Know - Tvá matka by ji měla znát - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní ...
Pavlína Jíšová Matka a dcera
Matka a dcera. Pavlína Jíšová. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Josef Vágner, Vanda Konečná - Matka A Syn
18. říjen 2008 Josef Vágner, Vanda Konečná - Matka A Syn - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip.
Mamma Maria od DaMiChi
Un gatto bianco con gli occhi blu. Un ven cchio vaso sulla tv.. Nell´aria il fumo delle candele due guance rosse, rosse come mele. Un fin to in contro la gelosia
Karel Gott Když mne stará matka
Když mne stará matka. Karel Gott. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
Taxmeni - Matka mý ženy
Moje žena to zná A nic ji nevadí Když tu není její matka Tak ji ráda nahradí Jo mám já to trápení mám to mám Když doma ženu dcery tchýni Na slovo ...
97 Matka měst
z bájí a mýtů za staletí vyrostla Praha – Matka měst. Waldemar Matuška: Krásná za večerů, kdy soumrak padá a od vltavských břehů vánek začne vát. Krásná o ...
Tublatanka Matka
Matka. Tublatanka. Ami. 1. Máš, smutnú tvár,. F. G E vždy keď prídem domov ráno . Ami C. F. G nie, nezaspíš, čakáš kým sa ti nevrátim. F. Ami. Vždy sa pýtaš, kde ...
Antonina Krzysztoń - Matka Boska na osiołku
Antonina Krzysztoń - Matka Boska na osiołku - akordy a text písně.
Daniel Landa - Osmý den chaosu
To zavrhla matka syna, jenž jí neměl rád. Jedna tlustá čára za nekonečnou pýchou. Velká tečka za větou nedokončenou. Kouř se vznáší nad krajinou tichou
3 Sneaker pimps - Bloodsport
Potřebuju odezvu, ne tvou chválu. Bloudím z místa, kde jsi mě přibila. Moje matka , moje matka, moje matka nikdy neřekla, moje matka, moje matka, moje matka ...
Horkýže Slíže - R n' B soul
R n' B soul. 1.Matka aj s dcérkou,stoja pred pizzérkou tra la la la la si krútia s kabelkou. Dcéra má dvadsať a mama raz toľko. Vyber si Karolko,ktorú a za koľko.
Svatava
Poslyšte baladu je o jednom případu bude to smutné velice je o dívce Svatavě žijící v městě Ostravě Gottwaldova ulice otec Svatavy pracuje u dopravy a matka  ...
2 Prohrála v kartách - Matka měst
Matka měst. Skrýt překlad písně ›. Hele mámo přeci nejsi zas tak stará, přeci tu bude někdo kdo by si tě vzal..kde je ten, co křičel že tě zbourá, vždyť každej říká,  ...
Country beat Jiřího Brabce - Matka (My Mother)
Country beat Jiřího Brabce - Matka (My Mother) - akordy a text písně.
Rybičky 48 - Bohém zapomenutý dítě
8. prosinec 2013 Můj otec byl Bůh a moje matka byla v žitě. Já jsem bohém zapomenutý dítě. Víno je mou krví. A kokainem si sladím čaj. Vstávám o půl druhý
22 Idaho
Matka příroda třese, a co pak a co pak. Oo, vy lidí zvenčí se díváte skrz. Matka vás setřese do Idaho, to udělá. Oo, Oo bratři z Caroliny Nutíte mě zalézt pod ...
3 The Cranberries - Ode To My Family
a my nebyli zatracení protože jsme viděli život jako zábavu a brali jsme to, pokuď jsme mohli. Má matka, má matka na mě nezapomněla, když jsem tam nebyla

Podobné texty písní


Poslední texty písní

matka
mesto
mungo
terra
hylas
blitz
hoyaa
crows
aemen
masta
smile
filve
gamba
benox
unreal
osobno
doo be
ending
anadel
d.i.d.
samson
acedia
brains
free z
d.a.m.
the d4
arthur
infest
zion i
liber1
hed pe
lu:kus
indica
wavves
fnaf 4
lecrae
edison
fugazi
vat 19
nadir
nuda!
sabi
s tou