Nytus karaoke texty

Získej karaoke texty Nytus, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Nytus. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Nytus - Jirka Král
Videoklip a text písně Jirka Král od Nytus. Jirka Král..
Nytus - WC freestyle
Videoklip a text písně WC freestyle od Nytus. Tak moc flexin až mám z toho dredy , ikdyž jsem plešatý Pojď do fightu semnou chytneš vředy, odejdeš n..
Nytus - Drunk Freestyle
Videoklip a text písně Drunk Freestyle od Nytus. Jsem flexin jako wrestler, na snídani dávám Nestlé, vůbec nic se mi nechce. Zahraju ti na housle, zahr..
Nytus - Z koutku úst
Videoklip a text písně Z koutku úst od Nytus. Když si dávám čínskou polívku Když si dávám čínskou polívku tak si tam nedávám vodu, dávám si..
Nytus - Jaromir Nohavica
Videoklip a text písně Jaromir Nohavica od Nytus. ...Freestyle.. ..
Nytus - Mise
Videoklip a text písně Mise od Nytus. Tvůj komentář ten já nečtu Mám misi s názvem Lexus 2x..
Nytus - Planeta mráz
Videoklip a text písně Planeta mráz od Nytus. Koupu se v teplé vodě ale příjde mi že je studená 2x..
Nytus - Děkuji za pozornost
Videoklip a text písně Děkuji za pozornost od Nytus. Hraju Diablo, ale nemyslím tím na kompu. Byla u mě tvoje hoe nechala si tu do vlasů sponku Ganju d..
Nytus - Zprávy
Videoklip a text písně Zprávy od Nytus. Přemýšlím jako kdyby jsem byl kouzelník kouzelník Přemýšlím jako kdyby jsem byl KHOUZELNÍK Přemýšlím..
Nytus - Hasič
Videoklip a text písně Hasič od Nytus. Vždycky chodim rovně, pozor vždycky když jdu uhni..
Nytus - Fontána
Videoklip a text písně Fontána od Nytus. Jsem jako fontána (fontána) Jsem jako fontána (fontána) Jsem jako fontána (fountain)..
Nytus - Chtěl si freestyle
Videoklip a text písně Chtěl si freestyle od Nytus. Řeknu ti co se stalo byl jsem šokován, prdnul jsem si tak moc až se dveře rozletěly dokořán. Za..
Nytus - V posteli
Videoklip a text písně V posteli od Nytus. Ležím v posteli a jsou tu tulipány Ležím v posteli a jsou tu tulipány (květiny)..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

nytus
gole
voa
penk
act 2
niwel
jason
torzo
domine
imrich
t ara
morena


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.