Olga lounová k výškám text karaoke texty

Získej karaoke texty Olga lounová k výškám text, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Olga lounová k výškám text. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Olga Lounová - K výškám
Videoklip a text písně K výškám od Olga Lounová. Tam tadadam tadadam tadadadám.......
Olga Lounová - Rotující nebe
Videoklip a text písně Rotující nebe od Olga Lounová. A proto - a proto znovu poklekám ... modlitba k mé matce vklady zúročí a vítr - dech Země - navrací mi klid
K výškám
K výškám. Skrýt překlad písně ›. Hmmm! Tam tadadam tadadam tadadadám, tam tadadam ... Míříme spolu nejprve dolů a pak k výškám, ... Olga Lounová.
Olga Lounová - Osoba blízká
Videoklip a text písně Osoba blízká od Olga Lounová. Kapky buší do okenních skel. Zacpu si uši, můj anděl strážný odletěl Kapky buší do parap..
Olga Lounová - Nit beznadeje
Videoklip a text písně Nit beznadeje od Olga Lounová. R: Ó, ztrácím víru, pomalu na kolenou. Ó, vstávám, cítím, že nechci zapomenout. Ó, sbírá..
Olga Lounová - Láska v housce ft. Xindl X
Videoklip a text písně Láska v housce ft. Xindl X od Olga Lounová. Přesto snažně prosím vyslyš ... L · Olga Lounová · Rotující nebe ... K výškám; 4. Padám; 5.
Olga Lounová - Padám
Videoklip a text písně Padám od Olga Lounová. Cítím dýcháš poslouchám tep je o krok vpřed se mnou ztrácíš příliv touhy svéééé..
Olga Lounová - Zaklínadlo
Videoklip a text písně Zaklínadlo od Olga Lounová. Zaklínadlem jsem já. Zaklínadlem jsem já. Ty oči hadí co svádí a hladí. Už peklu propadám. ..
Olga Lounová - Žijem
Videoklip a text písně Žijem od Olga Lounová. Refrén: Óooou Spolu to zvládnem Óooou Tak vzhůru za stádem Óooou Za lepší žití Vóovou Blbostí z..
Olga Lounová - Inovace
Text písně Inovace od Olga Lounová. máš rád když se vídáš když brzo sršně bajeříš nananananana..
Olga Lounová - Jsem optimista
Videoklip a text písně Jsem optimista od Olga Lounová. Co na tom jakej je plán, kolik let ještě tu mám Co na tom oč tu běží, vždyť na tom nezále..
Olga Lounová - Volám Tě
Text písně Volám Tě od Olga Lounová. Volám Tě Volám tě Cítím Tě Cítím Tě Hledám Tě Hledám Tě dál..
Olga Lounová - Milión slz
Videoklip a text písně Milión slz od Olga Lounová. Vyplakat milion slz, milion zbytečných slz.. Vyplakat milion slz, milion zbytečných slz...
Olga Lounová - Brány Svaté (Halellujah) feat. Eddie Sender
L · Olga Lounová · Optický klam show · playlist karaoke ... (Halellujah) feat. Eddie Sender - text ... Až k andělským uším, ... Text přidala _Pajinka__ ... K výškám; 4.
Olga Lounová - Šunt
vše co jsem měla to jsi chtěla i ty jednou šlo o boty jindy o city a nikdy nepřišlo ti důležitý že tvoje láska jako trám má sklony k nevěrám brala sis co se smí i nesmí
Olga Lounová - Láska
Text písně Láska od Olga Lounová. Jsem napůl holka jsem napůl kluk schytáš to šípem ač nemám luk Tvá žhavá láska bude mě hřát protože mě..
Olga Lounová - Gynekolog amatér
Videoklip a text písně Gynekolog amatér od Olga Lounová. Seš gynekolog amatér, nejde ti o to, zda ti dám či nedám. Seš gynekolog amatér, to není..
Olga Lounová - Vánoční fanatik
Videoklip a text písně Vánoční fanatik od Olga Lounová. RE: Ua ua ua svařáku se napijem Ua ua ua jen pod parou to přežijem..
Olga Lounová - Dost slov
Videoklip a text písně Dost slov od Olga Lounová. Hej hej hej Sám sebe se ptej Hej hej hej Na Boha si hrej Hej hej hej..
Olga Lounová - S odvahou
Videoklip a text písně S odvahou od Olga Lounová. Svou odvahou přelétnout vlastní stín Kdo platí námahou Pozvedá slova v čin..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

nua
lucie
demon
jay mf
skwor
charge
bahari
metric
sdr007
tnt
denisa
d.o.a
kouby


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.