Návštěvnost koncertu daniela landy karaoke texty

Získej karaoke texty Návštěvnost koncertu daniela landy, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Návštěvnost koncertu daniela landy. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Daniel Landa - Král Králů
Videoklip a text písně Král Králů od Daniel Landa. Strig: Pět korun, pět zemí, pět loutek, pět zrádců. Kouzelný drahokam je v chrámu na úpatí ..
Daniel Landa - Ona
Videoklip a text písně Ona od Daniel Landa. Hochům se lesknou oči, když bubny v myslích zavíří. Krev stéká po obočí a sladkou chuť má polibek ..
Daniel Landa - Vlkodlakům
Domů · Playlisty · Koncerty · Fankluby · Požadavky · Žebříčky · Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · L · Daniel Landa · Valčík · playlist karaoke ...
Daniel Landa - Romantický večer ve dvou
Videoklip a text písně Romantický večer ve dvou od Daniel Landa. Ještě si nenarazil v životě na hnusnou lež, no a teď tu jsem já, i když mi neu..
Daniel Landa - Sen
Videoklip a text písně Sen od Daniel Landa. Vrátit tak čas! To tady na tom světě nejde. A než utichne můj hlas, daj mi, co se do mě vejde...
Daniel Landa - Protestsong
Videoklip a text písně Protestsong od Daniel Landa. V zajetí předsudků, láska uvadá. Hledáme rozdílné, namísto sjednocení. Vlastní tíha zas na n..
Daniel Landa - Přízraky
Domů · Playlisty · Koncerty · Fankluby · Požadavky · Žebříčky · Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · L · Daniel Landa · Best of Landa · playlist karaoke ...
Daniel Landa - Čas odejít
Domů · Playlisty · Koncerty · Fankluby · Požadavky · Žebříčky · Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · L · Daniel Landa · Best of Landa II · playlist karaoke ...
Daniel Landa - Krysař
Domů · Playlisty · Koncerty · Fankluby · Požadavky · Žebříčky · Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · L · Daniel Landa · Vltava Tour · playlist karaoke  ...
Daniel Landa - K sobě patříme
Videoklip a text písně K sobě patříme od Daniel Landa. Ty jsi já a já jsem ty, Obě naše duše zakletý. Na kolik okamžiků k sobě patříme? Nev..
Daniel Landa - Nad Afghánistánem
Videoklip a text písně Nad Afghánistánem od Daniel Landa. Nad Afghánistánem bývá nebe jasnější. Luna splývá s ránem a je ještě krásnější...
Daniel Landa - Modrá obálka
Videoklip a text písně Modrá obálka od Daniel Landa. Než u mě zazvoní exekutor horší než cholera, horší než mor. Řeknu vám jedno a není to fó..
Daniel Landa - URUZ
Videoklip a text písně URUZ od Daniel Landa. Probouzím oheň písní bojovníků, ať mě doprovází duše dávných válečníků Probouzím oheň! Co m..
Daniel Landa - Motýlek
Videoklip a text písně Motýlek od Daniel Landa. V tom pajzlu jsme v hajzlu Ty to znaj už nás maj Skoro svítá - teď to lítá V bílý posteli mi Tě o..
Daniel Landa - Táta
Videoklip a text písně Táta od Daniel Landa. Dej si pozor, holčičko, ať se v lese neztratíš. Když tě jednou polkne stín, na cestu se nevrátíš. ..
Daniel Landa - Veselá písnička
Videoklip a text písně Veselá písnička od Daniel Landa. R: Slunce spolkne had a s ním vše co jsi míval rád. Vlajky kostlivý budou na všech věžíc..
Daniel Landa - Ktož jsú Boží bojovníci
Videoklip a text písně Ktož jsú Boží bojovníci od Daniel Landa. Kristus vám za škody stojí, stokrát víc slibuje. Pak-li kdo proň život složí v..
Daniel Landa - Morituri te salutant
Videoklip a text písně Morituri te salutant od Daniel Landa. A z hvězdných drah má šperk, co kamením se spíná. A chmýrka touhy z křídel Pegasů..
Daniel Landa - Touha
Videoklip a text písně Touha od Daniel Landa. Je to jak sen, co ráno rozpustil den. Nic není dost velkej cíl, aby ses nepokusil! Volej k nebi přání a ..
Daniel Landa - Vrána
Videoklip a text písně Vrána od Daniel Landa. Asfalt ti vychází naproti vstříc, není co dodat ani není co říct. Malý srdíčko v těle chce na pop..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

bury
ekori
isyss