Najednou rusky karaoke texty

Získej karaoke texty Najednou rusky, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Najednou rusky. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Soundtrack - Ledové království - Najednou
Videoklip a text písně Najednou od Soundtrack - Ledové království. Už kvílí vítr a hřmí bouře v srdci mém, zlobu vyšeptám v tichu mrazivém...
Iscream Boyz - Životní styl Remix ft. Hugo Toxxx
Najednou na mě někdo mluví rusky. Pomoc v mym bytě někdo je. A kurva válí se vedle mě cizí kurva. Proč proboha vedle mě spí ta kurva. Co tady dělá kurva ta ...
Soundtrack - Hetalie - Marukaite chikyuu Rusko
Text písně a překlad Marukaite chikyuu Rusko od Soundtrack - Hetalie. maru kaite chikyuu maru kaite chikyuu maru kaite chikyuu boku ... Najednou je to Země !
Soundtrack - Ledové království
Soundtrack - Ledové království texty. 1. Najednou; 2. Let It Go; 3. Ráda sněhuláky stavíš; 4. Umět mít rád; 5. Otevře láska má; 6. Do You Want To Build A Sn.. 7.
Inekafe - Štát
Ani do nemeckej, maďarskej či ruskej, Lezieme do riti ... Ani do německé, maďarské či ruské, Lezeme do ... Mocnosti se posrali, najednou to už půjde. Evropský ...
Sabaton - Night Witches
ruský noční nálet doveden k dokonalosti ... najednou se objeví ... říkat noční čarodějnice (vonodo124); Píseň je o ruské ženské 588 noční bombardovací peruti.
Michal David - Za všechno můžeš
Najednou nečtu jen brak, nechodím doma jen tak, neříkám ... Najednou jsem všude včas, ovládám sebe i hlas. Věř mi že ... Colu, pijeme Colu; 5. Ruská Máša; 6.
Vypsaná fiXa - Žebříky
a najednou se to všem líbí já vím ... s kosou · UDG - Brouk · Mňága & Žďorp - Fantazie pro němou lyru · UDG - Ruská raketa · Mňága & Žďorp - Pořád tě mám rád.
Michal David - Všem se líbíš
Videoklip a text písně Všem se líbíš od Michal David. Všem se líbíš, dívko s plíšky Najednou zas tě tu mám Všem se líbíš, znám tě z kn..
Vítek Pokorný - Pohádka o pejskovi a kočičce
a můze to bejt stříknutý i sedmiletou Pliskou, finská, ruská, polská vodka, ... je mi tě najednou ale hrozně líto, jsi jen popel v popelníku, kterej neví to, že včera ...
Holki - Pro mámu
Videoklip a text písně Pro mámu od Holki. Mámo, koukni jak čas letí, není to tak dávno, co jsem zvládla první krok. A najednou už nejsme děti a ..
Mňága & Žďorp - Panenky
Videoklip a text písně Panenky od Mňága & Žďorp. skutečnost je víc než děsí obě najednou prohlédnou jsou tu jen ty černé lesy do kterých jdou ..
Michal David - Proč právě já
Videoklip a text písně Proč právě já od Michal David. Proč právě já, když nebál jsem se ani v noci sám, teď najednou strach o tu dívku mám, s..
Michal David - Ve slepých uličkách
Videoklip a text písně Ve slepých uličkách od Michal David. Ležel tam řetízek moh jen pár korun stát Najednou bezcenný kousek plíšku a smalt Ře..
Lumír Tuček - Halali hip-hop
a najednou jsem měl pocit, že bych se chtěl vrátit, daleko , daleko zpátky, do doby když sem byl ještě tou malou spermií vystřelenou z kule, letět tím nepatrným  ...
Michal David - Čas vítězství
Končí boj a čas vítězství začíná už vítěz v tváři záři má. Na stupních bude stát jak v tu chvíli je sám nikdo z nás nevnímá. Vždyť najednou vítěz už má o čem snít
Soundtrack - Hetalie - Marukaite chikyuu - Itálie
Najednou je tu Země! Lehni si na záda, je to Země! Já jsem Hetalie! ... Marukaite chikyuu - Itáli.. 2. Marukaite chikyuu Rusko; 3. Marukaite chikuu - Česká .. 4.
Tata Bojs - 2031
Videoklip a text písně 2031 od Tata Bojs. začalo to pozvolna 2026 nenápadně šířilo se to z měst člověk se nestará a najednou zjistí že už mu vl..
Michal David - Už neztrácej čas
Na rohu s pomněnkou jsem najednou stál. Od jedný do půl pátý. Čemu se smála už jsem neposlouchal. A odepsal jsem vzniklé ztráty. Vědela co má říct
Michal David - Fámy o nas jdou
Pro všechny najednou nejsme k mání, a to čím dál víc. Fámy o nás jdou, často kolem nás dvou přímo letí. Výmysly to jsou, cenu maj tak jako v koutě smetí.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

odozva
nofx
nech
mucc
attila
milow
mhd fm
menew
i am..
driver
ma vie
m
lord
liquid
lidove


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.