Olympic okno tvé lásky karaoke texty

Získej karaoke texty Olympic okno tvé lásky, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Olympic okno tvé lásky. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Olympic - Okno mé lásky
Videoklip a text písně Okno mé lásky od Olympic. A v jeho lesku vidím přicházet sebe ve věku 15 let a znovu říkám spoustu něžných vět. Ty, já,..
Olympic - Okno mé lásky
Kdo tě líbá, když ne já, kdo tě hlídá když ne já, G F C G okno v přízemí je zavřené i dnes, lásko má. 2. Kdo ti zpívá, když ne já, kdo tě hlídá když ne já, okno v ...
Olympic - Okno mé lásky (Láska)
Kdo tě líbá, když ne já. Kdo tě hlídá, kddyž ne já. Okno v přízemí je zavřené i dnes. Lásko má. Kdo ti zpívá, když ne já. Kdo tě mívá, když ne já. Okno v přízemí je ...
Argema - Když odchází láska
Videoklip a text písně Když odchází láska od Argema. Ref: To už se stává když odchází láska navždy a napořád v tobě dál zůstává ... že slza po řasách stéká - snad má i Tvá ... Aleš Brichta - Dáváš mi víc než si můžu přat · Reflexy - Sexem posedlá · Olympic - Okno mé lásky · TEAM - Kto z nás dvoch sa lásky opýta · Olympic ...
Olympic - Dej mi víc své lásky
Videoklip a text písně Dej mi víc své lásky od Olympic. Dám si dvoje housle pod ... O · Olympic · Věčně mladý, věčně zlatý ... Já chci jen pohladit tvé vlásky a hůů
Olympic - Dnes už ne
Videoklip a text písně Dnes už ne od Olympic. Tvým slibným dotykům věřil jsem včera dnes už ne Tvým dlouhým polibkům věřil jsem včera ... Okno mé lásky; 6.
Olympic - Jen sám
Videoklip a text písně Jen sám od Olympic. Proč se stávám ... já tvou blízkost v proudu dívek cítím bezbranný jak ... Okno mé lásky; 6. Otázky; 7. Želva; 8.
Olympic - Snad jsem to já
Videoklip a text písně Snad jsem to já od Olympic. Snad jsem to já, kdo tvým snem prochází snad jsem to já s kým teď pávě spíš Snad jsem ... Okno mé lásky; 6.
Olympic - Láska trojdenní
Vůni dávnou tvou, tvou, tvou mám. Když se dívky sprchují. Vodní hudbu s láskou poslouchám. Já rád tě měl ty lásko trojdenní. Já rád tě měl proč všechno ...
Olympic - Strom
Videoklip a text písně Strom od Olympic. Pohled tvůj už nikdo nedohoní A jen v přítmí tvého vědomí šeptá malý zbytek svědomí Byl tu strom. ... Okno mé lásky; 6.
Olympic - Džínová láska
O · Olympic · Petr Hejduk · playlist ... Láska džínová je bezhlavá ... Lásko džínová já už svlék ... Máš na to věk právě v tom je šance tvá ... Okno mé lásky; 6.
Olympic - Jen jedenkrát
Videoklip a text písně Jen jedenkrát od Olympic. V nás dvou jsou hvězdy, které na zem spadnou Tak nevím, co si mám přát Snad přesný odhad svůj ..
Olympic - Černá mše za nukleárního Boha
Videoklip a text písně Černá mše za nukleárního Boha od Olympic. Nejmocnější z ... Jaká hrozba ochladí tvou krev. Pro koho jsi ... Okno mé lásky; 6. Otázky; 7.
Argema - Vše záleží na lásce
Ty otevíráš okno já volám lásko má pak objímám tvé všechno jsi moje jediná. Ref .: Vždyť láska je jak dítě tak křehká bázlivá teď někdo zaství tě ty řekneš že jsi ...
Olympic - Láska divoká
Text písně Láska divoká od Olympic. Má lásko ... O Olympic Souhvězdí drsňáků ... Má lásko divoká, pojď spát. ... Tvá slova byla hrubší, ... Okno mé lásky; 6.
Olympic - Tvé neklidné svědomí
Videoklip a text písně Tvé neklidné svědomí od Olympic. Na dveře ti zaklepá a zeptá se co je na nás shodné, u, u, a..
Olympic - Nejím a nespím
O · Olympic · Věčně mladý, věčně zlatý · playlist ... Nemysli si, že jenom tvé oči svedou ... Tvé oči jsou bez nadsázky až po okraj plné lásky ... Okno mé lásky; 6.
Argema - Někdo tě trápí
Déšť stéká po oknech Tvých, zůstal v očích i v ulicích. I když v ... Nepřišel sen, co včera u Tvých dveří stál. To někdo ... z nešťastný lásky se neumírá. Někdo Tě ...
Olympic - Tváře slov
Videoklip a text písně Tváře slov od Olympic. Kdo se ti nikdy ... Kdo nelituje, že měl rád tvou upřímnost. Kdo by se rozdal a ... víc své lásky; 5. Okno mé lásky; 6.
Olympic - Slzy tvý mámy
Videoklip a text písně Slzy tvý mámy od Olympic. Tvý roky bláznivý ... Na kytaru v duchu hrej, tvoje parta je tu hned. Z cigaret je ... Okno mé lásky; 6. Otázky; 7.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

mcm
harfa
gymir
ransom
tiamat
honne
lurch
lahar
bacil
sanov
gloc 9
Ära
albi
arv
sade