Na zem padají střepy karaoke texty

Získej karaoke texty Na zem padají střepy, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Na zem padají střepy. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


GuNy - Na zem padají střepy
Videoklip a text písně Na zem padají střepy od GuNy. Ref: Symphonie Und jetzt wird es still um uns Denn wir steh´n hier im Regen, haben nicht´s mehr ..
GuNy - Další
1. Vlak do neznáma; 2. Vyhořelé křídla ft. Jeffr.. 3. Moonlight; 4. Ty nejsi můj otec; 5. Díky Vám; 6. Život není jednoduchý; 7. Dreams; 8. Na zem padají střepy; 9.
GuNy - Světlo
Mnohokrát spadneš na zem,za svůj život věř mi, I já často ... všechny ty vyjebané předsudky posílám k zemi. Bože dej mi ... Dreams; 8. Na zem padají střepy; 9.
GuNy - Na dobrou noc
Pak vztyčim vlajku na měsíc a kouknu se na zem. Pronesu nahlas ,,drahá, modrá ... A to srdce které nosím jsou jenom slepené střepy, áno. Jsem schopný zabít.
GuNy - Na vozíku
k nám jenž máme nějaké omezení, dokaž že jsi dobrý člověk, pomoc druhým ve své zemi. [2x] ... Díky Vám; 6. Život není jednoduchý; 7. Na zem padají střepy; 8.
GuNy - Lost & Found
všichni jsme hvězdy co přišli na zemi statečně zdolávat úkoly velké. Text přidala ... Dreams; 8. Na zem padají střepy; 9. Nahoře i dole; 10. Osamělý jezdec ...
GuNy - Jakým směrem
jééé guNy jééé. Říkají mi nebuď naivní, nikdy to nedokážeš, vkuse mě sráží na zem, kámen mě na dno táhne, stále v duši plamen, já věřím svým snům,
GuNy - Dvě strany mince
přej si něco, padá hvězda, kde jsou tvoje dreams? Dvě strany mince, neboj se, i ty je okusíš. ... Díky Vám; 6. Život není jednoduchý; 7. Na zem padají střepy; 8.
GuNy - Kouzelná hůlka
peklem i zemí, kouzelná hůlka to je to, co hledám, nikde není. ... boží ruku do zemí kde bouře stále řádí, více rozumu pro ... Na zem padají střepy; 8. Dreams; 9.
GuNy - Nahoře i dole
občas se usměje štěstí jindy se probouzíš na zemi a někdy zdá se mi, že žijem s bolavými ... Život není jednoduchý; 7. Dreams; 8. Na zem padají střepy; 9.
GuNy - Proč
Proč se všude válčí proč VTC padlo na zem, Proč naši politici slibují hory doly, a za naše peníze ... Život není jednoduchý; 7. Dreams; 8. Na zem padají střepy; 9.
GuNy - Po tvém boku
před tě celou zemí ti chci říci: miluji tě navždy, mé srdce tluče na tvé ... že já neustoupím, i kdyby mi padaly na hlavu kroupy, ... Na zem padají střepy; 9. Nahoře i ...
GuNy - Osud
Každý pád na trvdou zem je zkouška další zkušenost, neumím se vzdávat a tak stavím ze své duše loď v mé numerologii píšou jen se uveleb ta čísla mi říkají že ...
GuNy - Už nedokažu přestat ft. Jeffry
přesto nohama na zemi stále stojím nejsem namyšlený, jsem stále sebou když píšu jsem ... Život není jednoduchý; 7. Dreams; 8. Na zem padají střepy; 9.
GuNy - Pekelná noc
Netřeba to obkecávat jsi tak sexy, z nebe padá popel, hoříme jak čerti. Přistup blíž vyzradím ti tajemství, ... Dreams; 8. Na zem padají střepy; 9. Nahoře i dole; 10 .
GuNy - Vlak do neznáma
Minulost bolí, pozoruji z okna padat hvězdy, měním osud já se ku*va chci mít taky hezky. [2x] ... Díky Vám; 6. Život není jednoduchý; 7. Na zem padají střepy; 8.
GuNy - 150 let
Vítej na planetě Zemi, bacha na uštknutí hadem, kde každou minutu umírají 2 děti hladem, ... Život není jednoduchý; 7. Dreams; 8. Na zem padají střepy; 9.
GuNy - Film ft. Jeffry
GuNy texty. 1. Vlak do neznáma; 2. Vyhořelé křídla ft. Jeffr.. 3. Moonlight; 4. Ty nejsi můj otec; 5. Díky Vám; 6. Život není jednoduchý; 7. Na zem padají střepy; 8.
GuNy - Jízda
GuNy texty. 1. Vlak do neznáma; 2. Vyhořelé křídla ft. Jeffr.. 3. Moonlight; 4. Ty nejsi můj otec; 5. Díky Vám; 6. Život není jednoduchý; 7. Na zem padají střepy; 8.
GuNy - Kletba
... Na zem padají střepy · Pro svobodu · Proč · Kletba · V našem obýváku · Světlo · Pekelná noc · Hvězdný prach · Za horizontem · Stavitelem · Jako sedlák · Řekni ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

bisou
maluma
area21
rooty
asi
nadara
bloom
rt
downer
iris i
eric k
riot v
murat