Nicol procházková karaoke texty

Získej karaoke texty Nicol procházková, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Nicol procházková. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Nicol Procházková - První sníh
Videoklip a text písně První sníh od Nicol Procházková. Venku sněží ojééé je krázný bílí den ojééé ojéé sněhuláky stavit a bobovat to ..
Nicol Procházková - Horor
Videoklip a text písně Horor od Nicol Procházková. najednou šílená bouře zhasli svícne sklenička se rozlila,rozlila plná krve krev pomalu stékala ..
Nicol Procházková - Svatba
Text písně Svatba od Nicol Procházková. Svatba se konala jo konala ale jako každá ušláplá svatba debilně se konala,jo konala,hm konala valčíka spo..
Den se mračí
Album Den se mračí od Nicol Procházková. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Horor od Nicol Procházková
kapky krve,krve tečou po skleničce krvaví nůž na zemi,oh na zemi podlaha celá plná,nasátá krve mrtvola leží, celá bílá, no tak co sní je! REF: Todle je horor, ...
Svatba od Nicol Procházková
Byla je dnou svatba ale trochu ušláplá nevěsta nepřišla ženich ten přišel ale nevěděl o co přišel. REF:to je pres jako tres nikdo nic neví nikdo fakt nikdo
Nicol Procházková - Někdy
Text písně Někdy od Nicol Procházková. venku je mráz někdy až zima hmmm... hmmm... někdy zase teplo a slunce svítí hmmm...hmm... REF: Někdy,někdy,..
Album Den se mračí od Nicol Procházková
Prohlédněte si seznam psíní v albu Den se mračí od Nicol Procházková.
10
287 Nicol Kidman · 288 Nicol Procházková · 289 Nicola Roberts · 290 Nicolas Jaar · 291 Nicole Anderson · 292 Nicole Anderson&Chelsea Kane · 293 Nicole C .

Podobné texty písní


Poslední texty písní

i go
Česko
coals
wimp
vec
flem
aleah
huey
e55 01
exodus
fairy
v tom
rousi